www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


ΕΠΣ Κοζάνης – Β’ Κατ.: Οι αγώνες των ομάδων του ορεινού όγκου Καμβουνίων 2017-2018 - Αποτελέσματα Εκτύπωση
Δευτέρα, 07 Μάιος 2018 15:07

kamv751899df26η Αγωνιστική (τελευταία) 6.5.2018

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 3-1

ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 3-0

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΣ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ 1-2

Η τελική βαθμολογία στον 1ο όμιλο της β' κατηγορίας της ΕΠΣ Κοζάνης έχει σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα:

teliki vathmologia 2017-18

Ανέβηκαν στην Α' κατηγορία το Πρωτοχώρι και ο ΑΟ Κρόκου και υποβιβάστηκε η Καισαρειά...

25η Αγωνιστική 28.4.2018

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 1-2

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 1-2 (25/4)

ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 1-5

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 5-0

24η Αγωνιστική 22.4.2018

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 3-2

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΣ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ 1-0

ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 1-0

23η Αγωνιστική 14-15.4.2018

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΑΕ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ 2-1 (25.4.2018)

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 4-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 2-2

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1.4.2018

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 1-2

ΑΕ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 3-4

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ Αναβλήθηκε

Μετά τα αποτελέσματα της Κυριακής 1.4.2018, η κατάταξη των ομάδων -στον 1ο όμιλο της β' κατηγορίας ΕΠΣ Κοζάνης- στο βαθμολογικό πίνακα έχει σύμφωνα με το παρακάτω πίνακα:

vathmol1418

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 25.3.2018

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 0-2

ΜΑΠΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 3-0

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΜΑΤΟΣ 2-1

Τρένο η Ελάτη στο β' γύρο!!! (5 νίκες, 1 ισοπαλία)

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11.3.2018

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 1-0

ΑΕ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 6-1

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΜΑΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 1-0

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4.3.2018

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 0-1 (18.3.2018)

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 5-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ Ρεπό

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 11.2.2018

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΕ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ 1-1

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΜΑΤΟΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 1-2

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 0-4

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ, αναβολή λόγω καιρικών συνηκών

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 4.2.2018

ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 0-2

ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 1-1

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 6-2

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ: Ρεπό

16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 27.1.2018

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΜΑΤΟΣ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 2-6

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 5-0

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 4-2

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ 1-3

15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 20-21.1.2018

ΑΣ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 1-0

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 1-0

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 8-0

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ: Ρεπό

14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14.1.208

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΜΠΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2-2

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 2-0

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ- ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 0-4

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 4-2

aias-elat1211 2_3

aias-liv101217 4_2

aias261117 4_2

13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 10.12.2017 (τελευταία του 1ου Γύρου)

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 1-1

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 1-0

ΑΣ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 0-3

 Με  τη λήξη του 1ου Γύρου, ο βαθμολογικός πίνακας της Β' Κατηγορίας - 1ου Ομίλου ΕΠΣ Κοζάνης, έχει ως εξής:

vathmologia ag

 

12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 3.12.2017

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 0-3

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΜΑΠΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1-0

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 1-1

ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 3-1

 

11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 26.11.2017

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 4-3

ΑΣ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 1-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ 0-0

 

10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 19.11.2017

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 1-1

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 0-1

ΑΕ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 1-2

 

9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 12.11.2017

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 0-2

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ 2-0

ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ, αναβολή

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 5.11.2017

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 1-2

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 1-0

ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΜΑΤΟΣ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 4-1

 

7η ΑΓΩΝΙΣΤΚΗ 29.10.2017

ΑΕ ΚΡΑΝΙΔΙΩΝ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 1-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΜΑΤΟΣ 4-1

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΑΕ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ 3-0

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ: ΡΕΠΟ

 

6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 22.10.2017

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 2-2

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ 0-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ: ΡΕΠΟ

 

5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 15.10.2017

ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 2-0

ΑΕ ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ-ΚΗΠΟΥ-ΣΠΑΡΤΟΥ - ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ 2-1

ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 3-1

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΥΜΑΤΟΣ 1-2

 

4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 8.10.2017

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ 2-1

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ 1-1

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ 1-1

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ: ΡΕΠΟ

 

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 1.10.2017

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ - ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΡΕΜΑΤΟΣ 1-2

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 0-1

ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ 1-2

ΑΣ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ - ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 5-2 (κλικ)

 

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 24.9.2017

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ - ΑΣ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ 2-2

ΑΕ ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ - ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 1-2

ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ - ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ 0-3

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ: ΡΕΠΟ

 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 16-17.9 2017

ΕΛΑΤΟΣ ΕΛΑΤΗΣ – ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ 1-4

ΑΟ ΚΡΟΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ 2-0

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ – ΠΡΟΟΔΟΣ ΜΕΤΑΞΑ 4-3

ΜΑΠΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ – ΑΙΑΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΟΥ 3-0

Κακή η πρεμιέρα για τις ομάδες των Καμβουνίων, αφού και οι 4 γνώρισαν την ήττα!


Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΕΠΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017 – 2018

1η  Αγωνιστική 14η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Αίας Μικροβάλτου

Α.Ο. Κρόκου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Έλατος Ελάτης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Α.Σ. Καρυδίτσας – Α.Ε. Κρανιδίων

Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ε. Άνω Κώμης

Απόλλων Αυλών – Πρόοδος Μεταξά

Ρεπό: Ερμής Πλατανορέμματος

2η  Αγωνιστική 15η

Ερμής Πλατανορέμματος – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Αίας Μικροβάλτου – Α.Ο. Κρόκου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Σ. Καρυδίτσας

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Καισαρειάς

Α.Ε. Κρανιδίων – Απόλλων Αυλών

Α.Ε. Άνω Κώμης – Πρόοδος Μεταξά

Ρεπό: Έλατος Ελάτης

3η  Αγωνιστική 16η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ο. Κρόκου

Έλατος Ελάτης – Ερμής Πλατανορέμματος

Α.Σ. Καρυδίτσας – Αίας Μικροβάλτου

Απόλλων Αυλών – Αναγέννηση Λιβαδερού

Πρόοδος Μεταξά – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Ε. Κρανιδίων

Ρεπό: Α.Ε. Καισαρειάς

4η  Αγωνιστική 17η

Έλατος Ελάτης – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Ο. Κρόκου – Α.Σ. Καρυδίτσας

Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Καισαρειάς

Αίας Μικροβάλτου – Απόλλων Αυλών

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Άνω Κώμης

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ε. Κρανιδίων

Ρεπό: Πρόοδος Μεταξά

5η  Αγωνιστική 18η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Σ. Καρυδίτσας

Α.Ε. Καισαρειάς – Έλατος Ελάτης

Απόλλων Αυλών – Α.Ο. Κρόκου

Πρόοδος Μεταξά – Ερμής Πλατανορέμματος

Α.Ε. Άνω Κώμης – Αίας Μικροβάλτου

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Ρεπό:

6η  Αγωνιστική 19η

Α.Ε. Καισαρειάς – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Σ. Καρυδίτσας – Απόλλων Αυλών

Έλατος Ελάτης – Πρόοδος Μεταξά

Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Άνω Κώμης

Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Κρανιδίων

Αίας Μικροβάλτου – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Ρεπό: Αναγέννηση Λιβαδερού

7η  Αγωνιστική 20η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Απόλλων Αυλών

Πρόοδος Μεταξά – Α.Ε. Καισαρειάς

Α.Ε. Άνω Κώμης – Α.Σ. Καρυδίτσας

Α.Ε. Κρανιδίων – Έλατος Ελάτης

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Α.Ο. Κρόκου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Ερμής Πλατανορέμματος

Ρεπό: Αίας Μικροβάλτου

8η  Αγωνιστική 21η

Πρόοδος Μεταξά – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Απόλλων Αυλών – Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Ε. Κρανιδίων

Α.Σ. Καρυδίτσας – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Έλατος Ελάτης – Αναγέννηση Λιβαδερού

Ερμής Πλατανορέμματος – Αίας Μικροβάλτου

Ρεπό: Α.Ο. Κρόκου

9η  Αγωνιστική 22η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Ε. Κρανιδίων – Πρόοδος Μεταξά

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Απόλλων Αυλών

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Καισαρειάς

Αίας Μικροβάλτου  – Έλατος Ελάτης

Α.Ο. Κρόκου – Ερμής Πλατανορέμματος

Ρεπό: Α.Σ. Καρυδίτσας

10η  Αγωνιστική 23η

Α.Ε. Κρανιδίων – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Ε. Άνω Κώμης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Πρόοδος Μεταξά – Αναγέννηση Λιβαδερού

Α.Ε. Καισαρειάς – Αίας Μικροβάλτου

Α.Σ. Καρυδίτσας – Ερμής Πλατανορέμματος

Έλατος Ελάτης – Α.Ο. Κρόκου

Ρεπό: Απόλλων Αυλών

11η  Αγωνιστική 24η

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Α.Ε. Κρανιδίων

Αίας Μικροβάλτου – Πρόοδος Μεταξά

Ερμής Πλατανορέμματος – Απόλλων Αυλών

Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Καισαρειάς

Α.Σ. Καρυδίτσας – Έλατος Ελάτης

Ρεπό: Α.Ε. Άνω Κώμης

12η  Αγωνιστική 25η

Αναγέννηση Λιβαδερού – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Α.Ε. Κρανιδίων – Αίας Μικροβάλτου

Α.Ε. Άνω Κώμης – Ερμής Πλατανορέμματος

Πρόοδος Μεταξά – Α.Ο. Κρόκου

Απόλλων Αυλών – Έλατος Ελάτης

Α.Ε. Καισαρειάς – Α.Σ. Καρυδίτσας

Ρεπό: Κένταυρος Πρωτοχωρίου

13η  Αγωνιστική 26η

Αίας Μικροβάλτου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Κρανιδίων

Α.Ο. Κρόκου – Α.Ε. Κρανιδίων

Έλατος Ελάτης – Α.Ε. Άνω Κώμης

Α.Σ. Καρυδίτσας – Πρόοδος Μεταξά

Απόλλων Αυλών – Α.Ε. Καισαρειάς

Ρεπό: ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

 

mikrovalto.gr

kamv751899df

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack