![smk199 0 - Αντίγραφο](/images/stories_2/diafora_000006/smk199_0_-_Αντίγραφο.jpg)
...και ευχήθηκε σε όλους υγεία, δύναμη να συνεχίσουμε το όμορφο έργο μας στα πολιτιστικά δρώμενα του τόπου μας, με αγάπη, ενότητα, συλλογικότητα, διάθεση για προσφορά. Να ευχαριστήσουμε επίσης θερμά τον συγχωριανό μας, Πάτερ Θεόκλητο, για την τιμή να τελέσει τον αγιασμό, για τις ευχές και τις πολύτιμες συμβουλές του.
Στους παρευρισκόμενους προσφέρθηκε κέρασμα κι ακολούθησε χορός από τα μέλη του χορευτικού τμήματος.
Από σήμερα και κάθε Δευτέρα -18:00 έως 20:00- θα λειτουργεί το χορευτικό τμήμα των ενηλίκων. Οι εγγραφές νέων μελών συνεχίζονται.
ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ Σ.Μ.Κ.