www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


3ος Παραλίμνιος Αγώνας Δρόμου Ρυμνίου Εκτύπωση
Δευτέρα, 05 Σεπτέμβριος 2011 23:03

Δευτέρα 5 Σεπτεμβρίου 2011

3ος Παραλίμνιος Αγώνας Δρόμου στο Ρύμνιο

.

rymnag4.9_1rymnag4.9_2rymnag4.9_3rymnag4.9_4

rymnag4.9_5rymnagsin_3rymnagsin_4rymnagsin_2

rymnagsin_5rymnagsin_1rymnag4.9_6rymnag4.9_7

Εξαιρετική επιτυχία σημείωσε ο 3ος Παραλίμνιος Αγώνας Δρόμου Ρυμνίου που διεξήχθη την Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου 2011. Κατά πρώτον κατάφερε να διπλασιάσει τον αριθμό των συμμετεχόντων σε σχέση με τον περσινό αγώνα, αφού οι παρουσίες των δρομέων από πολλά μέρη της Ελλάδας στον κύριο λαϊκό ανώμαλο δρόμο των 15χλμ ξεπέρασαν τους 130 και στην περιπατητική διαδρομή –μη ανταγωνιστική- των 5χλμ έφτασαν τους 70!

Βελτιώνοντας αισθητά την διαδρομή που πέρασε από τη γέφυρα Ρυμνίου, κατά μήκος του Αλιάκμονα, διαμέσου του πλατανόδασους των Αναβρυκών και -μέσω αυτοσχέδιου γεφυριού-   του πλατανόδασους Ρυμνίου, άφησε σε όλους τους δρομείς τις καλύτερες εντυπώσεις, αφού πρόκειται για μιά ανεπανάληπτης ομορφιάς διαδρομή. Στο αγωνιστικό κομμάτι η υψηλή θερμοκρασία επηρέασε κάπως τους αθλητές που προσπάθησαν πάντως για το καλύτερο.

Ασφαλώς η συμμετοχή στον αγώνα του Έλληνα πρωταθλητή μεγάλων αποστάσεων Μιχάλη Παρμάκη ήταν ιδιαίτερα τιμητική για την όλη διοργάνωση, κάτι που του το ανταπέδωσε η Τοπική Κοινότητα Ρυμνίου, προσφέροντάς του τιμητική πλακέτα.

Με τους δρομείς συμμετείχε και ο εμπνευστής -πριν τρία χρόνια- των αγώνων δρόμου στο Ρύμνιο Θεοχάρης Χρυσοστομίδης.

Η φιλοξενία των Ρυμνιωτών και φέτος ήταν εξαιρετική και εκφράστηκε από τους πολλούς εθελοντές που βοήθησαν στην όλη διοργάνωση και κυρίως από τα σπιτικά εδέσματα που ετοίμασαν οι γυναίκες του Ρυμνίου για τη δεξίωση που ακολούθησε μετά τον αγώνα.

Νικητές του αγώνα στον δρόμο των 15χλμ ήταν:

1ος  Παρμάκης Μιχάλης του ΣΔΥ Κοζάνης, με χρόνο 0:50:00

2ος  Κωνσταντινίδης Κοσμάς, ανεξάρτητος, με χρόνο 0:58:48

3ος  Νάτσιας Ηλίας της ΕΑ Ιωαννίνων με χρόνο 1:00:44

Από τις γυναίκες τα έπαθλα πήραν:

1η  Πατούρα Φρόσω του ΦΣΚΑ Κοζάνης με χρόνο 1:05:20

2η  Τσιφλίδου Κούλα, ανεξάρτητη, με χρόνο 1:17:47

3η  Μάρτου Νικολέτα από την Εράτυρα με χρόνο 1:19:46

Τη διοργάνωση του αγώνα έκαναν ο Οργανισμός Αθλητισμού Πολιτισμού - Νεολαίας Δήμου Κοζάνης, ο Μορφωτικός Αθλητικός Σύλλογος Ρυμνίου και ο Σύλλογος Δρομέων Υγείας Κοζάνης, με βασικούς συντελεστές τον πρόεδρο του ΣΔΥΚ Τάκη Σταθόπουλο και τον πρόεδρο του Μορφωτικού συλλόγου –και πρόεδρο της Τοπικής Κοινότητας- Ρυμνίου Νίκο Αρβανίτη. Πολύτιμες υπηρεσίες στην διοργάνωση προσέφεραν η Ελληνική Ομάδα Διάσωσης, η Αστυνομική Δνση Κοζάνης με τη διάθεση περιπολικών και προσωπικού, το νοσοκομείο Κοζάνης με τη διάθεση ασθενοφόρου και οι διάφοροι χορηγοί.

Από πλευράς επισήμων παραβρέθηκαν, ο δήμαρχος Κοζάνης Λάζαρος Μαλούτας, ο περιφερειακός σύμβουλος Γιώργος Μαργαρίτης, ο δήμαρχος Σερβίων-Βελβεντού Βασίλης Κωνσταντόπουλος, οι αντιδήμαρχοι Κοζάνης Γιώργος Τζέλλος, Βαγγέλης Καραπάτσιος, και Νούλα Τομπουλίδου, ο πρόεδρος της ΔΕΠΑΚ Χάρης Γελαδάρης κ.α.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΔΡΟΜΟΥ 15χλμ

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ      

ΧΡΟΝΟΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΥΛΛΟΓΟΣ

ΝΟΥΜΕΡΟ

1

0:50:00

ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

126

2

0:58:48

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

157

3

1:00:44

ΝΑΤΣΙΑΣ ΗΛΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΕΝΑ

176

4

1:01:57

ΤΡΑΠΕΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

283

5

1:02:54

ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

140

6

1:03:01

ΣΜΙΘ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

259

7

1:04:38

ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

144

8

1:05:00

ΔΡΟΣΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

352

9

1:05:10

ΣΟΥΜΑΛΙΑΣ ΖΗΝΩΝ

ΛΕΣΧΗ ΕΙΔ.ΔΥΝ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

280

10

1:05:15

ΚΑΛΔΕΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

248

11

1:05:20

ΠΑΤΟΥΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

249

12

1:06:09

ΤΣΙΡΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

200

13

1:06:52

ΠΑΠΑΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

174

14

1:06:58

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

138

15

1:08:15

ΚΟΛΟΒΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

456

16

1:08:22

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

279

17

1:08:27

ΝΗΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

440

18

1:08:44

ΣΚΟΡΔΑΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

135

19

1:08:53

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

199

20

1:09:29

ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

275

21

1:10:08

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

139

22

1:10:22

ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

151

23

1:10:24

ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΟΜ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

278

24

1:10:26

ΠΟΥΤΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

272

25

1:10:27

ΤΣΙΧΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

256

26

1:10:34

ΡΑΔΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΕΛΕΚΑΝΟΣ

244

27

1:10:37

ΖΙΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

162

28

1:10:39

ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

260

29

1:10:45

ΚΑΛΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

351

30

1:10:45

ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΕΡΒΙΑ

466

31

1:10:50

ΝΤΑΓΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

165

32

1:10:55

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

307

33

1:10:58

ΤΕΡΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

306

34

1:11:14

ΜΟΣΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

145

35

1:11:42

ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

149

36

1:11:44

ΜΠΟΥΚΟΒΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

458

37

1:11:47

ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

175

38

1:11:56

ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ

452

39

1:11:58

ΧΑΤΖΗΣ ΑΡΗΣ

ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

172

40

1:12:13

ΡΟΥΣΑΜΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

465

41

1:12:13

ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

467

42

1:12:33

ΚΛΕΙΣΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

ΓΡΕΒΕΝΑ

252

43

1:13:27

ΚΑΛΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

347

44

1:14:00

ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΕΡΒΙΑ

302

45

1:14:55

ΡΟΥΣΣΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

156

46

1:15:12

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

136

47

1:15:34

ΝΗΤΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

439

48

1:15:59

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

250

49

1:16:13

ΖΟΥΓΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

168

50

1:16:27

ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

173

51

1:16:35

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

270

52

1:16:35

ΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΔΟ ΕΟΡΔΑΙΑΣ

271

53

1:17:10

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

150

54

1:17:17

ΠΡΟΣΠΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ROAD RUNNER

447

55

1:17:29

ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

152

56

1:17:33

ΔΕΜΙΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

274

57

1:17:43

ΔΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

461

58

1:17:47

ΤΣΙΦΛΙΔΟΥ ΚΟΥΛΑ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

263

59

1:18:15

ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΥΜΝΙΟ

281

60

1:18:36

ΜΠΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΔ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

258

61

1:18:37

ΔΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

459

62

1:19:15

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

311

63

1:19:17

ΝΕΒΕΣΚΙΩΤΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

350

64

1:19:33

ΚΟΡΑΒΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Ο.Δ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ

198

65

1:19:36

ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

169

66

1:19:40

ΘΩΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

321

67

1:19:46

ΜΑΡΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΕΡΑΤΥΡΑ

255

68

1:19:53

ΚΟΚΟΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

265

69

1:19:58

ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ ΕΥΤΥΧΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

137

70

1:20:33

ΚΑΛΛΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

268

71

1:20:33

ΜΑΣΣΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

333

72

1:20:46

ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

253

73

1:20:53

ΠΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

262

74

1:22:01

ΤΣΙΓΚΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

134

75

1:22:25

ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

148

76

1:22:43

ΚΑΡΑΜΟΥΤΣΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

276

77

1:23:09

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ο.Δ.ΓΡΕΒΕΝΩΝ

196

78

1:23:53

ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

470

79

1:23:59

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΤΖΙΜΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

451

80

1:24:44

ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΕΝΑ

177

81

1:25:08

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

277

82

1:25:34

ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

251

83

1:26:02

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ

445

84

1:26:08

ΜΑΣΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

332

85

1:26:09

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

464

86

1:26:29

ΤΖΕΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

147

87

1:26:38

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

167

88

1:26:38

ΚΟΕΜΤΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΡΥΜΝΙΟ

269

89

1:26:39

ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ ΑΡΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

133

90

1:26:39

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

142

91

1:26:39

ΤΖIΜKΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

146

92

1:26:39

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

266

93

1:27:15

ΤΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

462

94

1:27:16

ΤΖΙΛΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

349

95

1:27:30

ΤΑΣΙKΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ

273

96

1:27:33

ΘΕΜΕΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

449

97

1:27:58

ΔΑΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

155

98

1:28:21

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΖΙΝΑ - ΣΤΕΛΛΑ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

171

99

1:28:26

ΔΑΡΔΟΥΜΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

282

100

1:29:16

ΛΟΥΜΠΟΥΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

267

101

1:29:25

ΚΑΝΟΥΤΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

170

102

1:32:21

ΔΑΒΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

442

103

1:33:30

ΚΑΤΑΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

257

104

1:34:23

ΖΙΑΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ

453

105

1:34:48

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ

443

106

1:36:38

ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

285

107

1:36:39

ΒΕΛΙΣΣΑΡΑΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ. ΑΤΙΚΗΣ

179

108

1:36:39

ΞΥΦΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

469

109

1:36:45

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

264

110

1:38:58

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΧΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ

164

111

1:39:10

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΟΣΜΑΣ

ROAD RUNNER

448

112

1:39:25

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

160

113

1:39:25

ΓΚΑΝΤΣΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

161

114

1:39:25

ΜΠΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΡΥΜΝΙΟ

468

115

1:39:51

ΒΛΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΙΑΝΗ

316

116

1:42:22

ΛΑΣΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

261

117

1:44:42

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

254

118

1:48:17

ΡΟΒΥΘΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ

346

119

1:59:05

ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΖΕΥΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

284

120

1:59:06

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΧΟΣ ΜΥΤΙΚΑΣ

444

121

1:59:06

ΑΚΡΙΒΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

463

122

1:59:07

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

143

123

1:59:59

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ

ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ

438

.
ΠΕΡΙΠΑΤΗΤΙΚΟΣ ΔΡΟΜΟΣ 5χλμ

(ΜΗ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΣ-ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

Τούλια Άννα

Καραγιάννης Απόστολος

Χαραλαμπίδης Παντελής

Πήχα Παναγιώτα

Χαραλαμπίδης Θόδωρος

Χαραλαμπίδου Σοφία

Χαραλαμπίδου Θεοδώρα

Μπούρας Γιάννης

Κουσαλίδης Κώστας

Γιαννόπουλος Χάρης

Κεχαγιάς Σωτήρης

Τσιάβη Ελευθερία

Σταμκοπούλου Ιωάννα

Σκόρδας Αθανάσιος

Τριανταφύλλου Χάρης

Καρασιούνα Βασιλική

Μαλιάγκας Θανάσης

Θεοδοσίδου Μαρία

Χριστοδούλου Σάββας

Κεχαγιάς Ιωάννης

Γεωργάς Γρηγόρης

Κωστόπουλος Βαγγέλης

Αρβανίτη Βασιλική

Κρίντζαλη Μαρία

Πατρικίδου Αιμιλία

Μαργαρίτη Ελισάβετ

Κρίντζαλη Ευαγγελία

Κωστοπούλου Πηνελόπη

Μαργαρίτη Χρυσάνθη

Κεχαγιάς Χρυσοβαλάντης

Μαργαρίτης Δημήτριος

Καραμούζας Δημήτριος

Γκούγκουρα Ευγενία

Γκούγκουρας Γιώργος

Γιαννόπουλος Σωκράτης

Αμπατζίδου Χαρούλα - Νεκταρία

Καραμούζη Καλλιόπη

Γιαννοπούλου Βασιλική - Αναστασία

Μαργαρίτη Αλεξάνδρα

Κοεμτζίδης Φώτιος - Αθανάσιος

Καραντάκος Νίκος

Κοκκόνας Γιώργος

Ντούμπας Χρήστος

Γιαννακόπουλος Στέφανος

Μπούκος Νίκος

Τσιογκαλής Χάρης

Κοντός Γρηγόρης

Κύρινας Κυριάκος

Κοεμτζίδης Αθανάσιος

Τονικίδη Ελένη

Κοεμτζίδου Ευαγγελία

Καραγιαννίδου Έφη

Ντόκα Θάλεια

Ντόκα Ευθαλία

Παπακαλάς Χαράλαμπος

Χαραλαμπίδης Δημήτριος

Κύρινος Γεώργιος

Γεώργα Κατερίνα

Κωνσταντινίδου Σοφία

Τσιαρτσιώτη Αθηνά

Τσιαρτσιώτη Στέλλα

Παπαλαμπροπούλου Ελένη

Ασλανίδου Σοφία

Παπαθανασίου Ιωάννα

Χριστοδούλου Στέλλα

Πάτσιου Αναστασία

Γκανάτσα Ευαγγελία

Πήχας Αλέξανδρος

Λαμπρέτσα Έλλη

Κυριατζή Κυριακή

Βαλαβάνης Γρηγόριος

Σιδέρης Σπύρος

Γρίβα Ζωή

Γκουτζιαμάννη Γιάννα

Αρβανίτης Ελεευθέριος

Ιγνατίδου Γεωργία-Ιωάννα

Κόρου Ραφαηλία-Ελένη


Τρίτη, 30 Αυγούστου 2011

3ος Παραλίμνιος Αγώνας Δρόμου Ρυμνίου (Προκήρυξη Αγώνα)

την Κυριακή 4 Σεπτεμβρίου 2011

.

Ο Οργανισμός Αθλητισμού Πολιτισμού - Νεολαίας Δήμου Κοζάνης σε συνεργασία με το Μορφωτικό Αθλητικό Σύλλογο Ρυμνίου και το Σύλλογο Δρομέων Υγείας Κοζάνης, διοργανώνουν 
α) λαϊκό ανώμαλο δρόμο 15χλμ και
β) περιπατητικό μη αγωνιστικό δρόμο 5χλμ με τους παρακάτω όρους:

1) ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ: ΚΥΡΙΑΚΗ, 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2011
2) ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ (Εκκίνηση-Τερματισμός):πλατεία ΡΥΜΝΙΟΥ
3) ΩΡΑ ΕΚΚΙΝΗΣΗΣ:10:30 π.μ.
4) ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ: α) 15 χλμ. αγώνας ανώμαλου δρόμου β) 5 χλμ (περιπατητικός μη αγωνιστικός)

5) ΕΠΑΘΛΑ:ΚΥΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ 3 ΠΡΩΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΙΣ 3 ΠΡΩΤΕΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ
ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΜΝΗΣΤΙΚΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ

6) ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ :Έχουν όλοι οι ελεύθερα αθλούμενοι, καθώς και αθλητές συλλόγων. Όλοι οι συμμετέχοντες πρέπει να έχουν πρόσφατα εξεταστεί από γιατρό, να είναι σωματικά υγιείς και να αντεπεξέλθουν στις απαιτήσεις του αγώνα.

7) ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ: Οι δηλώσεις συμμετοχής θα γίνονται στα γραφεία του ΟΑΠΝ, Παύλου Μελά & Αυλιώτη, 2ος όροφος και στα τηλ. 2461023356 και στο email: depakoz@otenet.gr. Επίσης οι δηλώσεις θα γίνονται και την ημέρα του αγώνα από τις 9 π.μ.-10:15 π.μ.

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack