www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Το πρόγραμμα της Β’ κατηγορίας ΕΠΣ Κοζάνης 2017-18 – Εκτός έδρας με την Αγία Παρασκευή στην πρώτη αγωνιστική ο Αίας Μικροβάλτου Εκτύπωση
Τετάρτη, 30 Αύγουστος 2017 11:57

aias61116 - 102Οι ομάδες που απαρτίζουν τους δυο ομίλους της Β’ κατηγορίας της Ένωσης Ποδοσφαιρικών Σωματείων (ΕΠΣ) Κοζάνης, καθώς και το πρόγραμμα της αγωνιστικής περιόδου 2017-18, έχουν ως εξής:

  1ος Όμιλος

Αίας Μικροβάλτου

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Ερμής Πλατανορέμματος

Α.Ο. Κρόκου

Έλατος Ελάτης

Α.Σ. Καρυδίτσας

Α.Ε. Καισαρειάς

Απόλλων Αυλών

Πρόοδος Μεταξά

Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Ε. Κρανιδίων

Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Αναγέννηση Λιβαδερού

1η  Αγωνιστική 14η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Αίας Μικροβάλτου

Α.Ο. Κρόκου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Έλατος Ελάτης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Α.Σ. Καρυδίτσας – Α.Ε. Κρανιδίων

Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ε. Άνω Κώμης

Απόλλων Αυλών – Πρόοδος Μεταξά

Ρεπό: Ερμής Πλατανορέμματος

2η  Αγωνιστική 15η

Ερμής Πλατανορέμματος – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Αίας Μικροβάλτου – Α.Ο. Κρόκου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Σ. Καρυδίτσας

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Καισαρειάς

Α.Ε. Κρανιδίων – Απόλλων Αυλών

Α.Ε. Άνω Κώμης – Πρόοδος Μεταξά

Ρεπό: Έλατος Ελάτης

3η  Αγωνιστική 16η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ο. Κρόκου

Έλατος Ελάτης – Ερμής Πλατανορέμματος

Α.Σ. Καρυδίτσας – Αίας Μικροβάλτου

Απόλλων Αυλών – Αναγέννηση Λιβαδερού

Πρόοδος Μεταξά – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Ε. Κρανιδίων

Ρεπό: Α.Ε. Καισαρειάς

4η  Αγωνιστική 17η

Έλατος Ελάτης – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Ο. Κρόκου – Α.Σ. Καρυδίτσας

Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Καισαρειάς

Αίας Μικροβάλτου – Απόλλων Αυλών

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Άνω Κώμης

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Κρανιδίων

Ρεπό: Πρόοδος Μεταξά

5η  Αγωνιστική 18η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Σ. Καρυδίτσας

Α.Ε. Καισαρειάς – Έλατος Ελάτης

Απόλλων Αυλών – Α.Ο. Κρόκου

Πρόοδος Μεταξά – Ερμής Πλατανορέμματος

Α.Ε. Άνω Κώμης – Αίας Μικροβάλτου

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού

6η  Αγωνιστική 19η

Α.Ε. Καισαρειάς – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Σ. Καρυδίτσας – Απόλλων Αυλών

Έλατος Ελάτης – Πρόοδος Μεταξά

Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Άνω Κώμης

Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Κρανιδίων

Αίας Μικροβάλτου – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού

7η  Αγωνιστική 20η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Απόλλων Αυλών

Πρόοδος Μεταξά – Α.Ε. Καισαρειάς

Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Σ. Καρυδίτσας

Α.Ε. Κρανιδίων – Έλατος Ελάτης

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ο. Κρόκου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Ερμής Πλατανορέμματος

Ρεπό: Αίας Μικροβάλτου

8η  Αγωνιστική 21η

Πρόοδος Μεταξά – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Απόλλων Αυλών – Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ε. Κρανιδίων

Α.Σ. Καρυδίτσας – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Έλατος Ελάτης – Αναγέννηση Λιβαδερού

Ερμής Πλατανορέμματος – Αίας Μικροβάλτου

Ρεπό: Α.Ο. Κρόκου

9η  Αγωνιστική 22η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Ε. Κρανιδίων – Πρόοδος Μεταξά

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Απόλλων Αυλών

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Καισαρειάς

Αίας Μικροβάλτου  – Έλατος Ελάτης

Α.Ο. Κρόκου – Ερμής Πλατανορέμματος

Ρεπό: Α.Σ. Καρυδίτσας

10η  Αγωνιστική 23η

Α.Ε. Κρανιδίων – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Ε. Άνω Κώμης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Πρόοδος Μεταξά – Αναγέννηση Λιβαδερού

Α.Ε. Καισαρειάς – Αίας Μικροβάλτου

Α.Σ. Καρυδίτσας – Ερμής Πλατανορέμματος

Έλατος Ελάτης – Α.Ο. Κρόκου

Ρεπό: Απόλλων Αυλών

11η  Αγωνιστική 24η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Κρανιδίων

Αίας Μικροβάλτου – Πρόοδος Μεταξά

Ερμής Πλατανορέμματος – Απόλλων Αυλών

Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Καισαρειάς

Α.Σ. Καρυδίτσας – Έλατος Ελάτης

Ρεπό: Α.Ε. Άνω Κώμης

12η  Αγωνιστική 25η

Αναγέννηση Λιβαδερού – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Ε. Κρανιδίων – Αίας Μικροβάλτου

Α.Ε. Άνω Κώμης – Ερμής Πλατανορέμματος

Πρόοδος Μεταξά – Α.Ο. Κρόκου

Απόλλων Αυλών – Έλατος Ελάτης

Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Σ. Καρυδίτσας

Ρεπό: Κένταυρος Πρωτοχωρίου

13η  Αγωνιστική 26η

Αίας Μικροβάλτου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Κρανιδίων

Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Κρανιδίων

Έλατος Ελάτης – Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Σ. Καρυδίτσας – Πρόοδος Μεταξά

Απόλλων Αυλών – Α.Ε. Καισαρειάς

Ρεπό: ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

-------------------------------------------------------------

2ος Όμιλος

Δαναοί Κοζάνης

Πρόοδος Κομνηνών

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ερμής Ασβεστόπετρας

Δόξα Μικροκάστρου

Κεραυνός Πετρανών

Δόξα Βερμίου Πύργων

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Α.Ε. Περδίκκα

Κοζάνη 2004

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

1η Αγωνιστική 14η

Δαναοί Κοζάνης-Πρόοδος Κομνηνών

Δόξα Βερμίου Πύργων-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Ερμής Ασβεστόπετρας-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Δόξα Μικροκάστρου-Κοζάνη 2004

Κεραυνός Πετρανών-Α.Ε. Περδίκκα

Βέρμιο Καρυοχωρίου-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Ρεπό Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας                                         

                                                                                                

2η Αγωνιστική 15η

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Δαναοί Κοζάνης

Πρόοδος Κομνηνών-Δόξα Βερμίου Πύργων

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Δόξα Μικροκάστρου

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Κεραυνός Πετρανών

Κοζάνη 2004-Βέρμιο Καρυοχωρίου

Α.Ε. Περδίκκα - Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Ρεπό: Ερμής Ασβεστόπετρας                                                              

                                                                                            

3η Αγωνιστική 16η

Δαναοί Κοζάνης-Δόξα Βερμίου Πύργων

Ερμής Ασβεστόπετρας-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Δόξα Μικροκάστρου-Πρόοδος Κομνηνών

Βέρμιο Καρυοχωρίου-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Α.Ε. Περδίκκα-Κοζάνη 2004

Ρεπό: Κεραυνός Πετρανών                                                      

                                                                                           

4η Αγωνιστική 17η

Ερμής Ασβεστόπετρας-Δαναοί Κοζάνης

Δόξα Βερμίου Πύργων-Δόξα Μικροκάστρου

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Κεραυνός Πετρανών

Πρόοδος Κομνηνών-Βέρμιο Καρυοχωρίου

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Α.Ε. Περδίκκα

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Κοζάνη 2004

Ρεπό: Ατρόμητος Πτολεμαΐδας                                                          

                                                                                             

5η Αγωνιστική 18η

Δαναοί Κοζάνης-Δόξα Μικροκάστρου

Κεραυνός Πετρανών-Ερμής Ασβεστόπετρας

Βέρμιο Καρυοχωρίου-Δόξα Βερμίου Πύργων

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Α.Ε. Περδίκκα-Πρόοδος Κομνηνών

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Ρεπό: Κοζάνη 2004   

                                                                                       

6η Αγωνιστική 19η

Κεραυνός Πετρανών-Δαναοί Κοζάνης

Δόξα Μικροκάστρου-Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ερμής Ασβεστόπετρας-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Δόξα Βερμίου Πύργων-Α.Ε. Περδίκκα

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Κοζάνη 2004

Πρόοδος Κομνηνών-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Ρεπό: Α.Ε.Κ. Καλαμιάς     

                                                                                          

7η Αγωνιστική 20η

Δαναοί Κοζάνης-Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Κεραυνός Πετρανών

Α.Ε. Περδίκκα-Δόξα Μικροκάστρου

Κοζάνη 2004-Ερμής Ασβεστόπετρας

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Δόξα Βερμίου Πύργων

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Ρεπό: Πρόοδος Κομνηνών 

                                                                                       

8η Αγωνιστική 21η

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Δαναοί Κοζάνης

Βέρμιο Καρυοχωρίου-Α.Ε. Περδίκκα

Κεραυνός Πετρανών-Κοζάνη 2004

Δόξα Μικροκάστρου-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Ερμής Ασβεστόπετρας-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Πρόοδος Κομνηνών

Ρεπό: Δόξα Βερμίου Πύργων                                                              

                                                                                       

9η Αγωνιστική 22η

Δαναοί Κοζάνης-Α.Ε. Περδίκκα

Κοζάνη 2004-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης-Βέρμιο Καρυοχωρίου

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Κεραυνός Πετρανών

Πρόοδος Κομνηνών-Ερμής Ασβεστόπετρας

Δόξα Βερμίου Πύργων-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Ρεπό: Δόξα Μικροκάστρου                                                      

                                                                                                

10η Αγωνιστική 23η

Κοζάνη 2004-Δαναοί Κοζάνης

Α.Ε. Περδίκκα-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Κεραυνός Πετρανών-Πρόοδος Κομνηνών

Δόξα Μικροκάστρου-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Ερμής Ασβεστόπετρας-Δόξα Βερμίου Πύργων

Ρεπό: Βέρμιο Καρυοχωρίου                                                     

                                                                                   

11η Αγωνιστική 24η                                                        

Δαναοί Κοζάνης-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Κοζάνη 2004

Πρόοδος Κομνηνών-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Βέρμιο Καρυοχωρίου

Δόξα Βερμίου Πύργων-Κεραυνός Πετρανών

Δόξα Μικροκάστρου-Ερμής Ασβεστόπετρας

Ρεπό: Α.Ε. Περδίκκα                                                                 

12η Αγωνιστική 25η 

Α.Ε.Κ. Καλαμιάς-Δαναοί Κοζάνης

Κοζάνη 2004-Πρόοδος Κομνηνών

Α.Ε. Περδίκκα-Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας-Δόξα Βερμίου Πύργων

Βέρμιο Καρυοχωρίου-Ερμής Ασβεστόπετρας

Κεραυνός Πετρανών-Δόξα Μικροκάστρου

Ρεπό: Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης                                                              

13η Αγωνιστική 26η

Πρόοδος Κομνηνών-Α.Ε.Κ. Καλαμιάς

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας-Ελπίδες Α.Ε. Κοζάνης

Δόξα Βερμίου Πύργων-Κοζάνη 2004

Ερμής Ασβεστόπετρας-Α.Ε. Περδίκκα

Δόξα Μικροκάστρου-Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Βέρμιο Καρυοχωρίου-Κεραυνός Πετρανών

Ρεπό: Δαναοί Κοζάνης 

aias61116 - 102

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack