www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Ο 3ος Εορδαϊκός Ημιμαραθώνιος των Πρωταθλητών 2014 (150 ΦΩΤΟ-ΒΙΝΤΕΟ 12΄) Εκτύπωση
Τρίτη, 07 Οκτώβριος 2014 14:52

Ο 3ος Εορδαϊκός Ημιμαραθώνιος των Πρωταθλητών

Δείτε τις συμμετοχές των Καμβουνιωτών

3hmimeord14105epik 13hmimeord14105epik 23hmimeord14105epik 3

Με απόλυτη επιτυχία διεξήχθησαν το πρωί της Κυριακής 5 Οκτωβρίου 2014 ο 3ος Εορδαϊκός Ημιμαραθώνιος και ο λαϊκός αγώνας δρόμου 8 χλμ «ΓΚΕΚΑΣ ΤΡΥΦΩΝ», αφού βρέθηκαν στις εκκινήσεις των δυο αγώνων περισσότεροι από 600 δρομείς από όλα τα μέρη της Ελλάδος, μεταξύ των οποίοι και κορυφαίοι πρωταθλητές μεσαίων και μεγάλων αποστάσεων.

Slide-Show 150 ΦΩΤΟ

Στον Ημιμαραθώνιο αγώνα, του οποίου η εκκίνηση δόθηκε από το χωριό Φούφας και η διαδρομή περιελάμβανε τμήμα του πανέμορφου ορεινού όγκου του Μουρικίου με τερματισμό στην πλατεία της Πτολεμαΐδας -τερμάτισαν 293 δρομείς-, πρώτευσαν στη γενική κατάταξη:

1ος Μαγγίνας Δήμος, ανεξάρτητος, με χρόνο 1:07:52 (χρυσό μετάλλιο)

2ος Πούλιος Κώστας, του Παναθηναϊκού, με χρόνο 1:08:19 (αργυρό)

3ος Καραβίδας Γιώργος, του MARATHONCLUB, με χρόνο 1:11:04 (χάλκινο)

4ος Μερούσης Χριστόφορος, του ΦΟ Βροντάδων Χίου, με χρόνο 1:11:19

5ος Παπαδημητρίου Αντώνης, του Άρη Θεσσαλονίκης, με χρόνο 1:12:31

6ος Χαμόδρακας Γιάννης, του Μεσσηνιακού, με χρόνο 1:15:47

Στις γυναίκες στον ίδιο αγώνα είχαμε:

1η Τσεκίνη-Μπουδούρη Σόνια, του Φ.Σ. Άργους Ορεστικού με χρόνο 1:23:18

2η Καλλία Ελένη, του ΣΔΥ Θεσσαλονίκης, με χρόνο 1:39:50

3η Βασδάρη Σουζάνα, του ΣΔΥ Κοζάνης, με χρόνο 1:41:32

ΒΙΝΤΕΟ 12 min από τον τερματισμό των 45 πρώτων δρομέων του 3ου Εορδαϊκού Ημιμαραθώνιου και τις απονομές της γενικής κατάταξης ανδρών και γυναικών στον 3ο Εορδαϊκό Ημιμαραθώνιο και στον Λαϊκό Δρόμο των 8χλμ

Στοναγώνα των 8χλμ, η εκκίνηση του οποίου δόθηκε από το χωριό Άρδασσα και τερμάτισαν 240 δρομείς, νικητές ήταν:

1ος Κουτσουμπίδης Δημήτρης του ΣΔΟ Εορδαίας, με χρόνο 28:23

2ος Καπετάνος Λάζαρος, του ΣΔΟ Εορδαίας, με χρόνο 28:41

3ος Κωτούλας Δημήτρης, του ΣΔ Τρικάλων, με χρόνο 29:35

Στις γυναίκες στα 8χλμ πρώτευσαν:

1η Λεοντιάδου Στεφανία, του ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ, με χρόνο 32:28

2η Καραμπίκα Χριστίνα, του ΣΔΟ Εορδαίας, με χρόνο 34:29

3η Λαζαρίδου Γιάννα, του ΑΟΦ Φλώρινας, με χρόνο 36:05

Μετάλλια απονεμήθηκαν επίσης στις ηλιακές κατηγορίες 18-30, 31-40, 41-50, 51-60, 61-70 και 71 ΑΝΩ.

Πολυνίκης ομάδα αναδείχτηκε αυτή του ΣΔΟ Εορδαίας.

Τέλος αξίζει να σημειωθεί και η συμμετοχή στην ειδική κατηγορία HAND BIKE (χειρήλατο ποδήλατο) του Ευάγγελου Νίκου, που αγωνίστηκε με τα χρώματα του ΣΕΒΑΣ Έδεσσας και τερμάτισε σε χρόνο 57:01.

Έντονη συγκινησιακή φόρτιση προκλήθηκε όταν τιμήθηκαν ο Σύλλογος Πανελλήνιας Ευαισθητοποίησης Μυϊκής Δυστροφίας και ο Σύλλογος των ΑΜΕΑ Νομού Κοζάνης, ενώ αξίζει να σημειωθεί ότι ένα μέρος των εσόδων του αγώνα δόθηκε στο Σύλλογο Πανελλήνιας Ευαισθητοποίησης Μυϊκής Δυστροφίας.

Επίσης βραβεύτηκε ο δρομέας Υπεραποστάσεων της ΑΕΚ και του ΣΔΟΕ, από την Άρδασσα Πτολεμαΐδας, Γιώργος Ζαχαριάδης, που τερμάτισε και φέτος, συμμετέχοντας για 3η φορά, στον αγώνα της Φειδιππίδειας διαδρομής των 246χλμ «ΣΠΑΡΤΑΘΛΟΝ».

Στην ασφαλή διοργάνωση του αγώνα συνέβαλε το Τμήμα Τροχαίας Πτολεμαΐδας ενώ σημαντική βοήθεια πρόσφεραν η Διασωστική ομάδα Πτολεμαΐδας (ΕΔΟΠ), ο Μοτοσυκλετιστικός Όμιλος Πτολεμαΐδας, οι πρόσκοποι Εορδαίας, η ΔΕΗ Α.Ε. με την παροχή ασθενοφόρου και οι δεκάδες εθελοντές-μέλη του Συλλόγου Δρομέων και Οδοιπόρων Εορδαίας (ΣΔΟΕ).

eordhmimar14pic1 01 1eordhmimar14pic1 01 2eordhmimar14pic1 02eordhmimar14pic1 03

eordhmimar14pic1 10eordhmimar14pic1 12eordhmimar14pic1 15eordhmimar14pic1 33

eordhmimar14pic1 48eordhmimar14pic1 53eordhmimar14pic1 61eordhmimar14pic1 65

eordhmimar14pic1 69eordhmimar14pic1 81eordhmimar14pic1 82eordhmimar14pic1 84

eordhmimar14pic1 86eordhmimar14pic1 88eordhmimar14pic1 92eordhmimar14pic1 93 4

eordhmimar14pic2 01eordhmimar14pic2 02eordhmimar14pic2 03eordhmimar14pic2 04

eordhmimar14pic2 07eordhmimar14pic2 09eordhmimar14pic2 13eordhmimar14pic2 15

eordhmimar14pic2 17eordhmimar14pic2 23eordhmimar14pic2 26eordhmimar14pic2 28

eordhmimar14pic2 35eordhmimar14pic2 41eordhmimar14pic2 43eordhmimar14pic2 47

ΥΓ Στα ημέτερα των Καμβουνίων είχαμε τις παρακάτω συμμετοχές:

