www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


5οι Αγώνες Ορεινού Τρεξίματος στον Άγιο Γεώργιο Γρεβενών (Αποτελέσματα-VIDEO-ΦΩΤΟ) Εκτύπωση
Πέμπτη, 15 Μάιος 2014 11:38
5οι Αγώνες Ορεινού Τρεξίματος στον Άγιο Γεώργιο Γρεβενών

(Αποτελέσματα-VIDEO-ΦΩΤΟ)

aggeor14 11 1Με μεγάλη επιτυχία διεξήχθησαν για 5η συνεχή χρονιά οι Αγώνες Ορεινού Τρεξίματος στον Άγιο Γεώργιο Γρεβενών. 180 δρομείς πήραν θέση στο χώρο εκκίνησης των δύο αγώνων μπροστά στην εκκλησία του Νεομάρτυρα Αγίου Γεωργίου και για τις επόμενες πέντε σχεδόν ώρες έτρεξαν και περπάτησαν στα πανέμορφα μονοπάτια και δάση της διαδρομής πριν τερματίσουν στην κεντρική πλατεία του χωριού.

Εκεί είχε στηθεί ένα λιτό αλλά ζεστό και αυθόρμητο γλέντι από τους διοργανωτές και μεγάλο αριθμό κατοίκων του χωριού, οι οποίοι έδειξαν με την αθρόα εθελοντική συμμετοχή τους ότι ακόμη και στη σημερινή εποχή της πολύπλευρης κρίσης μπορεί να ευδοκιμήσουν παρόμοιες εκδηλώσεις χωρίς πολλούς υλικούς πόρους και με ελάχιστα έξοδα, αλλά στηριγμένες στο μεράκι και την αγάπη των ανθρώπων που τις οραματίζονται, τις σχεδιάζουν και τις υλοποιούν.

aggeor14 11 2aggeor14 11 3aggeor14 11 4aggeor14 11 5

Για την ιστορία να αναφέρουμε ότι στο «Αϊγιωργίτικο Μονοπάτι» των 24 χιλιομέτρων πρώτευσαν στους άνδρες ο Χάρης Καλαμπούκας των Siatista Mountain Runners από τη Σιάτιστα με 2 ώρες 6 λεπτά και 11 δευτερόλεπτα και στις γυναίκες η Ελευθεριάδου Αναστασία του Κεραυνού Αγίου Γεωργίου που έτρεχε στο χωριό της με 3.28.56.

Στον Τσούρχλειο Δρόμο των 11,5 χιλιομέτρων πρώτευσαν αντίστοιχα στους άνδρες και τις γυναίκες ο Νεοφώτιστος Νίκος του Συλλόγου Δρομέων Υγείας Κοζάνης με 1.01.11 και η Κατσογιάννη Ευθυμία του ΣΚΑ Μετεώρων από την Καλαμπάκα με 1.16.00.

Οι αγώνες κύλισαν ομαλά χωρίς ιδιαίτερα προβλήματα και το μόνο που απασχόλησε τους αθλητές ήταν η υπερβολική σε σχέση με τις αμέσως προηγούμενες ημέρες ζέστη που επικρατούσε κατά τη διάρκεια των αγώνων. Η ημέρα έκλεισε με την απονομή των επάθλων στους νικητές και την απαραίτητη μπυροποσία σε πολλές μικρές παρέες στις ταβέρνες του χωριού με ανανέωση του ραντεβού για του χρόνου την ίδια εποχή για την έκτη στη σειρά διοργάνωση.

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

           

ΑΙΓΙΩΡΓΙΤΙΚΟ ΜΟΝΟΠΑΤΙ 24χλμ

Α/Α

 

Επίθετο

Όνομα

Ομάδα

Χρόνος τερματισμού

1

 

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ

ΧΑΡΗΣ

SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS

2.06.11

2

 

ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΩΥΣΗΣ

ARDASSA MOUTNAIN RUNNING TEAM

2.09.21

3

 

ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2.17.37

4

 

ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

2.26.31

5

 

PARTS

TOM

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ HERBALIFE-ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2.29.08

6

 

ΦΙΛΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS

2.29.08

7

 

ΜΠΑΡΤΖΩΚΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

2.41.25

8

 

ΓΚΑΤΣΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS

2.42.03

9

 

ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

2.43.26

10

 

ΔΙΑΒΑΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΛΑΡΙΣΑ

2.43.58

11

 

ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

2.44.44

12

 

ΠΟΛΥΖΟΣ

ΧΑΡΙΤΩΝ

SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS

2.44.53

13

 

ΣΙΟΛΔΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2.45.08

14

 

ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

2.46.35

15

 

ΣΑΚΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

2.46.45

16

 

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΜΕΓΑΛΗ ΠΑΝΑΓΙΑ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

2.47.20

17

 

ΝΤΕΜΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

2.48.27

18

 

ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

2.48.45

19

 

ΚΑΤΣΑΝΌΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

FLYING GEESE RUNNING TEAM-ΑΘΗΝΑ

2.50.25

20

 

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΒΟΛΟΣ

2.50.33

21

 

ΠΑΓΟΥΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2.51.45

22

 

ΠΑΡΙΖΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΟ.ΦΥ.Ο.Ν. ΝΑΟΥΣΑΣ

2.52.58

23

 

ΣΙΟΥΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

2.53.02

24

 

ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ

ΑΝΤΩΝΗΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

2.56.41

25

 

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

2.59.30

26

 

ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

2.59.45

27

 

ΜΠΕΛΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

3.04.01

28

 

ΣΚΟΡΔΑΣ

ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

3.04.03

29

 

ΝΤΑΟΥΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

3.05.06

30

 

ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

3.05.08

31

 

ΠΑΝΤΑΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

3.05.30

32

 

ΝΤΙΝΕΛΑΣ

ΜΙΛΤΟΣ

VERNON ENDURANCE-ΑΡΓΟΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟ

3.06.43

33

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3.06.55

34

 

ΓΚΟΥΜΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

FLYING GEESE RUNNING TEAM-ΑΘΗΝΑ

3.11.36

35

 

ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

3.13.06

36

 

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3.13.44

37

 

ΜΠΑΤΣΙΛΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

3.14.10

38

 

ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ

ΣΥΜΕΩΝ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

3.14.53

39

 

ΖΙΩΓΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΣΙΣΑΝΙ ΒΟΪΟΥ

3.17.14

40

 

ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΚΟΖΑΝΗ

3.21.29

41

 

ΒΟΤΣΗΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΑΛΑΤΙΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

3.22.43

42

 

ΒΟΤΣΗΣ

ΣΙΔΕΡΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΑΛΑΤΙΝΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

3.22.43

43

 

ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ

3.23.16

44

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΥ.ΔΡΟ.ΠΕ.ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ

3.24.13

45

 

ΠΕΝΤΕΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΥΦΑΛΙΑ

3.26.28

46

 

ΠΟΛΑΤΟΓΛΟΥ

ΧΑΡΙΤΩΝ

ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3.27.57

47

 

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3.28.53

48

 

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.28.56

49

 

ΣΧΙΣΜΕΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3.28.57

50

 

ΒΑΓΕΝΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3.28.59

51

 

ΚΟΝΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΔΡΥΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3.29.00

52

 

ΚΙΛΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

3.31.32

53

 

ΜΠΙΡΜΠΙΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3.36.20

54

 

ΠΙΣΠΙΡΙΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΛΑΡΙΣΑ

3.37.28

55

 

ΚΟΝΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΔΡΥΜΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

3.44.16

56

 

ΧΑΣΙΩΤΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3.45.00

57

 

ΒΑΡΔΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΑΡΝΙΣΣΑ ΠΕΛΛΑΣ

3.48.46

58

 

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

3.48.53

59

 

ΚΑΡΑΣΜΑΝΟΓΛΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΒΟΛΟΣ

3.57.34

60

 

ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

4.02.54

61

 

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΛΑΣΤΗ ΚΟΖΑΝΗΣ

4.10.29

62

 

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΙ ΚΩΠΗΛΑΤΕΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

4.10.29

63

 

ΜΙΜΗΛΙΔΗΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4.18.29

64

 

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ

4.57.40

65

 

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ

ΝΑΤΑΛΙΑ

ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

66

 

ΘΩΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

67

 

ΚΑΤΣΑΡΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

68

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

69

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ

ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

70

 

ΤΥΠΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

ΣΚΥΔΡΑΪΚΟΣ

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

           
           

ΤΣΟΥΡΧΛΕΙΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 11,5 KM (ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2014)

Α/Α

 

Επίθετο

Όνομα

Ομάδα

Χρόνος τερματισμού

1

 

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.01.11

2

 

ΝΙΟΠΛΙΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS

1.05.18

3

 

ΠΑΚΑΠΟΥΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΟ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ ΑΦΟΙ ΠΑΚΑΠΟΥΚΑ-ΚΟΖΑΝΗ

1.05.21

4

 

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΒΟΛΟΣ

1.05.35

5

 

ΤΡΑΠΕΖΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

1.05.58

6

 

ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.06.02

7

 

ΠΑΠΑΡΓΥΡΗΣ

ΒΑΪΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΕΒΕΝΑ

1.06.02

8

 

ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ

ΖΗΝΩΝ

ΛΕΣΧΗ ΕΙΔΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1.06.06

9

 

ΤΖΗΜΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.06.43

10

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.06.51

11

 

ΕΜΠΡΙΚΙΔΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΗΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.08.45

12

 

ΣΙΣΚΟΣ

ΤΡΥΦΩΝ

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1.09.06

13

 

ΝΤΑΓΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.11.30

14

 

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.13.55

15

 

ΣΚΟΔΡΑΣ

ΡΗΓΑΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.14.27

16

 

ΧΑΤΖΗΖΗΣΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΜΠΟΥΡΙΝΟΣ" Σιάτιστας

1.15.25

17

 

ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

1.16.00

18

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.16.02

19

 

ΤΑΡΑΜΑΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.16.02

20

 

ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.17.10

21

 

ΚΑΝΑΒΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΕΒΕΝΑ

1.17.19

22

 

ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΠΥΡΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΕΒΕΝΑ

1.17.29

23

 

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

1.17.36

24

 

ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1.17.38

25

 

ΓΚΙΜΟΥΡΤΖΙΝΑΣ

ΤΡΥΦΩΝ

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΜΑΝΙΑΚΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1.17.46

26

 

ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΙΩΑΝΝΙΝΑ

1.18.56

27

 

ΑΚΡΙΒΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.19.05

28

 

ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.19.29

29

 

ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΕΚ

1.19.32

30

 

ΤΟΤΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.20.01

31

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.20.27

32

 

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.21.13

33

 

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΣΑΒΒΑΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.21.13

34

 

ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.21.20

35

 

ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

1.21.20

36

 

ΠΑΝΑΤΣΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ

1.21.28

37

 

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.21.30

38

 

ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.21.30

39

 

ΦΑΡΜΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.21.30

40

 

ΚΟΝΤΟΓΟΥΛΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ

1.21.57

41

 

ΜΠΑΤΑΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

1.22.10

42

 

ΓΡΙΔΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.22.29

43

 

ΚΟΥΤΙΝΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.22.31

44

 

ΣΚΟΡΔΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.22.43

45

 

ΦΩΛΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.23.04

46

 

ΦΩΛΙΝΑΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.23.04

47

 

ΚΡΥΦΤΑΝΤΣΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

1.23.21

48

 

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.26.12

49

 

ΤΖΙΛΙΑΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.26.12

50

 

ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ

ΕΥΤΥΧΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.27.54

51

 

ΓΑΓΑΛΗΣ

ΖΗΝΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

1.28.22

52

 

ΜΠΟΥΡΤΣΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΜΠΟΥΡΙΝΟΣ" Σιάτιστας

1.28.36

53

 

ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.28.40

54

 

ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ

ΚΟΥΛΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΚΟΖΑΝΗ

1.28.40

55

 

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ

ΘΩΜΑΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.28.40

56

 

ΚΟΥΣΑΛΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.29.37

57

 

ΓΑΝΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

1.29.40

58

 

ΚΑΡΑΧΑΤΖΗ

ΣΟΦΙΑ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.32.37

59

 

ΜΑΛΙΑΓΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.34.23

60

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.34.23

61

 

ΣΤΑΘΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΠΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ"

1.34.55

62

 

ΖΑΨΑΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.36.58

63

 

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.36.58

64

 

ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ

ΑΡΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.37.27

65

 

ΔΡΟΣΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

1.38.13

66

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.40.13

67

 

ΤΑΣΙΩΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ

1.42.58

68

 

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ

ΙΑΚΩΒΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΠΟΝΤΙΝΗ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

1.43.56

69

 

ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗ

ΧΛΟΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

1.44.28

70

 

ΚΟΥΜΑΡΙΝΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.44.52

71

 

ΧΑΡΙΣΙΑΔΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΕΒΕΝΑ

1.45.11

72

 

ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

1.46.05

73

 

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ

ΑΔΡΙΑΝΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

1.46.05

74

 

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.49.05

75

 

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΓΡΕΒΕΝΑ

1.49.05

76

 

ΚΙΟΣΕ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

1.49.13

77

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1.50.53

78

 

ΠΑΧΟΥΜΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1.50.53

79

 

ΠΕΝΤΕΛΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΚΟΥΦΑΛΙΑ

1.53.38

80

 

ΔΡΟΣΟΥ

ΤΑΤΙΑΝΗ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

1.56.44

81

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΟΡΕΙΒΑΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ "ΜΠΟΥΡΙΝΟΣ" Σιάτιστας

1.57.10

82

 

ΠΕΝΤΕΛΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΑΔΕΝΔΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2.00.23

83

 

ΔΡΟΣΟΥ

ΛΟΥΚΙΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.01.58

84

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΝΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΓΡΕΒΕΝΑ

2.02.38

85

 

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ

ΧΑΡΙΣΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

2.04.39

86

 

ΠΕΝΤΕΛΑΣ

ΜΑΡΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΑΔΕΝΔΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2.14.43

87

 

ΜΟΚΑ

ΕΛΕΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΓΡΕΒΕΝΑ

2.17.17

88

 

ΜΠΑΤΑΡΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.17.17

89

 

ΝΤΟΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΓΡΕΒΕΝΑ

2.17.17

90

 

ΚΟΥΤΟΥΛΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

2.21.11

91

 

ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

2.21.11

92

 

ΣΤΡΟΙΚΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.27.28

93

 

ΙΑΚΩΒΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΑΔΕΝΔΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2.30.52

94

 

ΠΑΓΙΑΤΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΟΥΦΑΛΙΑ

2.30.52

95

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΚΛΗΜΑΤΑΚΙ ΓΡΕΒΕΝΩΝ,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2.36.27

96

 

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ-ΓΡΕΒΕΝΑ

2.38.39

97

 

ΓΑΓΑΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.39.15

98

 

ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΓΡΕΒΕΝΑ

2.43.18

99

 

ΚΑΡΑΧΑΤΖΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

2.43.18

100

 

ΠΝΕΥΜΟΝΙΔΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2.47.41

101

 

ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ

ΒΑΓΙΑ

RESPECT THE NATURE-ΚΟΖΑΝΗ

2.54.20

102

 

ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ

ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

RESPECT THE NATURE-ΚΟΖΑΝΗ

2.54.20

103

 

ΘΕΟΛΟΓΗ

ΠΕΝΥ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.55.30

104

 

ΓΕΡΑΪΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2.56.13

105

 

ΜΟΥΤΟΥ

ΝΑΝΣΥ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ-ΓΡΕΒΕΝΑ

2.56.13

106

 

ΚΟΥΣΚΟΥΡΑ

ΜΥΡΤΩ

ΔΡΟΜΕΙΣ ΥΓΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

2.58.07

107

 

ΜΠΕΛΛΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ

ΑΠΟ ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack