www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


To τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντιάλ - 14, 19 & 24/6 αγωνίζεται η Εθνική Ελλάδας Εκτύπωση
Τετάρτη, 28 Μάιος 2014 11:58

Ανακοινώθηκε το τηλεοπτικό πρόγραμμα του Μουντιάλ 

14, 19 & 24/6 αγωνίζεται η Εθνική Ελλάδας

brazil2014-thumb-largeΤο τηλεοπτικό πρόγραμμα των αγώνων του Παγκοσμίου Κυπέλλου της Βραζιλίας, το οποίο ξεκινά στις 12 Ιουνίου, ανακοίνωσε η ΝΕΡΙΤ.
Οι υποχρεώσεις της Εθνικής μας ξεκινούν το Σάββατο 14 Ιουνίου στις 19:00 με αντίπαλο την Κολομβία.

Ακολουθεί τα ξημερώματα της Παρασκευής 20 Ιουνίου (01:00), η αναμέτρηση με την Ιαπωνία, ενώ κλείνει την παρουσία της στη φάση των ομίλων την Τρίτη 24 Ιουνίου το βράδυ στις 23:00 κόντρα στην Ακτή Ελεφαντοστού.

Αναλυτικά το πρόγραμμα το οποίο έδωσε στη δημοσιότητα η κρατική τηλεόραση:

Πέμπτη 12 Ιουνίου

23:00 – 00:45 ΒΡΑΖΙΛΙΑ – ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Παρασκευή 13 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΜΕΞΙΚΟ - ΚΑΜΕΡΟΥΝ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

22:00 - 23:45 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 – 02:45 ΧΙΛΗ - ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Σάββατο 14 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

22:00 – 23:45 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 – 02:45 ΑΓΓΛΙΑ - ΙΤΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

04:00 – 05:45 ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ - ΙΑΠΩΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Κυριακή 15 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΕΛΒΕΤΙΑ - ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

22:00 – 23:45 ΓΑΛΛΙΑ – ΟΝΔΟΥΡΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 – 02:45 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Δευτέρα 16 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

22:00 – 23:45 ΙΡΑΝ - ΝΙΓΗΡΙΑ

01:00 – 02:45 ΓΚΑΝΑ - ΗΠΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Τρίτη 17 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

22:00 – 23:45 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 – 02:45 ΡΩΣΙΑ - ΚΟΡΕΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Τετάρτη 18 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

22:00 – 23:45 ΙΣΠΑΝΙΑ - ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 – 02:45 ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΚΡΟΑΤΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Πέμπτη 19 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

22:00 – 23:45 ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ - ΑΓΓΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 – 02:45 ΙΑΠΩΝΙΑ - ΕΛΛΑΔΑ [ξημέρωμα 20 Ιουνίου] (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Παρασκευή 20 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΙΤΑΛΙΑ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

22:00 – 23:45 ΕΛΒΕΤΙΑ - ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 – 02:45 ΟΝΔΟΥΡΑ – ΕΚΟΥΑΔΟΡ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Σάββατο 21 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΙΡΑΝ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

22:00 – 23:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ – ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 – 02:45 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΒΟΣΝΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Κυριακή 22 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΒΕΛΓΙΟ – ΡΩΣΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

22:00 – 23:45 ΚΟΡΕΑ – ΑΛΓΕΡΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 – 02:45 ΗΠΑ – ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

Δευτέρα 23 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

21:00 - 22:30 ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΙΣΠΑΝΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)

23:00 – 00:45 ΚΑΜΕΡΟΥΝ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 - 02:30 ΚΡΟΑΤΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ (σε μαγνητοσκόπηση)

Τρίτη 24 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΙΤΑΛΙΑ – ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

21:00 - 22:30 ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ - ΑΓΓΛΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)

23:00 – 00:45 ΕΛΛΑΔΑ - ΑΚΤΗ ΕΛΕΦΑΝΤΟΣΤΟΥ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

02:00 – 03:45 ΙΑΠΩΝΙΑ – ΚΟΛΟΜΒΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)

Τετάρτη 25 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΝΙΓΗΡΙΑ - ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

21:00 - 22:30 ΒΟΣΝΙΑ – ΙΡΑΝ (σε μαγνητοσκόπηση)

23:00 – 00:45 ΕΚΟΥΑΔΟΡ - ΓΑΛΛΙΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 - 02:30 ΟΝΔΟΥΡΑ - ΕΛΒΕΤΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)

Πέμπτη 26 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ - ΓΚΑΝΑ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

21:00 - 22:30 ΗΠΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)

23:00 – 00:45 ΚΟΡΕΑ - ΒΕΛΓΙΟ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

01:00 - 02:30 ΑΛΓΕΡΙΑ - ΡΩΣΙΑ (σε μαγνητοσκόπηση)

ΦΑΣΗ ΤΩΝ "16"

Σάββατο 28 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΧΙΛΗ (ΝΕΡΙΤ και ΝΕΡΙΤ HD)

23:00 – 00:45 ΚΟΛΟΜΒΙΑ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ


Κυριακή 29 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΜΕΞΙΚΟ

23:00 – 00:45 ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ - ΕΛΛΑΔΑ

Δευτέρα 30 Ιουνίου

19:00 – 20:45 ΓΑΛΛΙΑ - ΝΙΓΗΡΙΑ

23:00 – 00:45 ΓΕΡΜΑΝΙΑ - ΑΛΓΕΡΙΑ

Τρίτη 1 Ιουλίου

19:00 – 20:45 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΕΛΒΕΤΙΑ

23:00 – 00:45 ΒΕΛΓΙΟ - ΗΠΑ

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ

Παρασκευή 4 Ιουλίου

19:00 – 20:45 ΓΑΛΛΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ

23:00 – 00:45 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΚΟΛΟΜΒΙΑ

Σάββατο 5 Ιουλίου

19:00 – 20:45 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΒΕΛΓΙΟ

23:00 – 00:45 ΟΛΛΑΝΔΙΑ - ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ

Τρίτη 8 Ιουλίου

23:00 – 00:45 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ

Τετάρτη 9 Ιουλίου

23:00 – 00:45 Ημιτελικός ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ

Σάββατο 12 Ιουλίου

23:00 – 00:45 ΒΡΑΖΙΛΙΑ - ΟΛΛΑΝΔΙΑ

Κυριακή 13 Ιουλίου

22:00 – 23:45 ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΓΕΡΜΑΝΙΑ

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack