www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Αποτελέσματα ψηφοφορίας των σωματείων Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας για τους καλύτερους της περιόδου 2013-2014 - Καμιά διάκριση για τις ομάδες των Καμβουνίων Εκτύπωση
Πέμπτη, 26 Ιούνιος 2014 14:56

Αποτελέσματα ψηφοφορίας των σωματείων Α΄, Β΄ και Γ΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Κοζάνης για τους καλύτερους της περιόδου 2013-2014

Καμιά διάκριση για τις ομάδες των Καμβουνίων

Δεύτερος καλύτερος διαιτητής στη  Β΄ κατηγορία ο Παν. Μαλιούρας από το Προσήλιο

epsk26 14 6Με τη προσκόμιση όλων των εγγράφων ψηφοφορίας των σωματείων (πρόεδρος - προπονητής - αρχηγός ποδοσφαιριστής) η Ε.Π.Σ. Κοζάνης ανακοινώνει τα αποτελέσματα για τους καλύτερους σε προσφορά και ήθος ποδοσφαιριστές, παράγοντες, προπονητές, διαιτητές και βοηθούς διαιτητές όλων των κατηγοριών της φετινής περιόδου 2013-2014.

Α) Α΄ Κατηγορία 

Καλύτερος ποδοσφαιριστής :

1) Μαυροματίδης Γεώργ. (ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ) 17 ψήφοι

2) Τοπάλης Σ. ( ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ) 7 ψήφοι

3) Μετικάνος Χρ. (Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ) 5 ψήφοι

Καλύτερος προπονητής :

1) Βικιάρης Βασ. (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ) 7 ψήφοι

1) Βοριαζίδης Θεοχ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΙΝΗΣ) 7 ψήφοι

1) Κάλφας Δημ. (ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ) 7 ψήφοι

Καλύτερος παράγοντας :

1) Θωμαΐδης Γεωργ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΙΝΗΣ) 8 ψήφοι

2) Ηλιάδης Ελευθ. (ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ) 6 ψήφοι

3) Κατσίκας Γεώργ. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) 5 ψήφοι

Καλύτερος διαιτητής :

1) Ζούγρας Διον. 13 ψήφοι

2) Καρατέρπος Δημ. 9 ψήφοι

3) Τσιμεντερίδης Στ. 7 ψήφοι

Καλύτερος βοηθός διαιτητής :

1) Γεωργιάδης Γεώργ. 20 ψήφοι

2)Γκέκα Ευαγγ. 6 ψήφοι

3) Μπισούκης Ιωανν. 5 ψήφοι

Β) Β΄ Κατηγορία (1ος Όμιλος)

Καλύτερος ποδοσφαιριστής :

1) Κουλουκίδης Βασ. (ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ) 7 ψήφοι

2) Τσιώνης Παν. ( ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ) 5 ψήφοι

3) Σιαπανίδης Παν. (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ) 4 ψήφοι

3) Νάνος Κων. (ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ) 4 ψήφοι

Καλύτερος προπονητής :

1) Παπαδόπουλος Θεοφ. (ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ) 15 ψήφοι

2) Μανδραβέλης Γεώργ. (ΚΟΖΑΝΗ 2004) 6 ψήφοι

3) Καραθανάσης Δημ. (ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ) 5 ψήφοι

Καλύτερος παράγοντας :

1) Μάστορας Αθ. (ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ) 7 ψήφοι

2) Καλαμπούκας Γεωργ. (Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ) 6 ψήφοι

3) Δαβιδόπουλος Ερρ. (ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ) 4 ψήφοι

Καλύτερος διαιτητής :

1) Ζούγρας Διον. 7 ψήφοι

2) Μαλιούρας Παν. 6 ψήφοι

2) Παπαδόπουλος Χρ. 6 ψήφοι

Καλύτερος βοηθός διαιτητής :

1) Γεωργιάδης Γεώργ. 7 ψήφοι

2)Δραγώγιας Εμμ. 6 ψήφοι

3) Παπαδόπουλος Θεοδ. 4 ψήφοι

Στον 1ο Όμιλο της Β΄ Κατηγορίας δεν έλαβαν μέρος στην ψηφοφορία τα σωματεία : ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΜΑΤΟΣ και ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ.

Γ) Β΄ Κατηγορία (2ος Όμιλος)

Καλύτερος ποδοσφαιριστής :

1) Βλαδίκας Δημ. (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ) 7 ψήφοι

2) Χρυσοστομίδης Αν. ( Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ) 5 ψήφοι

3) Τσιούκρας Ι. (ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ) 4 ψήφοι

Καλύτερος προπονητής :

1) Γκουρτζούλης Στεφ. (ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ) 8 ψήφοι

2) Μαγκάκης Λεων. (ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) 7 ψήφοι

3) Τούνας Αριστοτ. (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ) 6 ψήφοι

Καλύτερος παράγοντας :

1) Καλπατσέκας Γεωργ. (ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ) 8 ψήφοι

2) Καραγιαννάκος Δημ. (ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ) 7 ψήφοι

3) Δεληγιάννης Ιωαν. (ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ) 6 ψήφοι

Καλύτερος διαιτητής :

1) Ζούγρας Διον. 11 ψήφοι

2) Καρατέρπος Δημ. 6 ψήφοι

2) Τσιγγένης Αθ. 5 ψήφοι

Καλύτερος βοηθός διαιτητής :

1) Γεωργιάδης Γεώργ. 14 ψήφοι

2)Φραντζοπούλου Αικ. 7 ψήφοι

3) Μπέλτσου Σοφ. 4 ψήφοι

Δ) Γ΄ Κατηγορία

Καλύτερος ποδοσφαιριστής :

1) Τρέσσος Ιακ . (Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ) 11 ψήφοι

2) Κωνσταντινίδης Κων. ( ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΛΑΚΟΥ) 4 ψήφοι

3) Χαραλαμπίδης Γεωργ. (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ) 3 ψήφοι

3) Κεχαΐδης Γεώργ. (ΑΡΗΣ ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΥ) 3 ψήφοι

3) Ψαλλίδας Βαΐος. (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ) 3 ψήφοι

Καλύτερος προπονητής :

1) Τσέπουρας Γεωργ. (Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣΣ) 11 ψήφοι

2) Φουρκιώτης Στεργ. (ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ) 10 ψήφοι

3) Δολαπτσόπουλος Θεοδ . (ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ) 4 ψήφοι

Καλύτερος παράγοντας :

1) Κουτσακά Μαρία. (ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ) 9 ψήφοι

2) Πάντζιος Αθαν. (Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ) 6 ψήφοι

3) Ασλανίδης Χρ. (ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ) 3 ψήφοι

3) Βελιντσάης Κων. (ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ) 3 ψήφοι

3) Καραπαναγιωτίδης Γεωργ. (ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ) 3 ψήφοι

Καλύτερος διαιτητής :

1) Κουτσώνας Νικ. 8 ψήφοι

1) Σουλίδης Διον. 8 ψήφοι

3) Σπέντζας Γεωργ. 6 ψήφοι

Καλύτερος βοηθός διαιτητής :

1) Δραγώγιας Εμμ. 6 ψήφοι

1)Μιχαηλίδης . 6 ψήφοι

3) Φτάκας Λαζ. 3 ψήφοι

3) Φραντζοπούλου Αικ. 3 ψήφοι

3) Μπέλτσου Σοφ. 3 ψήφοι

Στη Γ΄ Κατηγορία δεν έλαβαν μέρος στην ψηφοφορία τα σωματεία : ΑΡΗΣ ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΥ και ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ.

Όλοι οι πρώτοι από τους πρωταγωνιστές των γηπέδων της κάθε κατηγορίας θα βραβευτούν στην ετήσια εκδήλωση της κλήρωσης των πρωταθλημάτων για τη νέα περίοδο.

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack