Κοσματόπουλος: "Θα είμαι υποψήφιος δήμαρχος στο δήμο Σερβίων-Βελβεντού"
.
![](/images/stories/BANNER_1a/PROSOPA/kosmatopoylos_ath.jpg)
Η απόφαση πάρθηκε μετά από πολλές συζητήσεις με στελέχη της περιοχής που φαίνεται να στηρίζουν την υποψηφιότητά του και τις επόμενες ημέρες με τον κ. Κοσματόπουλο να έχει καταλήξει σε ένα βασικό κορμό του ψηφοδελτίου.
Άνθρωποι που έχουν θητεύσει σε θέσεις ευθύνης σε όλους τους πρώην Δήμους της περιοχής θα στελεχώσουν τη συγκεκριμένη προσπάθεια με τα πρώτα ονόματα να γίνονται γνωστά στο προσεχές διάστημα.
kozanimedia