Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε στην Ελάτη του δήμου Σερβίων-Βελβεντού Κοζάνης το Σάββατο 26 Ιανουαρίου 2019 η εκδήλωση κοπής της βασιλόπιτας 2019 του Αθλητικού-Μορφωτικού Συλλόγου «ΕΛΑΤΟΣ» Ελάτης.
Δείτε σχετικό βίντεο από την ομιλία του προέδρου του συλλόγου Γιώργου Δ. Τέλλιου, όπου αναφέρεται στον σύντομο απολογισμό πεπραγμένων και στον προγραμματισμό δράσεων του συλλόγου.
![elatpita2019 2](/images/stories_2/diafora_000004/elatpita2019_2.jpg)
mikrovalto.gr
(λήψη κάμερας: Γ.Τέλλιος)