www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» του Βασίλη Κωνσταντόπουλου για το δήμο Σερβίων - Βελβεντού Εκτύπωση
Δευτέρα, 28 Απρίλιος 2014 01:21

Τελική δήλωση ψηφοδελτίου συνδυασμού «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ» του Βασίλη Κωνσταντόπουλου, για τις εκλογές της 18ης Μαΐου

simaKonstekl14ΔΗΛΩΣΗ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

«ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ»

ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

για τις δημοτικές εκλογές ΜΑΪΟΥ 2014

   
   

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

(υποψήφιος Δήμαρχος)

 
   
   
Εκλογική Περιφέρεια Βελβεντού
 

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Βελβεντού)

ΜΥΛΩΖΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Βελβεντού)

ΠΑΠΑΣΠΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Βελβεντού)

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Βελβεντού)

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ(εκλογ.περιφέρειας Βελβεντού)

ΤΕΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΕΣΤΟΡΑ (εκλογ.περιφέρειας Βελβεντού)

 

 Εκλογική Περιφέρεια Καμβουνίων

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (εκλογ.περιφέρειας Καμβουνίων)

ΒΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ(εκλογ.περιφέρειας Καμβουνίων)

ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Καμβουνίων)

 

                                                               

 
Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδερού

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Λιβαδερού)

ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Λιβαδερού)

ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ(εκλογ.περιφέρειας Λιβαδερού)

 
   

                                                                  

 
   
Εκλογική Περιφέρεια Σερβίων

(υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΓΙΑΖΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΓΚΑΜΠΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

ΔΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΖΙΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΦΡΕΜ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)                                                  

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΝΔΡΕΑ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΛΑΖΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

ΜΟΥΣΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΜΠΑΛΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΜΠΡΟΥΣΙΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΣΙΑΜΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 

ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΔΙΚΑΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ(εκλογ.περιφέρειας Σερβίων)

 
   
   
   
Δημοτική Κοινότητα Βελβεντού
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΜΠΟΥΡΣΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΠΟΝΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 
   

                                                                   

 
Δημοτική Κοινότητα Σερβίων
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της δημοτικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 
   

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

 

ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΓΥΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ

 

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 

ΚΑΡΤΣΑΜΠΑ ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

 
   
   
   
Τοπική Κοινότητα Αγίας Κυριακής
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΤΣΕΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

 

                                                                                                                                                        

Τοπική Κοινότητα Αυλών
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ

 

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ

 

                                                          

 

                                                       

 

Τοπική Κοινότητα Βαθυλάκκου

 

   (υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΠΟΥΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

 

                                                                   

 

                                                                      

 
Τοπική Κοινότητα Γουλών
 

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ

 

ΚΕΛΙΚΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

 
   
Τοπική Κοινότητα Ελάτης
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΝΤΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 
   

                                                                              

 
Τοπική Κοινότητα Ιμέρων
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 
   

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

 
   

                                                                      

 
Τοπική Κοινότητα Καστανιάς
 

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΛΑΜΠΡΟΥ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΛΑΣΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 
   
Τοπική Κοινότητα Καταφυγίου
 

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΤΖΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

                                            

 
Τοπική Κοινότητα Κρανιδίων
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΑΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 

ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 
   
   
   
Τοπική Κοινότητα Λευκάρων
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΚΙOΣΕΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

 

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ

 

 
Τοπική Κοινότητα Λιβαδερού
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΤΣΙΑΜΤΣΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΙΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ

                                                                                                                                                                            

 
Τοπική Κοινότητα Μεσιανής
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 
   
   
   

                                                                     

 
Τοπική Κοινότητα Μεταξά
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΜΠΛΑΧΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

 

ΠΑΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 
   
Τοπική Κοινότητα Μικροβάλτου
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΖΑΡΑΒΙΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

ΚΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 
   
   
Τοπική Κοινότητα Νεράιδας
 

(υποψήφιοι εκπρόσωποι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΒΑΪΖΟΓΛΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΑΚΩΒΟΥ

 

ΦΑΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

 
   
   
Τοπική Κοινότητα Πλατανορρεύματος
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

 

ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

 
   
   
Τοπική Κοινότητα Πολυρράχου
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΜΑΛΙΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 
   
Τοπική Κοινότητα Πολυφύτου
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΕΡΕΦΙΛΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

 
   
Τοπική Κοινότητα Ροδίτου
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΚΑΪΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ

ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ

ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΑΒΒΑ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                

 
Τοπική Κοινότητα Τρανοβάλτου
 

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

 

ΔΑΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΟΥΤΙΟΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΣΚΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

 
   
   

                                                                                                  

Τοπική Κοινότητα Τριγωνικού

(υποψήφιοι σύμβουλοι της τοπικής κοινότητας, κατ’ αλφαβητική σειρά)

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ

ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ

 
     
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack