![axant275](/images/stories_2/diafora_000008/axant275.jpg)
...θέλησε να ευχαριστήσει διοίκηση ποδοσφαιριστές για την άριστη συνεργασία που είχαν όλα αυτά τα χρόνια.
Ένα όνειρο μου αποδείχτηκε απατηλό
Το γήπεδο της Ελάτης όλα αυτά τα χρόνια έμεινε μόνο στα λόγια και στις υποσχέσεις των υπευθύνων του Δήμου Σερβίων και Βελβεντού. Δεν θα ασχοληθώ άλλο πλέον ενεργά, θα είμαι όμως δίπλα στην ομάδα για να την βοηθήσω όταν και αν με χρειαστεί.
matiesstasport.blogspot.gr