...από τον κ. Κοσματόπουλο και θίγουν άλλον περισσότερο και άλλον λιγότερο από τους δημοτικούς συμβούλους.
Μετά την άρνηση του κ. Δημάρχου να προβεί σε δημόσια ανακοίνωση, θεωρούμε ότι εμπράκτως δεν επιθυμεί την κοινή πορεία όλων μας και έρχεται σε πλήρη αντίθεση με όσα ο ίδιος ανέφερε ότι είναι διατιθέμενος να κάνει για το καλό της ενότητας του συνδυασμού και του Δήμου κατ’ επέκταση, ενώπιον και εκπροσώπων της Περιφερειακής Αρχής.
Από τούδε και στο εξής οι πράξεις του καθορίζουν την πορεία του Δήμου για το τρέχον και τα επόμενα έτη, την καθοδική πορεία του οποίου θα προσπαθήσουμε να φρενάρουμε με κάθε τρόπο.
ΟΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟ ΔΥΝΑΜΗ ΕΥΘΥΝΗΣ
Δείτε τη δήλωση που του ζήτησαν να κάνει:
Δήλωση Δημάρχου για αποκατάσταση ήθους