Στον Ημιμαραθώνιο των 21χλμ -βέβαια με τα χρώματα του ΣΔΥ Κοζάνης, που ήταν και η μεγαλύτερη ομάδα σε συμμετοχές-

- Γκουτζιομήτρος Κώστας (Λαζαράδες), 39ος στη γενική κατάταξη με χρόνο 1:33:55

- Δαρδούμπας Σάκης (Μικρόβαλτο), 58ος με χρόνο 1:38:03

- Σταθόπουλος Α. Τάκης (Μικρόβαλτο), πρόεδρος του ΣΔΥ Κοζάνης, 145ος με χρόνο 1:47:50

- Παπαδημητρίου Σ. Δημήτρης (Μικρόβαλτο), 174ος με χρόνο 1:50:57

Στον λαϊκό δρόμο των 8χλμ

- Γκρανόπουλος Βασίλης (Τρανόβαλτο), 71ος με χρόνο 40:42

- Πατσικόπουλος Στάθης (Τρανόβαλτο), 72ος με χρόνο επίσης 40:42

Γιώργος Μαστρ./mikrovalto.gr

Αποτελέσματα 3ου Εορδαϊκού Ημιμαραθώνιου

Pos Categ Pos Name Race No Club Net Time
1 1 DIMOS MAGGINAS 3 ANEKSARTITOS 01:07:52
2 2 KONSTANTINOS POYLIOS 2 PANATHINAIKOS 01:08:19
3 3 GEORGIOS KARABIDAS 4 MARATHON CLUB 01:11:04
4 1 XRISTOFOROS MEROYSIS 1 FO BRONTADON XIOY 01:11:19
5 2 ANTONIS PAPADIMITRIOY 5 A.S ARIS THESSALONIKIS 01:12:31
6 3 IOANNIS XAMODRAKAS 8 MESSINIAKOS 01:15:47
7 1 ANTONIOS KAKARONTZAS 9 AEL 01:16:25
8 4 DIMITRIOS TSIOYNIS 6 S.K.A.METEORON KALAMPAKAS. 01:18:49
9 1 KON/NOS FILIMEGKAS 369 PANELLINIOS GYMNASTIKOS SYLOGOS 01:21:55
10 5 NIKOLAOS NEOFOTISTOS 230 SDY KOZANIS 01:22:09
11 6 ANDREAS ROKOPANOS 285 MARATHON CLUB 01:22:57
12 1 SONIA TSEΚINI-MPOYDOYRI 352 FS ARGOYS ORESTIKOY 01:23:18
13 2 ILIAS NATSIAS 227 SD IOANNINON 01:23:42
14 3 ANTONIOS KOYKOYTEGOS 169 SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:24:35
15 4 SYMEON SYMEONIDIS 322 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:24:51
16 2 KONSTANTINOS MASSAS 193 SDO EORDAIAS 01:24:59
17 5 TRIANTAFYLLOS PEGIOS 268 SDO EORDAIAS 01:25:05
18 6 PANAGIOTIS MPAMPOYNAS 213 SDO EORDAIAS 01:25:14
19 7 DIMITRIOS ANDROYTSOS 25 SD IOANNINON 01:26:26
20 8 AXILLEAS DIMAKOS 84 NAYTIKOS OMILOS PARGAS 01:28:50
21 7 SABBAS SIDIROPOYLOS 299 SDO EORDAIAS 01:29:02
22 9 ILIAS TONGIALIDIS 338 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:29:09
23 8 GEORGIOS DELNIOTIS 81 SDY KOZANIS 01:29:14
24 1 XRYSOSTOMOS SOYPIADIS 308 O.M.Giannitson 01:29:19
25 9 ANTONIOS NITSIOS 231 SDY KOZANIS 01:29:55
26 10 THOMAS MPOGIATZIS 220 SDO EORDAIAS 01:30:27
27 1 GIORGOS FILIMEGKAS 370 SDYK 01:30:31
28 10 THEODOROS ANTONIOY 10 ORTHOBOYNI KALAMPAKAS 01:30:35
29 11 GEORGIOS GIANNOPOYLOS 52 SDY KOZANIS 01:30:39
30 11 GEORGIOS TZALAS 326 S.D.Y.Boloy 01:31:18
31 12 KONSTANTINOS KARAXALIOS 141 SDY KOZANIS 01:31:14
32 2 SABBAS ASLANIDIS 28 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:31:30
33 3 MIXAIL ANASTASOPOYLOS 20 ANEKSARTITOS 01:31:51
34 12 KON/NOS DRAMIS 98 ANEKSARTITOS 01:31:49
35 13 ANASTASIOS TOMARAS 337 SD IOANNINON 01:31:52
36 13 AMBROSIOS DIMITRIADIS 87 ANEKSARTITOS 01:32:31
37 14 THEODOROS EYSTATHIADIS 104 xanthi runners 01:33:05
38 14 KONSTANTINOS GKATSAS 56 SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS 01:34:09
39 4 KONSTANTINOS GKOYTZIOMITROS 61 SDY KOZANIS 01:33:55
40 15 XARITON POLYZOS 278 siatista mountains runners 01:33:56
41 16 NIKOLAOS APOSTOLOPOYLOS 27 SD BEROIAS 01:34:25
42 2 LAKHS MPARTZOKAS 393 01:34:43
43 15 ALEKSIOS ANDROYTSOS 24 SD IOANNINON 01:34:44
44 17 SPYRIDN GOGOS 397 01:35:17
45 5 XRISTOS TZIKANOYLAS 329 SDY KOZANIS 01:35:49
46 16 SPYRIDON GKARABELLAS 55 SEO KOZANIS 01:35:53
47 3 ARGYRIS KARABALTSIS 131 ANEKSARTITOS 01:36:03
48 3 NIKOLAOS XARISIS 380 SD IOANNINON 01:36:11
49 18 GIORGOS NOTARIDIS 236 SDYTH 01:36:18
50 17 GRIGORIOS KOTSIDIS 180 SDO EORDAIAS 01:36:15
51 18 GEORGIOS GRIGORIADIS 70 xanthi runners 01:36:54
52 6 ATHANASIOS MPAMPATSOS 212 xanthi runners 01:36:55
53 19 STAYROS TSIKOTANIS 358 ATHLOKINISI FLORINAS 01:37:04
54 20 PETROS MINAS 200 SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:37:24
55 19 LEONIDAS MPARLIS 214 SD IOANNINON 01:37:24
56 21 GRIGORIS XRISTOFIS 387 GAS ILISSOS 01:37:26
57 22 ILIAS DOYBLETIS 94 DROMEON YGEIAS KOZANIS 01:37:54
58 20 ATHANASIOS DARDOYMPAS 77 SDY KOZANIS 01:38:03
59 4 IOANNIS DROYDAKIS 100 SDY KOZANIS 01:38:10
60 23 STEFANOS KOTZAMPOYIKIS 162 S.D.Y.THESSALONIKIS 01:38:22
61 24 PASXALIS GARGANIS 45 AMYNTAIO 01:39:15
62 21 TRYFON SISKOS 302 SDO EORDAIAS 01:39:22
63 22 KONSTANTINOS FAGKRIDAS 367 SD TRIKALON 01:39:14
64 23 KONSTANTINOS ISPOGLOY 119 SDY KOZANIS 01:39:22
65 24 ANASTASIOS ROBYTHAKIS 284 SDY KOZANIS 01:39:31
66 25 DIMITRIOS PANTAZIS 242 ANEKSARTITOS 01:39:32
67 26 ANDREAS NATSIOS 368 SYLLOGOS MARATHONODROMON LARISAS 01:39:40
68 25 XRISTOS MPATSILIS 215 SDY KOZANIS 01:39:39
69 26 THEOLOGOS KANLIS 128 Gymnastirio ELLEGANCE 01:39:31
70 27 XRISTOS PETSOS 272 OMG 01:39:53
71 2 ELENI KALLIA 124 SDYTH 01:39:50
72 28 ANTONIS GRIGORIADIS 69 Sdoe 01:40:14
73 29 GEORGIOS FOTIADIS 376 GYMNASTIRIO OXYGEN 01:40:16
74 30 GEORGIOS DISERIS 90 SDY KOZANIS 01:40:21
75 7 ATHANASIOS TSELIOS 353 SDYTH 01:40:21
76 31 NIKOLAOS DELIGIANNIDIS 80 ANEKSARTITOS 01:40:18
77 8 DIMITRIOS KOLYMPARIS 157 SDYTH 01:40:19
78 4 THEODOROS KONTZIAS 158 ANEKSARTITOS 01:40:30
79 27 ATHANASIOS SKORDAS 306 SDY KOZANIS 01:40:30
80 32 KONSTANTINOS ROYSAMANIS 286 SD TRIKALON 01:40:45
81 33 KONSTANTINOS DIMITRIADIS 86 S.D.O.E 01:41:02
82 9 STEFANOS MIMTSIS 203 SDO EORDAIAS 01:41:06
83 28 SYMEON SARIMANOLIS 292 SDY KOZANIS 01:41:03
84 34 MANOLIS KARANANOS 138 SDY KOZANIS 01:41:12
85 29 ELEYTHERIOS XRYSOSTOMOY 389 ANEKSARTITOS 01:41:07
86 5 GEORGIOS BLAXOS 38 AIANI 01:41:21
87 30 NIKOLAOS NATSIOS 228 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:41:09
88 35 IOANNIS PATSIATZIS 266 SYLLOGOS DROMEON TRIKALLON 01:41:39
89 36 ATHANASIOS STOGIANNIS 317 SDO EORDAIAS 01:41:33
90 3 SOYZANA BASDARI 31 SDY KOZANIS 01:41:32
91 37 ANASTASIOS KOYGIOYMTZIDIS 165 SDO EORDAIAS 01:41:46
92 38 GEORGIOS TOTTAS 340 DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:41:45
93 10 MATTHAIOS FOLINAS 374 DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:41:46
94 39 GIORGOS DELANTONIS 79 SYL DROMEON BEROIAS 01:41:44
95 40 ATHANASIOS BLAXODIMOS 37 SDO EORDAIAS 01:41:56
96 31 ANTONIOS DOYNAS 97 SDO EORDAIAS 01:42:01
97 6 KONSTANTINOS NATSIOS 229 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:41:49
98 32 KONSTANTINOS LAZARIDIS 181 SDO EORDAIAS 01:41:51
99 33 KONSTANTINOS PLAKETAS 275 SDO EORDAIAS 01:42:20
100 41 PANAGIOTIS PANAGIOTIDIS 241 PAOK 01:42:35
101 34 ATHANASIOS DIMOPOYLOS 88 ANEKSARTITOS 01:42:39
102 35 MILTOS LYMPITSOYNIS 186 SDYTH 01:42:36
103 42 EYAGGELOS ATHANASIOY 14 DROMEIS PARAMYTHIAS 01:43:06
104 43 EYTHIMIOS KALAPANIDAS 385 SYLLOGOS MARATHONODROMON LARISAS 01:43:21
105 44 THOMAS PLAKIAS 277 APSD ZEYS PIERIAS 01:43:29
106 45 ANASTASIOS KARAMPASIS 137 SDO EORDAIAS 01:43:49
107 46 BASILEIOS STAYRAKAS 314 ASL FILANDROS 01:44:01
108 1 DIAMANTIA PAPANIKOPOYLOY 257 ASL FILANDROS 01:44:04
109 11 LAZAROS SIDIROPOYLOS 300 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:44:03
110 12 BASILIS MPOYKOBALAS 222 S.D.TRIKALON 01:43:55
111 47 ANASTASIOS PESLIS 269 SDY KOZANIS 01:44:22
112 36 PANAGIOTIS KOTSELIDIS 164 Gymnastirio ELLEGANCE 01:44:17
113 37 PANTELIS SKODRAS 305 Gymnastirio ELEGANCE 01:44:17
114 13 IOANNIS PAPADOPOYLOS 250 SDO EORDAIAS 01:44:47
115 48 NIKOLAOS KOKKORHS 396 01:45:18
116 38 THOMAS TSOYGGARIS 364 SOYLI 01:45:05
117 49 PRODROMOS KOTZAITSIS 161 SDO EORDAIAS 01:45:10
118 14 THEODOROS MAYRIDIS 195 SDO EORDAIAS 01:45:25
119 50 GIORGOS KARYPIDIS 144 Sdoe 01:45:32
120 39 ILIAS TRYFONIDIS 343 ANEKSARTITOS 01:45:37
121 40 PETROS KARAMPASIS 136 SDO EORDAIAS 01:45:56
122 51 BASILEIOS MPALTZIS 211 SDO EORDAIAS 01:45:56
123 15 DIMITRIOS XARITIDIS 381 SDO EORDAIAS 01:45:58
124 52 STAYROS KALLIONTZIS 125 MY FITNESS RUNNING TEAM 01:46:00
125 41 BASILEIOS MPEKOS 216 SYLLOGOS DROMEON TRIKALON 01:46:07
126 1 LAMPROS DIAKATOS 91 SEBAS PEIRAIA 01:46:09
127 53 BAGGELIS DIBANIS 93 SD TRIKALON 01:45:58
128 54 ATHANASIOS NTOGKAS 238 SD TRIKALON 01:45:58
129 55 BASILEIOS KARAGIANNIS 132 DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:46:10
130 16 XRISTOS TASIOS 325 SD TRIKALON 01:46:03
131 42 PRODROMOS PAPADOPOYLOS 252 Gymnastirio ELEGANCE 01:46:17
132 56 XARALAMPOS MPIGGAS 218 SDO EORDAIAS 01:46:52
133 57 ISIDOROS KOYKLOYMPAKOS 167 SDY PEIRAIA 01:46:53
134 58 GEORGIOS AMANATIDIS 16 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:46:59
135 59 IORDANIS THEOFANIDIS 117 SKYDRA?KOS 01:46:54
136 17 IOANNHS BLAXODHMOS 400 01:47:03
137 60 KOSTAS KOYKOS 168 S.D.Y.TH. 01:47:19
138 43 XRISTOS ZARAKINAS 107 S.D.Y.TH 01:47:29
139 61 XRISTOS KOLLIAS 156 SD IOANNINON 01:47:32
140 44 SIDERIS BOTSIS 40 GALATINI MOUNTAIN 01:47:44
141 45 NIKOLAOS KOYKOYTSELOS 170 SD TRIKALON 01:47:38
142 46 ZISIS MARAS 191 SDY KOZANIS 01:47:34
143 47 FOTIS MASTRANESTIS 194 SDY KOZANIS 01:47:35
144 48 EYSTRATIOS PATSIANIS 265 O.M.G. 01:47:43
145 18 DIMITRIS STATHOPOYLOS 311 SDY KOZANIS 01:47:50
146 62 XRISTOS GERAKIS 47 ATHLOKINISI FLORINAS 01:47:53
147 2 MARIA MPRETSA 225 SEO KOZANIS 01:47:53
148 63 KONSTANTINOS BERGAS 36 ALMYROS GYMNASTIKOS 01:48:11
149 49 KONSTANTINOS MITSIS 202 SD IOANNINON 01:48:08
150 3 STAYROYLA MORFOGIANNI 205 SDY BOLOY 01:48:07
151 64 PANAGIOTIS ANDRITSOS 22 SD ARTAS 01:48:10
152 4 BASILIKI PATRONA 264 Omilos Antisfairisis Ptolema?das 01:48:09
153 65 SPYROS TZIORAS 332 DROMEON IOANNINON 01:48:31
154 66 IOANNIS KARASIS 140 SD TRIKALON 01:48:38
155 67 KYRIAKOS XAMALIDIS 378 xanthi runners 01:48:46
156 68 IOANNIS XATZINIKOS 384 SD TRIKALON 01:48:51
157 7 KLODJAN ZEQAJ 105 ANEKSARTITOS 01:49:19
158 8 ODYSSEYS GIAOYTZIS 54 ANEKSARTITOS 01:49:24
159 69 THOMAS SXORETSIANITIS 323 SD TRIKALON 01:49:20
160 19 GEORGIOS DALAKIOYRIS 76 SDO EORDAIAS 01:49:24
161 50 XRISTOS PAPAGEORGIOY 245 SD IOANNINON 01:49:23
162 51 XRISTOS TSARKOBISTAS 349 ANEKSARTITOS 01:49:48
163 70 IOANNIS PAPABLASIOY 243 SDYTH 01:49:47
164 71 FOTIS KARAXATZIS 142 DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:49:45
165 72 KONSTANTINOS TSIOPTSIAS 361 SDY KOZANIS 01:49:45
166 73 DIMITRIOS SOLDATOS 307 MONAXIKOI LYKOI Anentaxtoi Leykadioi Marathonodromoi 01:49:51
167 74 ATHANASIOS SIOLDAS 301 ANEKSARTITOS 01:50:02
168 20 GEORGIOS MELANOFRYDIS 197 SDO EORDAIAS 01:49:59
169 52 ATHANASIOS ZIAGKAS 183 SDY KOZANIS 01:50:17
170 53 ALEKSANDROS MARKADAS 192 SDYTH 01:50:26
171 21 GEORGIOS SERISTATIDIS 296 SDY KOZANIS 01:50:33
172 22 NIKOLAOS KARADIMOS 134 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:50:33
173 54 PANAGIOTIS PLAKETAS 276 SDO EORDAIAS 01:50:35
174 75 DIMITRIOS PAPADIMITRIOY 248 SDY KOZANIS 01:50:57
175 23 THEODOROS PAPAGIANNIS 246 SD IOANNINON 01:50:59
176 5 ANASTASIA ELEYTHERIADOY 101 DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:51:02
177 76 DIMITRIOS TOLIOS 336 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:50:58
178 77 IOANNIS ANDRONIKIDIS 23 SDO EORDAIAS 01:51:27
179 55 EYST?THIOS MPALAXTSIS 209 Sdoe 01:51:26
180 9 THEODOROS TZIMKAS 287 SDY KOZANIS 01:51:14
181 78 SAKIS KRABARIS 176 SDY BOLOY 01:51:29
182 79 DIMITRIOS GRIGORIADIS 71 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:51:57
183 6 BENI DIMPARI 89 SKYDRAIKOS 01:51:46
184 24 STEFANOS KARNEMIDIS 143 SDYTH 01:52:36
185 56 EYAGGELOS DIMZAS 85 ANEKSARTITOS 01:52:57
186 80 ATHANASIOS PAPATHANASIOY 254 DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:53:21
187 81 XRISTOS TSIARSIOTIS 356 DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:53:20
188 82 AXILLEAS KORAVOS 392 DROMEIS YGEIAS GREBENON 01:53:30
189 25 ARISTOTELIS TZILIAS 330 SDY KOZANIS 01:53:28
190 83 KONSTANTINOS KASIKTSIS 145 SDO EORDAIAS 01:53:33
191 84 NATHANAIL PAPADOPOYLOS 251 SDO EORDAIAS 01:53:34
192 85 NIKOLAOS XRISTOFORIDIS 388 SDO EORDAIAS 01:53:33
193 7 MARIANNA ABRAXAMIAN 390 SDYTH 01:53:34
194 26 KYRIAKOS KILIS 151 SDO EORDAIAS 01:53:48
195 27 ANASTASIOS KANTZELIS 129 SD IOANNINON 01:53:39
196 8 ELENI GERAKI 46 ATHLOKINISI FLORINAS 01:53:41
197 1 GOGO TZIMA 331 SD IOANNINON 01:53:40
198 57 RANIA SALAMANTI 290 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:53:46
199 28 IOANNIS POYTALIS 280 SDO EORDAIAS 01:54:28
200 86 THOMAS NIKEZIS 232 OMG 01:54:35
201 9 PARTHENA SABBIDOY 288 SYLLOGOS DROMEON YGEIAS THESSALONIKIS 01:54:47
202 10 DIMITRA TZAXRISTOY 327 ANEKSARTITOS 01:54:50
203 11 AGGELIKI AGATHAGGELIDOY 13 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:54:49
204 87 THOMAS KARALIAS 135 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:54:59
205 29 LAZAROS MAGGOY 187 SDO EORDAIAS 01:55:03
206 58 EYAGGELOS PETRIDIS 271 ANEKSARTITOS 01:55:20
207 59 ZISIS DIMAKOS 83 SDYK 01:55:12
208 88 GRIGORIS MOYSENAS 206 SYLLOGOS DROMEON BEROIAS 01:55:34
209 89 SERAFEIM BASILEIADIS 35 xanthi runners 01:55:44
210 90 BASILEIOS TSAKIRIDIS 346 Sdoe 01:55:39
211 91 NIKOLAOS KARAGKIOZIS 133 ANEKSARTITOS 01:55:49
212 92 XRISTOS KATSARAS 146 SDY KOZANIS 01:56:02
213 12 GEORGIAS MITSIOY 294 SYLLOGOS MARATHONODROMON LARISAS 01:56:03
214 60 KOSTAS STAYRAKIS 315 SDI 01:56:07
215 93 THEODOROS FRANTZELAS 373 DROMEIS PARAMYTHIAS 01:56:09
216 61 MIXALIS TSENTSERIS 354 SD IOANNINON 01:56:31
217 94 ANDREAS TRIANTAFYLOY 324 ATHLOKINISI FLORINAS 01:56:28
218 13 POLYKSENI TSOBILH 395 01:56:34
219 95 DIMITRIS NTAOYLAS 237 ANEKSARTITOS 01:56:56
220 10 NIKOLAOS KOYTSOYMPIDIS 175 SDO EORDAIAS 01:57:23
221 30 XRISTOS GARGALAS 44 OMADA DROMEON DROSEROY GIANNITSON 01:57:30
222 96 KONSTANTINOS TOPALIDIS 339 ANEKSARTITOS 01:57:15
223 97 XRISTOS KESKILIDIS 149 SDO EORDAIAS 01:57:30
224 31 IOANNHS VAITSHS 223 SDY KOZANIS 01:57:32
225 2 BIOLETTA MPILLIMI 219 ATHLOKINISI FLORINAS 01:57:32
226 98 IOANNIS KOBATSIS 153 SDO EORDAIAS 01:57:36
227 99 XRYSOS KRITSANIS 179 SDO EORDAIAS 01:57:36
228 32 GABRIIL DABIDOPOYLOS 73 SDY KOZANIS 01:57:57
229 33 XARALAMPOS DABIDOPOYLOS 74 SDY KOZANIS 01:57:54
230 34 THOMAS XATZIGIANNAKIS 383 SDY KOZANIS 01:57:55
231 100 SOTIRIOS BASBATEKIS 30 SDO EORDAIAS 01:58:05
232 101 GEORGIOS SYMEONIDIS 321 SDO EORDAIAS 01:58:04
233 35 NIKOLAOS XAITAS 377 SDO EORDAIAS 01:58:06
234 102 APOSTOLOS BASDEKIS 32 SD IOANNINON 01:58:33
235 62 MOYSIS GRAMMENIATIS 65 SD IOANNINON 01:58:34
236 11 KOSTAS GERONTIDIS 48 'ZEYS'' APSD PIERIAS 01:58:52
237 63 GIORGOS STOLTIDIS 318 SDYTH 01:58:44
238 103 GIANNIS STOLTIDIS 319 ANEKSARTITOS 01:58:43
239 104 DIMITRIOS GOYNARAS 63 MARATHONODROMON LARISAS 01:59:26
240 14 DESPOINA KAFETZI 147 xanthi runners 02:00:26
241 105 PASXALIS MPERETZIKIS 217 xanthi runners 02:00:17
242 64 IOANNIS PYRGELIS 282 xanthi runners 02:00:27
243 106 KONSTANTINOS KALYBAS 126 ANEKSARTITOS 02:00:19
244 36 EYAGGELOS GRAMMENIATIS 66 SD IOANNINON 02:00:24
245 65 MANOLIS SYKAS 320 SDYTH 02:00:15
246 107 IOANNIS KEXAGIAS 150 ANEKSARTITOS 02:00:32
247 37 DIMITRIOS KAKLIDIS 123 SDO EORDAIAS 02:00:17
248 38 BASILEIOS TSIRIGOTIS 362 SDO EORDAIAS 02:00:52
249 108 STAMATIS DROSAKIS 99 SEBAS EDESSAS 02:00:52
250 109 XRISTOS MPOKOITSIS 221 SEBAS EDESSAS 02:00:52
251 5 SOTIRIOS TSIARAS 355 SD TRIKALON 02:01:08
252 39 ANASTASIOS NIKOLAIDIS 233 SDYTH 02:01:29
253 110 KONSTANTINOS ZERBAS 110 ANEKSARTITOS 02:01:53
254 12 EYAGGELOS ANAGNOSTOPOYLOS 18 'ZEYS'' APSD PIERIAS 02:01:56
255 40 DIMITRIOS TSIOMPANAKIS 360 SDO EORDAIAS 02:01:45
256 111 THEODOROS GRIGORIADIS 68 S.D.O.E. 02:02:00
257 112 ALEKSANDROS KRITSANIS 178 SDO EORDAIAS 02:02:48
258 13 THEODOSIS PAPADOPOYLOS 253 ANEKSARTITOS 02:02:47
259 15 SOFIA AMOIRIDOY 17 Anexartitos 02:03:26
260 113 STAYROS SAXPATZIDIS 293 SDO EORDAIAS 02:03:31
261 114 IOANNIS GIANNOYLOPOYLOS 53 SDY KOZANIS 02:05:01
262 41 EYTYXIS KARAPONARLIDIS 139 SDY KOZANIS 02:05:01
263 14 BASILEIOS GKOROGIAS 59 xanthi runners 02:05:31
264 66 KOSTANTINOS KAMPOYRIDHS 112 02:05:21
265 115 MIXAIL ILIADIS 114 APOLLON DYTIKIS ATTIKIS 02:05:32
266 16 ALIKI GKOLI 57 LYKOI - KEXAGIOGLOY 02:06:12
267 15 GEORGIOS GKOLIS 58 LYKOI - KEXAGIOGLOY 02:06:14
268 67 THEODOROS SOYRPIS 309 ANEKSARTITOS 02:06:12
269 68 KYRIAKOS ABRAMOGLOY 12 G.A.S.KILKIS 02:07:30
270 42 KONSTANTINOS BLAXODHMOS 401 02:07:26
271 6 GEORGIOS DIAFAS 92 SDY KOZANIS 02:07:50
272 116 ANASTASIOS SPANIDHS 398 02:07:48
273 69 KONSTANTINOS PARASKEYAS 261 ANEKSARTITOS 02:08:22
274 3 AIKATERINI GRIGORIADOY 72 S.D.O.E. 02:08:31
275 2 GEORGIOS THEMELIS 116 SD TRIKALON 02:08:41
276 70 ANASTASIOS KOKKINIDIS 154 SDYK 02:08:52
277 17 KYRIAKI TSOGKA 363 Sdoe 02:08:55
278 71 APOSTOLOS KOYMARINOS 171 SDY KOZANIS 02:09:17
279 43 APOSTOLOS SOFOGLOY 310 SDY KOZANIS 02:10:51
280 72 IOANNIS ZIAMOS 111 ANEKSARTITOS 02:11:28
281 44 XARALAMPOS BASILEIADIS 34 SDO EORDAIAS 02:11:38
282 117 DIMITRIS EMMANOYILIDIS 102 Sdoe 02:11:39
283 73 NIKOLAOS EYAGGELOY 103 'ZEYS'' APSD PIERIAS 02:12:23
284 7 NIKOLIS TRIANTAFYLLOY 342 SDY KOZANIS 02:12:26
285 74 IGNATIOS ELEYTHERIADHS 399 02:12:13
286 18 EYGENIA PARASKEYA 260 ANEKSARTITI 02:16:47
287 8 XRISTOS AKRIBOS 15 SD TRIKALON 02:18:15
288 118 IOANNIS SAMALIS 291 'ZEYS'' APSD PIERIAS 02:19:49
289 3 NIKIFOROS TSANAKTSIDIS 347 KRYA BRYSI 02:21:57
290 75 GIORGOS TSAKALIDHS 394 02:21:43
291 19 KYRIAKI TSAKIRI 344 AIOLOS MAKEDONIAS G.E.P.TH 02:24:06
292 119 PANAGIOTHS PAPAIOANNOY 402 02:26:29
293 16 LEONIDAS IOSIFOGLOY 120 'ZEYS'' APSD PIERIAS 02:33:17




Αποτελέσματα 8km

Pos Categ Pos Name Race No Net Time Club

1 1 DIMITRIOS KOYTSOYMPIDIS 637 00:28:23 SDO EORDAIAS
2 2 LAZAROS KAPETANOS 598 00:28:41 SDO EORDAIAS
3 3 DIMITRIOS KOTOYLAS 647 00:29:35 SD TRIKALON
4 4 ALEKSANDROS DROYDAKIS 569 00:30:13 DROMEIS YGEIAS GREBENON
5 5 DIMITRIS SELETIS 295 00:30:29 SIATISTA MOUNTAIN RUNNERS
6 6 THEODOROS BRAGKOS 526 00:30:41 ATHLOKINISI FLORINAS
7 7 XRHSTOS THANOS 824 00:31:04 Tecnica trail running Team
8 8 XARISIOS NEBESKIOTIS 699 00:31:43 NEVESKA TEAM
9 1 STEFANIA LEONTIADOY 827 00:32:28 G.A.S. ILISSOS
10 9 SOYMALIAS ZINON 118 00:32:27 SDY KOZANIS
11 10 DIMITRIOS MPAKOS 681 00:32:34 SD TRIKALON
12 11 BALANTIS KOTSAGIANNIDIS 627 00:32:36 SDY KOZANIS
13 12 THOMAS MPOYMPONARIS 694 00:32:23 ANEKSARTITOS
14 13 DIMITRIOS BRAGKOS 525 00:33:37 ATHLOKINISI FLORINAS
15 14 IOANNIS KOLLIAS 620 00:34:00 ANEKSARTITOS
16 15 DIMITRIOS DROYDAKIS 568 00:34:00 DROMEIS YGEIAS GREBENON
17 16 ILIAS ANTONIOY 512 00:34:18 ANEKSARTITOS
18 2 XRISTINA KARAMPIKA 603 00:34:29 SDO EORDAIAS
19 17 ANTONIS POLITIDIS 733 00:34:40 ANEKSARTITOS
20 18 KONSTANTINOS MAMALIGKAS 666 00:34:43 SDO EORDAIAS
21 19 XRISTOS FITZIOS 806 00:35:13 ANEKSARTITOS
22 20 ATHANASIOS PANTELIDIS 712 00:35:07 ANEKSARTITOS
23 21 STERGIOS BABLIARAS 516 00:35:21 PALAIMAXOI AIANIS
24 22 DIOMIDIS PAPADIMITRIOY 716 00:35:32
25 23 PERIKLIS ASPROYDIS 515 00:35:21 POA ARTAS
26 24 KOSTAS MPARMPOYTIS 686 00:35:21 POA ARTAS
27 3 IOANNA LAZARIDOY 653 00:36:05 AOF FLORINAS
28 25 SABBAS PANTELEIOY 709 00:36:06 SDO EORDAIAS
29 26 APOSTOLOS DANIILIDIS 550 00:36:17 ANEKSARTITOS
30 27 ANASTASIOS EMMANOYIL 570 00:36:25 ANEKSARTITOS
31 28 DIMITRIOS IORDANIDIS 581 00:36:35 SDO EORDAIAS
32 29 ATHANASIOS DANIILIDIS 551 00:36:52 SDY KOZANIS
33 30 DIAMANTIS DIAMANTIS 560 00:37:09 ANEKSARTITOS
34 31 PETROS SISKOS 303 00:37:10 SDO EORDAIAS
35 32 XRHSTOS ZISIADHS 259 00:37:26 SDY KOZANIS
36 33 ANTONIOS KONSTANTINIDIS 644 00:37:21 ATHLOKINISI FLORINAS
37 34 STAYROS MPAKALIS 680 00:37:31 ANEKSARTITOS
38 35 ANASTASIOS NALPANTIDIS 696 00:37:37 ATHLOKINISI FLORINAS
39 36 THEODOROS MOYRATIDIS 678 00:37:47 ANEKSARTITOS
40 37 DIMITRIOS POLATIDIS 732 00:37:44 SDO EORDAIAS
41 38 THEODOROS MPLIOYMIS 691 00:38:00 ANEKSARTITOS
42 39 THOMAS DOYRBAS 567 00:38:09 SDY KOZANIS
43 40 KONSTANTINOS MYLOPOYLOS 695 00:38:26 Gymnastirio ELEGANCE
44 41 NIKOLAOS NIKOLAIDIS 700 00:38:26 Gymnastirio ELEGANCE
45 42 NIKOLAOS STEFANIDIS 765 00:38:25 Gymnastirio ELEGANCE
46 43 DHMHTIOS STOITSHS 564 00:38:26 ANEKSARTITOS
47 44 STAYROS KATSARONAS 610 00:38:37 KILKIS RUNNERS
48 45 KONSTANTINOS LIALIOS 657 00:38:57 ANEKSARTITOS
49 46 SOTIRIOS MPILIOYSIS 689 00:38:58 Eis mnimi toy filoy moy
50 47 ANASTASIOS KALITSAKIS 595 00:39:02 ANEKSARTITOS
51 48 KYRIAKOS XATZIBASILEIADIS 815 00:39:01 SKYDRA?KOS
52 49 FOTIOS KORAKAS 834 00:39:03
53 50 XARALAMPOS DANIILIDIS 549 00:39:27 ANEKSARTITOS
54 51 ILIAS KAFANTARIS 612 00:39:24 Sdoe
55 52 DIMITRIOS LOYMPOYTSKOS 660 00:39:29 SDY KOZANIS
56 53 ALEKSANDROS SIOYKRIS 750 00:39:33 SDY KOZANIS
57 54 XRISTOS MABIS 662 00:39:27 ANEKSARTITOS
58 4 FOTEINI NALPANTIDOY 698 00:39:32 ATHLOKINISI
59 55 GEORGIOS SONIADIS 760 00:39:22 ANEKSARTITOS
60 5 STELLA TZAKOPOYLOY 771 00:39:40 GYM TOP LADIES
61 6 AFRODITI ZIKOY 575 00:39:48 SD IOANNINON
62 56 IOANNIS DAFKAS 553 00:40:00 TOP GYM
63 57 BASILEIOS DELIGIANNIDIS 554 00:40:05 SOLOY NTERE
64 58 APOSTOLOS FANAKIS 802 00:40:07 SOLOY NTERE
65 59 BASILEIOS SKARKALAS 758 00:40:12 S.E.O. KOZANIS
66 60 IAKOBOS ABRAMIDIS 502 00:40:29 ANEKSARTITOS
67 7 MARIA MIXAILIDOY 676 00:40:38 SDO EORDAIAS
68 8 IOYLIA PLIATSIKA 731 00:40:29 DROMEIS YGEIAS GREBENON
69 61 SOKRATIS TORNIDIS 778 00:40:27
70 62 BASILEIOS TOTSKAS 779 00:40:52 SDY KOZANIS
71 63 BASILEIOS GKRANOPOYLOS 541 00:40:42 ANEKSARTITOS
72 64 EYSTATHIOS PATSIKOPOYLOS 729 00:40:42 ANEKSARTITOS
73 9 KATERINA KOYLIDOY 629 00:41:05 ANEKSARTITI
74 65 DIMITRIOS LOGDANIDIS 659 00:40:50 ANEKSARTITOS
75 10 JANA KACIRKOVA 588 00:41:12 ANEKSARTITI
76 66 GEORGIOS ANDREOPOYLOS 509 00:41:04 ANEKSARTITOS
77 67 SPYRIDON MPEKOS 687 00:41:22 ANEKSARTITOS
78 68 SPYROS XATZHIOANNOY 835 00:41:34
79 69 GEORGIOS SIOTIS 755 00:41:23 ANEKSARTITOS
80 70 STERGIOS TSIKOGIAS 794 00:41:39 ANEKSARTITOS
81 71 THEODOROS GERODIMOS 530 00:41:45 SDO EORDAIAS
82 72 ILIAS PAPADOPOYLOS 720 00:41:33 ANEKSARTITOS
83 73 KONSTANTINOS PAPADOPOYLOS 721 00:41:48 SDO EORDAIAS
84 74 THEOXARIS XRYSOSTOMIDIS 823 00:42:07 SDY KOZANIS
85 11 ANASTASIA KYPIRTIDOY 640 00:42:09 SDY KOZANIS
86 75 IOANNIS KOYSIS 635 00:41:56 ANEKSARTITOS
87 76 KONSTANTINOS MPISIRIS 690 00:42:12 ANEKSARTITOS
88 12 EYGENIA DANIILIDOY 552 00:42:26 ANEKSARTITI
89 77 XRISTOS SOLOMIDIS 759 00:42:11 ANEKSARTITOS
90 78 GEORGIOS FOLTOPOYLOS 807 00:42:19 SDO EORDAIAS
91 79 THEODOROS PAPADOPOYLOS 718 00:42:28 SDO EORDAIAS
92 80 BASILIS KALOMENIDIS 596 00:42:35 Gymnastirio ELEGANCE
93 81 KONSTANTINOS KOYTSAMANIS 636 00:42:34 Gymnastirio ELEGANCE
94 82 KONSTANTINOS ANTONIADIS 511 00:42:40 ANEKSARTITOS
95 13 DIMITRA MAYROPOYLOY 670 00:42:43 ATHLOKINISI FLORINAS
96 83 GEORGIOS XNITIDIS 818 00:42:46 Oreibatikos Syllogos Kilkis
97 84 PETROS SABBOYLIDIS 743 00:43:03 SDO EORDAIAS
98 85 MARIOS SIMAIONIDIS 747 00:43:03 AMEA
99 86 GIANNIS IOANNIDIS 584 00:43:06 AMEA
100 87 MIXALIS MIGGOS 675 00:43:04 AMEA
101 88 GIANNIS-AXILLEAS MITROYLIS-TSAKILTSIDIS 201 00:43:09 S.D.O.EORDAIAS
102 89 KONSTANTINOS KOBATSIS 617 00:43:10 ANEKSARTITOS
103 90 ABRAAM PANAGIOTIDIS 707 00:43:06 AMEA
104 91 ANTONIS TOLIS 776 00:43:06 AMEA
105 92 ALEKSANDROS SIONTIS 749 00:42:56 ANEKSARTITOS
106 93 KONSTANTINOS TSIOYMITAS 797 00:43:05 ATHLOKINISI FLORINAS
107 14 KATERINA MOYLELI 677 00:43:07 ATHLOKINISI FLORINAS
108 94 DIMITRIOS KOYIMTZIDIS 628 00:43:07 SDY KOZANIS
109 95 KONSTANTINOS KOYSALIDIS 173 00:43:08 SDY KOZANIS
110 96 XARALAMPOS SIOMOS 754 00:43:14
111 97 PERIKLIS BASILEIADIS 520 00:43:30 Aiolos Makedonias
112 15 IOYLIA LAMKIA 654 00:43:31 Aiolos Makedonias
113 98 GIANNIS DIKOS 563 00:43:30 ANEKSARTITOS
114 99 MIXALIS SISIOS 752 00:43:46 AMEA
115 100 NIKOLAOS FAXANTIDIS 803 00:43:40 SDO EORDAIAS
116 101 MAKSIMOS FAXANTIDIS 804 00:43:39 ANEKSARTITOS
117 102 GEORGIOS PALYOLYRAS 706 00:44:09 Anexartitos
118 103 EIRINI NALPANTIDOY 697 00:44:08 ATHLOKINISI FLORINAS
119 104 ALEKSANDROS BASILEIADIS 518 00:44:18 Sdoe
120 105 IOANNIS IOANNOY 585 00:44:11 SDYTH-Syllogos Dromeon Ygeias THessalonikis
121 16 MYRIAM TZIMA 773 00:44:20 ANEKSARTITOS
122 106 GEORGIOS SIOMOS 304 00:44:18 SDO EORDAIAS
123 17 MELI IOSIFIDOY 587 00:44:41 ANEKSARTITI
124 107 NIKOS AGGELAKIS 618 00:44:44 ZEYS PIERIAS
125 108 EYAGGELOS KANOYTAS 597 00:44:36 SDY KOZANIS
126 109 PANAGIOTIS BASILEIADIS 519 00:44:55 ANEKSARTITOS
127 110 THODOR?S ALTAS 507 00:45:07 ANEKS?RTITOS
128 111 KONSTANTINOS KAZANTZIDIS 591 00:45:26 SDO EORDAIAS
129 112 ZAXARIAS KOTZIAMPASIS 626 00:45:27 SEBAS NAOYSAS
130 18 ELENI MANTSOY 668 00:45:28 SEBAS NAOYSAS
131 19 MARIA GYFTOPOYLOY 547 00:45:48 ATHLOKINISI FLORINAS
132 20 FOTEINI NALPANTIDOY 226 00:45:48 ATHLOKINISI FLORINAS
133 113 NIKOLAOS KOYSIS 634 00:45:44 ANEKSARTITOS
134 114 BASILEIOS TSATRANITSIOTHS 688 00:46:03 Sevas Edessas
135 115 GIANNIS ADAMIS 504 00:46:12 AMEA
136 116 KONSTANTINOS GKERTSIS 537 00:46:25 POLITISTIKOS SYLLOGOS FOYFA
137 117 DIMITRIOS DOYDOYLIS 565 00:46:12 ANEKSARTITOS
138 118 BALANTIS STEFANIDIS 766 00:46:06 ANEKSARTITOS
139 119 TRYFON MAYROPALIAS 667 00:46:11 Sevas Edessas
140 120 THOMAS KALA?TZIS 593 00:46:18 ANEKSARTITOS
141 121 STELIOS FYNTANOGLOY 809 00:46:36 SDY KOZANIS
142 21 KATERINA BRAGKOY 527 00:46:39 ATHLOKINISI FLORINAS
143 122 ANDREAS KARALIOTIS 602 00:46:41 SDO EORDAIAS
144 123 KONSTANTINOS RALLIS 735 00:46:42 SDO EORDAIAS
145 124 ATHANASIOS TSIOYMITAS 796 00:47:10 ATHLOKINISI FLORINAS
146 125 NIKOLAOS IOSIFIDIS 586 00:47:08 ANEKSARTITOS
147 126 DIONYSIS BELENTAKIS 521 00:47:21 ANEKSARTITOS
148 127 PANAGIOTIS EMMANOYIL 571 00:47:26 ANEKSARTITOS
149 128 XRISTOS ABRAMIDIS 501 00:47:35 SOLOY NTERE
150 129 IOANNIS SIRANIDIS 751 00:47:35 SOLOY NTERE
151 130 IOANNIS DIKAS 562 00:47:54 SDO EORDAIAS
152 131 STAYROS KARAGIANNHS 734 00:48:07 SDY KOZANI
153 132 XRISTODOYLOS KOTSIDHS 831 00:48:12
154 133 DIMITRIS MITATSELIS 673 00:48:03 ANEKSARTITOS
155 134 SYMEON KOSMIDIS 623 00:48:02 ANEKSARTITOS
156 135 PANAGIOTIS KRITSANIS 638 00:48:03 SDO EORDAIAS
157 136 DIMITRIOS MHTROYLIS 661 00:48:14 SDO EORDAIAS
158 137 PANAGIOTIS FILIPPOY 805 00:48:12 SDO EORDAIAS
159 138 ATHANASIOS KYRIAKIDIS 642 00:48:29 ANEKSARTITOS
160 139 THEODOROS KAKOYLIDIS 592 00:48:20 ANEKSARTITOS
161 22 DOMNA DIMPARI 558 00:48:30 SKYDRAIKOS
162 23 FANI ROGKOTI 739 00:48:29 'ZEYS'' APSD PIERIAS
163 140 GIANNHS KOYROYGEORGAKHS 826 00:48:32 SKYDRA?KOS
164 141 APOSTOLOS PAPATOLIOS 727 00:48:26 APIDEA
165 24 EYAGGELIA BRAGKOY 528 00:48:42 ATHLOKINISI FLORINAS
166 25 SOFIA GROZTIDOY 546 00:48:49 SDO EORDAIAS
167 142 EYAGGELOS GROZTIDIS 544 00:48:49 Sdoe
168 26 OLGA GROZTIDOY 545 00:48:49 SDO EORDAIAS
169 143 KONSTANTINOS KORTZIS 622 00:48:46 ANEKSARTITOS
170 27 STERGIANI GKLIAGIA 538 00:48:47 ANEKSARTITOS
171 28 XRISTINA KOYSI 631 00:49:02 ANEKSARTITI
172 29 ELENI PAPALAMPROPOYLOY 724 00:48:57 DROMEIS YGEIAS GREBENON
173 144 GIANNIS THOMAIDIS 580 00:49:43 SD BEROIAS
174 145 GEORGIOS PAPADOPOYLOS 717 00:49:41 ANEKSARTITOS
175 30 NTINA GKOYTZAMANI 540 00:49:37 'ZEYS'' APSD PIERIAS
176 146 GEORGIOS SKANDALIS 757 00:49:53 SD TRIKALON
177 31 ALEKSANDRA THEOFANIDOY 578 00:50:02 ANEKSARTITOS
178 147 IOANNIS SITARIDIS 753 00:50:02 ANEKSARTITOS
179 148 GRIGORIS GRIGORAKIS 543 00:49:59 SDO EORDAIAS
180 32 KYRIAKI KAPLANIDOY 599 00:50:29 Anexartitos
181 33 XRISTINA LICI 649 00:50:46 SEO KOZANIS
182 149 ILIAS GKOGKOS 539 00:50:39 Anexartitos
183 34 DESPOINA TZAMPAZI 772 00:50:56 ANEKSARTITOS
184 150 STERGIOS TSAMPAZIS 790 00:50:57 ANEKSARTITOS
185 35 XRYSOYLA KYPTI 641 00:51:17 ANEKSARTITI
186 36 ANASTASIA DIMITROPOYLOY 557 00:51:16 SDO EORDAIAS
187 151 ALEKSANDROS ARGYROPOYLOS 514 00:51:45 Filotas
188 152 DIMITRIOS ZEMPEKAKIS 573 00:51:55 SYLLOGOS SYNTAKSIOYXON DEI FLORINAS
189 153 EYAGGELOS LIAKOYMIS 656 00:52:05 SD TRIKALON
190 154 FOTIOS ARGYROPOYLOS 513 00:52:14 SYLLOGOS SYNTAKSIOYXON DEI FLORINAS
191 155 ANTONIOS PAGKELAS 705 00:52:26 ANEKSARTITOS
192 156 ATHANASIOS DIDASKALOY 561 00:52:23 'ZEYS'' APSD PIERIAS
193 37 MARIA-EIRINI TZITIRIDOY 774 00:52:23 'ZEYS'' APSD PIERIAS
194 157 DIMITRIOS SPANDONIDIS 761 00:52:53 ANEKSARTITOS
195 158 BASILEIOS GKEKAS 536 00:53:11 SDO EORDAIAS
196 38 THEOPISTI KRYSTALLIDOY 639 00:53:17 O Syllogos Dromeon Odoiporon Eordaias
197 39 ELENI TONGIALIDOY 777 00:53:21 'ZEYS'' APSD PIERIAS
198 40 KONSTANTINA SAMANTA 744 00:53:39 ANEKSARTITOS
199 159 NIKOLAOS DALAKIS 548 00:54:03 ETHELONTIKI OMADA NEON EMPORIOY
200 41 MENIA GOYRZOYLIDOY 542 00:54:21 ANEKSARTITOS
201 42 TANIA TRYFONIDOY 784 00:54:26 ANEKSARTITI
202 43 LENA TRYFONIDOY 785 00:54:27 ANEKSARTITI
203 44 GEORGIA MARKOYZI 669 00:54:33 ATHLOKINISI FLORINAS
204 45 ANASTASIA KATSIOY 611 00:54:44 SDO EORDAIAS
205 46 MARIA NIKOLAIDOY 703 00:54:44 ANEKSARTITI
206 160 ZISIS XALDOYPIS 811 00:55:28 NAMATA
207 161 XARISIOS TRIANTAFYLLOY 782 00:55:39 SDY KOZANIS
208 162 GERASIMOS KORDATOS 621 00:56:24 ANEKSARTITOS
209 47 MARIA LAZARIDOY 652 00:56:25 SDO EORDAIAS
210 48 ELENI LEBENTI 655 00:56:22 ANEKSARTITOS
211 163 DIMITRIOS ROGKOTIS 740 00:57:34 'ZEYS'' APSD PIERIAS
212 49 ELENH ATHANASIADOY 829 00:58:00 'ZEYS'' APSD PIERIAS
213 164 BASILEIOS KOKKINOS 619 00:58:25 'ZEYS'' APSD PIERIAS
214 165 BASILIKI MPOSNAKIDOY 693 00:58:27 ANEKSARTITI
215 166 ASTERIOS SIDERIS 748 00:58:26 ANEKSARTITOS
216 50 SOFIA XALTOGIANNIDOY 812 00:58:55 ANEKSARTITOS
217 51 PARTHENA XRISTOFOROY 820 00:58:54 ANEKSARTITI
218 167 GEORGIOS XALDOYPIS 810 00:59:13 NAMATA
219 52 ALEKSANDRA GKEKA 534 01:00:07 SDO EORDAIAS
220 53 NATALIA GKEKA 535 01:00:07 SDO EORDAIAS
221 54 ANASTASIA STEFANIDOY 768 01:01:14 ANEKSARTITI
222 168 APOSTOLOS KOYSIS 633 01:00:55 M.O.P
223 169 SPYROS IOAKIMIDHS 830 01:01:01
224 55 EIRINI MALAPANI 664 01:01:14 SDO EORDAIAS
225 56 ARETI STAYROGIANNI 764 01:01:34 'ZEYS'' APSD PIERIAS
226 57 XRYSA MPOZINI 692 01:01:53 DROMEIS YGEIAS GREBENON
227 58 LINA PAPASTERGIOY 726 01:01:52 DROMEIS YGEIAS GREBENON
228 170 THOMAS KOYSIS 632 01:02:21 ANEKSARTITOS
229 59 MARIA STEFANIDOY 767 01:02:40 ANEKSARTITOS
230 60 EFI KAGIOGLIDOY 590 01:04:35 AMEA
231 61 DIONYSIA GKEKA 533 01:05:34 SDO EORDAIAS
232 62 YPERMAXIA KESKILIDOY 615 01:05:51 ANEKSARTITI
233 63 EFH KARAGIANNIDOY 825 01:05:46 DROMEIS YGEIAS GREVENON
234 171 HLIAS PAPAGEORGIADHS 828 01:08:46 'ZEYS'' APSD PIERIAS
235 172 DIMITRA KONSTANTINIDOY 646 01:10:24 ANEKSARTITI
236 64 PANAGIOTA KALAFATI 594 01:13:00 SDOEORDAIAS
237 65 DESPOINA TOYRNA 780 01:13:00 SDOEORDAIAS
238 173 IOANNIS KASKARIS 609 01:13:26 ANEKSARTITOS
239 174 PANTELIS XATZIS 816 01:27:02 ATHLOKINISI FLORINAS
240 175 SPYRIDON SABBAS 742 01:58:51 ANEKSARTITOS

 

...σύντομα περισσότερα (πολλές ΦΩΤΟ)

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack