www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Πανηγυρική κλήρωση πρωταθλημάτων Α΄ και Β΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κοζάνης στα Σέρβια (45 ΦΩΤΟ) - ΔΕΙΤΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Εκτύπωση
Πέμπτη, 04 Σεπτέμβριος 2014 22:10

mikrovalto.gr

Πανηγυρική Κλήρωση Πρωταθλημάτων Α΄ και Β΄ Κατηγορίας ΕΠΣ Κοζάνης στα Σέρβια

Όλο το Πρόγραμμα - Τιμήθηκαν Παχατουρίδης και Τζιφόπουλος

klirABeps1491pic 01klirABeps1491pic 02klirABeps1491pic 03

Πανηγυρικό χαρακτήρα είχε η κλήρωση των πρωταθλημάτων Α΄ και Β΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Κοζάνης, που διεξήχθη στην κατάμεστη αίθουσα του δημοτικού συμβουλίου στα Σέρβια, τη Δευτέρα 1 Σεπτεμβρίου 2014. Κι αυτό γιατί συνοδεύτηκε από τιμητικές βραβεύσεις σε ανθρώπους του ποδοσφαίρου,

...σε πολιτειακούς παράγοντες και στους καλύτερους σε προσφορά και ήθος ποδοσφαιριστές, παράγοντες, προπονητές, διαιτητές και βοηθούς διαιτητές, όλων των κατηγοριών των τοπικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Κοζάνης της περιόδου 2013-2014.

Τιμώμενα πρόσωπα που τους απονεμήθηκαν τιμητικές πλακέτες για τη γενικότερη προσφορά τους στο ποδόσφαιρο ήταν τ. διεθνής ποδοσφαιριστής και νυν προπονητής Θόδωρος Παχατουρίδης και ο παλαίμαχος ποδοσφαιριστής Γιάννης Τζιφόπουλος, γέννημα-θρέμμα Σερβιώτης, που διακρίθηκε σε ομάδες της Α΄ εθνικής. Τιμήθηκαν επίσης από την ΕΠΣΚ για την προσφορά τους οι πολιτειακοί παράγοντες, Βασίλης Κωνσταντόπουλος πρώην δήμαρχος Σερβίων – Βελβεντού και Γιάννης Σόκουτης πρώην αντιπεριφερειάρχης Π.Ε. Κοζάνης.

Ακολούθησαν οι βραβεύσεις των καλύτερων -όπως προαναφέραμε- των τοπικών ερασιτεχνικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Κοζάνης, μεταξύ των οποίων οι ποδοσφαιριστές Μαυροματίδης, Κουλουκίδης, Τρέσσος, οι προπονητές Βικιάρης, Παπαδόπουλος, Τσέπουρας, οι διαιτητές Ζούγρας, Κουτσώνας, Καρατέρπος, Γεωργιάδης (β. διαιτ.), παράγοντες, χορηγοί κ.α.

Η εκδήλωση έκλεισε με την κλήρωση των πρωτάθλημάτων της Α΄ και Β΄ κατηγορίας της ΕΠΣ Κοζάνης (* ΔΕΙΤΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ).

Την παρουσίαση της εκδήλωσης έκαναν οι δημοσιογράφοι Βάσω Αννουλίδου και Σάββας Σαχινίδης.

Συνολικά οι καλύτεροι της περιόδου 2013-2014 που βραβεύτηκαν, αναδείχτηκαν μετά από ψηφοφορία των σωματείων και ήταν:

Α) Α΄ Κατηγορία 

Καλύτερος ποδοσφαιριστής :

1) Μαυροματίδης Γεώργ. (ΕΟΡΔΑΪΚΟΣ 2007 ΠΤΟΛ/ΔΑΣ) 17 ψήφοι

2) Τοπάλης Σ. ( ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ) 7 ψήφοι

3) Μετικάνος Χρ. (Α.Ε.Π. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ) 5 ψήφοι

Καλύτερος προπονητής :

1) Βικιάρης Βασ. (ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΡΑΤΥΡΑΣ) 7 ψήφοι

1) Βοριαζίδης Θεοχ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΙΝΗΣ) 7 ψήφοι

1) Κάλφας Δημ. (ΑΚΑΔ. ΠΟΔ. ΒΟΪΟΥ) 7 ψήφοι

Καλύτερος παράγοντας :

1) Θωμαΐδης Γεωργ. (ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΙΝΗΣ) 8 ψήφοι

2) Ηλιάδης Ελευθ. (ΑΡΗΣ ΜΑΥΡΟΠΗΓΗΣ) 6 ψήφοι

3) Κατσίκας Γεώργ. (ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) 5 ψήφοι

Καλύτερος διαιτητής :

1) Ζούγρας Διον. 13 ψήφοι

2) Καρατέρπος Δημ. 9 ψήφοι

3) Τσιμεντερίδης Στ. 7 ψήφοι

Καλύτερος βοηθός διαιτητής :

1) Γεωργιάδης Γεώργ. 20 ψήφοι

2)Γκέκα Ευαγγ. 6 ψήφοι

3) Μπισούκης Ιωάν. 5 ψήφοι

Β) Β΄ Κατηγορία (1ος Όμιλος)

Καλύτερος ποδοσφαιριστής :

1) Κουλουκίδης Βασ. (ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ) 7 ψήφοι

2) Τσιώνης Παν. ( ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ) 5 ψήφοι

3) Σιαπανίδης Παν. (ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΠΡΩΤΟΧΩΡΙΟΥ) 4 ψήφοι

3) Νάνος Κων. (ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ) 4 ψήφοι

Καλύτερος προπονητής :

1) Παπαδόπουλος Θεοφ. (ΑΣΤΡΑΠΗ ΚΛΕΙΤΟΥ) 15 ψήφοι

2) Μανδραβέλης Γεώργ. (ΚΟΖΑΝΗ 2004) 6 ψήφοι

3) Καραθανάσης Δημ. (ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΑΙΑΝΗΣ) 5 ψήφοι

Καλύτερος παράγοντας :

1) Μάστορας Αθ. (ΔΟΞΑ ΡΟΔΙΑΝΗΣ) 7 ψήφοι

2) Καλαμπούκας Γεωργ. (Μ.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ) 6 ψήφοι

3) Δαβιδόπουλος Ερρ. (ΕΘΝΙΚΟΣ ΒΑΤΕΡΟΥ) 4 ψήφοι

Καλύτερος διαιτητής :

1) Ζούγρας Διον. 7 ψήφοι

2) Μαλιούρας Παν. 6 ψήφοι

2) Παπαδόπουλος Χρ. 6 ψήφοι

Καλύτερος βοηθός διαιτητής :

1) Γεωργιάδης Γεώργ. 7 ψήφοι

2)Δραγώγιας Εμμ. 6 ψήφοι

3) Παπαδόπουλος Θεοδ. 4 ψήφοι

Στον 1ο Όμιλο της Β΄ Κατηγορίας δεν έλαβαν μέρος στην ψηφοφορία τα σωματεία : ΕΡΜΗΣ ΠΛΑΤΑΝΟΡΕΥΜΜΑΤΟΣ και ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΥΛΩΝ.

Γ) Β΄ Κατηγορία (2ος Όμιλος)

Καλύτερος ποδοσφαιριστής :

1) Βλαδίκας Δημ. (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ) 7 ψήφοι

2) Χρυσοστομίδης Αν. ( Α.Σ. ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ) 5 ψήφοι

3) Τσιούκρας Ι. (ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ) 4 ψήφοι

Καλύτερος προπονητής :

1) Γκουρτζούλης Στεφ. (ΠΑΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ) 8 ψήφοι

2) Μαγκάκης Λεων. (ΑΚΡΙΤΕΣ ΚΟΖΑΝΗΣ) 7 ψήφοι

3) Τούνας Αριστοτ. (ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΟΛ/ΔΑΣ) 6 ψήφοι

Καλύτερος παράγοντας :

1) Καλπατσέκας Γεωργ. (ΔΟΞΑ ΜΙΚΡΟΚΑΣΤΡΟΥ) 8 ψήφοι

2) Καραγιαννάκος Δημ. (ΒΕΡΜΙΟ ΚΑΡΥΟΧΩΡΙΟΥ) 7 ψήφοι

3) Δεληγιάννης Ιωαν. (ΕΡΜΗΣ ΑΣΒΕΣΤΟΠΕΤΡΑΣ) 6 ψήφοι

Καλύτερος διαιτητής :

1) Ζούγρας Διον. 11 ψήφοι

2) Καρατέρπος Δημ. 6 ψήφοι

2) Τσιγγένης Αθ. 5 ψήφοι

Καλύτερος βοηθός διαιτητής :

1) Γεωργιάδης Γεώργ. 14 ψήφοι

2)Φραντζοπούλου Αικ. 7 ψήφοι

3) Μπέλτσου Σοφ. 4 ψήφοι

Δ) Γ΄ Κατηγορία

Καλύτερος ποδοσφαιριστής :

1) Τρέσσος Ιακ . (Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ) 11 ψήφοι

2) Κωνσταντινίδης Κων. ( ΙΩΝΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΛΑΚΟΥ) 4 ψήφοι

3) Χαραλαμπίδης Γεωργ. (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ) 3 ψήφοι

3) Κεχαΐδης Γεώργ. (ΑΡΗΣ ΚΑΛΟΝΕΡΙΟΥ) 3 ψήφοι

3) Ψαλλίδας Βαΐος (ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΑΝΩΝ) 3 ψήφοι

Καλύτερος προπονητής :

1) Τσέπουρας Γεωργ. (Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣΣ) 11 ψήφοι

2) Φουρκιώτης Στεργ. (ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ) 10 ψήφοι

3) Δολαπτσόπουλος Θεοδ . (ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ ) 4 ψήφοι

Καλύτερος παράγοντας :

1) Κουτσακά Μαρία (ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΟΒΡΥΣΗΣ) 9 ψήφοι

2) Πάντζιος Αθαν. (Α.Ε. ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ) 6 ψήφοι

3) Ασλανίδης Χρ. (ΔΡΑΣΙΣ ΤΣΟΤΥΛΙΟΥ) 3 ψήφοι

3) Βελιντσάης Κων. (ΕΛΠΙΔΕΣ Α.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ) 3 ψήφοι

3) Καραπαναγιωτίδης Γεωργ. (ΔΟΞΑ ΒΕΡΜΙΟΥ ΠΥΡΓΩΝ) 3 ψήφοι

Καλύτερος διαιτητής :

1) Κουτσώνας Νικ. 8 ψήφοι

1) Σουλίδης Διον. 8 ψήφοι

3) Σπέντζας Γεωργ. 6 ψήφοι

Καλύτερος βοηθός διαιτητής :

1) Δραγώγιας Εμμ. 6 ψήφοι

1)Μιχαηλίδης 6 ψήφοι

3) Φτάκας Λαζ. 3 ψήφοι

3) Φραντζοπούλου Αικ. 3 ψήφοι

3) Μπέλτσου Σοφ. 3 ψήφοι

.

* Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

1η Αγωνιστική 16η

Α.Ε. Ελίμειας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Μακεδονικός Φούφα – Μακεδονικός Κοζάνης

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Α.Ε. Περδίκκα – Εορδαϊκός

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Σ. Βελβεντό

Απόλλων Ακρινής – Αστραπή Κλείτου

Α.Ε. Κοζάνης – Αναγέννηση Εράτυρας

Αλιάκμων Αιανής – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

2η Αγωνιστική 17η

Μακεδονικός Φούφα – Α.Ε. Ελίμειας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Ε. Περδίκκα

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Εορδαϊκός – Απόλλων Ακρινής

Α.Σ. Βελβεντό – Α.Ε. Κοζάνης

Αστραπή Κλείτου – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Αναγέννηση Εράτυρας – Αλιάκμων Αιανής

3η Αγωνιστική 18η

Α.Ε. Ελίμειας – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Α.Ε. Περδίκκα – Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Σιάτιστας

Απόλλων Ακρινής – Μακεδονικός Κοζάνης

Α.Ε. Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Εορδαϊκός

Αλιάκμων Αιανής – Α.Σ. Βελβεντό

Αστραπή Κλείτου – Αναγέννηση Εράτυρας

4η Αγωνιστική 19η

Α.Ε. Περδίκκα – Α.Ε. Ελίμειας

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Μακεδονικός Φούφα – Απόλλων Ακρινής

Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Ε. Κοζάνης

Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Αλιάκμων Αιανής

Εορδαϊκός – Αναγέννηση Εράτυρας

Α.Σ. Βελβεντό – Αστραπή Κλείτου

 5η Αγωνιστική 20η

Α.Ε. Ελίμειας – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Απόλλων Ακρινής – Α.Ε. Περδίκκα

Α.Ε. Κοζάνης – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Α.Μ.Σ. Γαλατινή- Μακεδονικός Φούφα

Αλιάκμων Αιανής – Μακεδονικός Σιάτιστας

Αναγέννηση Εράτυρας – Μακεδονικός Κοζάνης

Αστραπή Κλείτου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Εορδαϊκός – Α.Σ. Βελβεντό

6η Αγωνιστική 21η

Απόλλων Ακρινής – Α.Ε. Ελίμειας

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Ε. Κοζάνης

Α.Ε. Περδίκκα – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Αλιάκμων Αιανής

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Εράτυρας

Μακεδονικός Σιάτιστας – Αστραπή Κλείτου

Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Σ. Βελβεντό

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Εορδαϊκός

7η Αγωνιστική 22η

Α.Ε. Ελίμειας – Α.Ε. Κοζάνης

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Απόλλων Ακρινής

Αλιάκμων Αιανής – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Αναγέννηση Εράτυρας – Α.Ε. Περδίκκα

Αστραπή Κλείτου – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Α.Σ. Βελβεντό – Μακεδονικός Φούφα

Εορδαϊκός – Μακεδονικός Σιάτιστας

Μακεδονικός Κοζάνης – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

8η Αγωνιστική 23η

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Α.Ε. Ελίμειας

Α.Ε. Κοζάνης – Αλιάκμων Αιανής

Απόλλων Ακρινής – Αναγέννηση Εράτυρας

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Αστραπή Κλείτου

Α.Ε. Περδίκκα – Α.Σ. Βελβεντό

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Εορδαϊκός

Μακεδονικός Φούφα – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Μακεδονικός Σιάτιστας – Μακεδονικός Κοζάνης

9η Αγωνιστική 24η

Α.Ε. Ελίμειας – Αλιάκμων Αιανής

Αναγέννηση Εράτυρας – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Αστραπή Κλείτου – Α.Ε. Κοζάνης

Α.Σ. Βελβεντό – Απόλλων Ακρινής

Εορδαϊκός – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Α.Ε. Περδίκκα

Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Μακεδονικός Σιάτιστας – Μακεδονικός Φούφα

10η Αγωνιστική 25η

Αναγέννηση Εράτυρας – Α.Ε. Ελίμειας

Αλιάκμων Αιανής – Αστραπή Κλείτου

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Α.Σ. Βελβεντό

Α.Ε. Κοζάνης – Εορδαϊκός

Απόλλων Ακρινής – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Μακεδονικός Κοζάνης

Α.Ε. Περδίκκα – Μακεδονικός Σιάτιστας

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα

11η Αγωνιστική 26η

Α.Ε. Ελίμειας – Αστραπή Κλείτου

Α.Σ. Βελβεντό – Αναγέννηση Εράτυρας

Εορδαϊκός – Αλιάκμων Αιανής

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Μακεδονικός Κοζάνης – Α.Ε. Κοζάνης

Μακεδονικός Σιάτιστας – Απόλλων Ακρινής

Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Α Ε Περδίκκα

12η Αγωνιστική 27η

Α.Σ. Βελβεντό – Α.Ε. Ελίμειας

Αστραπή Κλείτου – Εορδαϊκός

Αναγέννηση Εράτυρας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Αλιάκμων Αιανής – Μακεδονικός Κοζάνης

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Μακεδονικός Σιάτιστας

Α.Ε. Κοζάνης – Μακεδονικός Φούφα

Απόλλων Ακρινής – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Α.Ε. Περδίκκα

  13η Αγωνιστική 28η

Α.Ε. Ελίμειας – Εορδαϊκός

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου- Α.Σ. Βελβεντό

Μακεδονικός Κοζάνης – Αστραπή Κλείτου

Μακεδονικός Σιάτιστας – Αναγέννηση Εράτυρας

Μακεδονικός Φούφα – Αλιάκμων Αιανής

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Α.Ε. Περδίκκα – Α.Ε. Κοζάνης

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Απόλλων Ακρινής

14η Αγωνιστική 29η

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου – Α.Ε. Ελίμειας

Εορδαϊκός – Μακεδονικός Κοζάνης

Α.Σ. Βελβεντό – Μακεδονικός Σιάτιστας

Αστραπή Κλείτου – Μακεδονικός Φούφα

Αναγέννηση Εράτυρας – Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Αλιάκμων Αιανής – Α.Ε. Περδίκκα

Α.Μ.Σ. Γαλατινή – Αναγέννηση Πτολεμαΐδας

Α.Ε. Κοζάνης – Απόλλων Ακρινής

 15η Αγωνιστική 30η

Α.Ε. Ελίμειας – Μακεδονικός Κοζάνης

Μακεδονικός Σιάτιστας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου Βοΐου

Μακεδονικός Φούφα – Εορδαϊκός

Α.Ε.Π. Καραγιαννίων – Α.Σ. Βελβεντό

Α.Ε. Περδίκκα – Αστραπή Κλείτου

Αναγέννηση Πτολεμαΐδας – Αναγέννηση Εράτυρας

Απόλλων Ακρινής – Αλιάκμων Αιανής

Α.Ε. Κοζάνης – Α.Μ.Σ. Γαλατινή

Β’ κατηγορία (1ος όμιλος)

 1η Αγωνιστική 14η

Α.Ε. Άνω Κώμης – Αναγέννηση Λιβαδερού

ΑΕ Κρανιδίων – Δόξα Ροδιανής

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Τιτάν Σερβίων

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Έλατος Ελάτης

ΑΟ Τρανοβάλτου – Ερμής Πλατανορέμματος

Εθνικός Βατερού – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Κοζάνη 2004

2η Αγωνιστική 15η

ΑΕ Κρανιδίων – Α.Ε. Άνω Κώμης

Αναγέννηση Λιβαδερού – Μ. Αλ. Λευκοπηγής

Δόξα Ροδιανής – Ιωνικός Βαθυλάκκου

Τιτάν Σερβίων – ΑΟ Τρανοβάλτου

Έλατος Ελάτης – Εθνικός Βατερού

Ερμής Πλατανορέμματος – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Κοζάνη 2004

3η Αγωνιστική 16η

Α.Ε. Άνω Κώμης – Μ. Αλ. Λευκοπηγής

Ιωνικός Βαθυλάκκου – ΑΕ Κρανιδίων

ΑΟ Τρανοβάλτου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Εθνικός Βατερού – Δόξα Ροδιανής

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Τιτάν Σερβίων

Κοζάνη 2004 – Έλατος Ελάτης

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Ερμής Πλατανορέμματος

4η Αγωνιστική 17η

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Α.Ε. Άνω Κώμης

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – ΑΟ Τρανοβάλτου

ΑΕ Κρανιδίων – Εθνικός Βατερού

Αναγέννηση Λιβαδερού – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Δόξα Ροδιανής – Κοζάνη 2004

Τιτάν Σερβίων – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Έλατος Ελάτης – Ερμής Πλατανορέμματος

5η Αγωνιστική 18η

Α.Ε. Άνω Κώμης – ΑΟ Τρανοβάλτου

Εθνικός Βατερού – Ιωνικός Βαθυλάκκου

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Μ. Αλ. Λευκοπηγής

Κοζάνη 2004 – ΑΕ Κρανιδίων

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Αναγέννηση Λιβαδερού

Ερμής Πλατανορέμματος – Δόξα Ροδιανής

Έλατος Ελάτης – Τιτάν Σερβίων

6η Αγωνιστική 19η

Εθνικός Βατερού – Α.Ε. Άνω Κώμης

ΑΟ Τρανοβάλτου – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Κοζάνη 2004

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

ΑΕ Κρανιδίων – Ερμής Πλατανορέμματος

Αναγέννηση Λιβαδερού – Έλατος Ελάτης

Δόξα Ροδιανής – Τιτάν Σερβίων

7η Αγωνιστική 20η

Α.Ε. Άνω Κώμης – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Κοζάνη 2004 – Εθνικός Βατερού

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – ΑΟ Τρανοβάλτου

Ερμής Πλατανορέμματος – Ιωνικός Βαθυλάκκου

Έλατος Ελάτης – Μ. Αλ. Λευκοπηγής

Τιτάν Σερβίων – ΑΕ Κρανιδίων

Δόξα Ροδιανής – Αναγέννηση Λιβαδερού

8η Αγωνιστική 21η

Κοζάνη 2004 – Α.Ε. Άνω Κώμης

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Εθνικός Βατερού – Ερμής Πλατανορέμματος

ΑΟ Τρανοβάλτου – Έλατος Ελάτης

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Τιτάν Σερβίων

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Δόξα Ροδιανής

ΑΕ Κρανιδίων – Αναγέννηση Λιβαδερού

9η Αγωνιστική 22η

Α.Ε. Άνω Κώμης – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Ερμής Πλατανορέμματος – Κοζάνη 2004

Έλατος Ελάτης – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Τιτάν Σερβίων – Εθνικός Βατερού

Δόξα Ροδιανής – ΑΟ Τρανοβάλτου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Ιωνικός Βαθυλάκκου

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – ΑΕ Κρανιδίων

10η Αγωνιστική 23η

Ερμής Πλατανορέμματος – Α.Ε. Άνω Κώμης

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – Έλατος Ελάτης

Κοζάνη 2004 – Τιτάν Σερβίων

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Δόξα Ροδιανής

Εθνικός Βατερού – Αναγέννηση Λιβαδερού

ΑΟ Τρανοβάλτου – ΑΕ Κρανιδίων

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Μ. Αλ. Λευκοπηγής

11η Αγωνιστική 24η

Α.Ε. Άνω Κώμης – Έλατος Ελάτης

Τιτάν Σερβίων – Ερμής Πλατανορέμματος

Δόξα Ροδιανής – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

Αναγέννηση Λιβαδερού – Κοζάνη 2004

ΑΕ Κρανιδίων – ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Εθνικός Βατερού

ΑΟ Τρανοβάλτου – Ιωνικός Βαθυλάκκου

12η Αγωνιστική 25η

Τιτάν Σερβίων – Α.Ε. Άνω Κώμης

Έλατος Ελάτης – Δόξα Ροδιανής

Ερμής Πλατανορέμματος – Αναγέννηση Λιβαδερού

Κένταυρος Πρωτοχωρίου – ΑΕ Κρανιδίων

Κοζάνη 2004 – Μ. Αλ. Λευκοπηγής

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Ιωνικός Βαθυλάκκου

Εθνικός Βατερού – ΑΟ Τρανοβάλτου

13η Αγωνιστική 26η

Α.Ε. Άνω Κώμης – Δόξα Ροδιανής

Αναγέννηση Λιβαδερού – Τιτάν Σερβίων

ΑΕ Κρανιδίων – Έλατος Ελάτης

Μ. Αλ. Λευκοπηγής – Ερμής Πλατανορέμματος

Ιωνικός Βαθυλάκκου – Κένταυρος Πρωτοχωρίου

ΑΟ Τρανοβάλτου – Κοζάνη 2004

ΜΑΠΣ Αγίας Παρασκευής – Εθνικός Βατερού

Β’ κατηγορία (2ος όμιλος)

 1η Αγωνιστική 14η

ΑΣ Ποντοκώμης – Άρης Μαυροπηγής

ΕΑΣ Ανθότοπος – Ακρίτες Κοζάνης

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Δόξα Μικροκάστρου – Ερμής Ασβεστόπετρας

Κεραυνός Πετρανών – Μ. Αλ. Χαραυγής

Πολυνίκης – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

ΠΑΟΚ Κοίλων – Ηρακλής Κρυόβρυσης

2η Αγωνιστική 15η

ΕΑΣ Ανθότοπος – ΑΣ Ποντοκώμης

Άρης Μαυροπηγής – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ακρίτες Κοζάνης – Δόξα Μικροκάστρου

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Κεραυνός Πετρανών

Ερμής Ασβεστόπετρας – Πολυνίκης

Μ. Αλ. Χαραυγής – ΠΑΟΚ Κοίλων

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ηρακλής Κρυόβρυσης

3η Αγωνιστική 16η

ΑΣ Ποντοκώμης – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Δόξα Μικροκάστρου – ΕΑΣ Ανθότοπος

Κεραυνός Πετρανών – Άρης Μαυροπηγής

Πολυνίκης – Ακρίτες Κοζάνης

ΠΑΟΚ Κοίλων – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Ηρακλής Κρυόβρυσης- Ερμής Ασβεστόπετρας

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Μ. Αλ. Χαραυγής

4η Αγωνιστική 17η

Δόξα Μικροκάστρου – ΑΣ Ποντοκώμης

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Κεραυνός Πετρανών

ΕΑΣ Ανθότοπος – Πολυνίκης

Άρης Μαυροπηγής – ΠΑΟΚ Κοίλων

Ακρίτες Κοζάνης – Ηρακλής Κρυόβρυσης

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Ερμής Ασβεστόπετρας – Μ. Αλ. Χαραυγής

5η Αγωνιστική 18η

ΑΣ Ποντοκώμης – Κεραυνός Πετρανών

Πολυνίκης – Δόξα Μικροκάστρου

ΠΑΟΚ Κοίλων – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ηρακλής Κρυόβρυσης- ΕΑΣ Ανθότοπος

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Άρης Μαυροπηγής

Μ. Αλ. Χαραυγής – Ακρίτες Κοζάνης

Ερμής Ασβεστόπετρας – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

6η Αγωνιστική 19η

Πολυνίκης – ΑΣ Ποντοκώμης

Κεραυνός Πετρανών – ΠΑΟΚ Κοίλων

Δόξα Μικροκάστρου – Ηρακλής Κρυόβρυσης

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

ΕΑΣ Ανθότοπος – Μ. Αλ. Χαραυγής

Άρης Μαυροπηγής – Ερμής Ασβεστόπετρας

Ακρίτες Κοζάνης – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

7η Αγωνιστική 20η

ΑΣ Ποντοκώμης – ΠΑΟΚ Κοίλων

Ηρακλής Κρυόβρυσης – Πολυνίκης

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Κεραυνός Πετρανών

Μ. Αλ. Χαραυγής – Δόξα Μικροκάστρου

Ερμής Ασβεστόπετρας – Βέρμιο Καρυοχωρίου

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – ΕΑΣ Ανθότοπος

Ακρίτες Κοζάνης – Άρης Μαυροπηγής

8η Αγωνιστική 21η

Ηρακλής Κρυόβρυσης – ΑΣ Ποντοκώμης

ΠΑΟΚ Κοίλων – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Πολυνίκης – Μ. Αλ. Χαραυγής

Κεραυνός Πετρανών – Ερμής Ασβεστόπετρας

Δόξα Μικροκάστρου – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Ακρίτες Κοζάνης

ΕΑΣ Ανθότοπος – Άρης Μαυροπηγής

9η Αγωνιστική 22η

ΑΣ Ποντοκώμης – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Μ. Αλ. Χαραυγής – Ηρακλής Κρυόβρυσης

Ερμής Ασβεστόπετρας – ΠΑΟΚ Κοίλων

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Πολυνίκης

Ακρίτες Κοζάνης – Κεραυνός Πετρανών

Άρης Μαυροπηγής – Δόξα Μικροκάστρου

Βέρμιο Καρυοχωρίου – ΕΑΣ Ανθότοπος

10η Αγωνιστική 23η

Μ. Αλ. Χαραυγής-ΑΣ Ποντοκώμης

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – Ερμής Ασβεστόπετρας

Ηρακλής Κρυόβρυσης – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

ΠΑΟΚ Κοίλων – Ακρίτες Κοζάνης

Πολυνίκης – Άρης Μαυροπηγής

Κεραυνός Πετρανών – ΕΑΣ Ανθότοπος

Δόξα Μικροκάστρου – Βέρμιο Καρυοχωρίου

11η Αγωνιστική 24η

ΑΣ Ποντοκώμης – Ερμής Ασβεστόπετρας

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – Μ. Αλ. Χαραυγής

Ακρίτες Κοζάνης – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Άρης Μαυροπηγής – Ηρακλής Κρυόβρυσης

ΕΑΣ Ανθότοπος – Κοίλων

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Πολυνίκης

Κεραυνός Πετρανών – Δόξα Μικροκάστρου

12η Αγωνιστική 25η

Ατρόμητος Πτολεμαΐδας – ΑΣ Ποντοκώμης

Ερμής Ασβεστόπετρας – Ακρίτες Κοζάνης

Μ. Αλ. Χαραυγής – Άρης Μαυροπηγής

Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας – ΕΑΣ Ανθότοπος

Ηρακλής Κρυόβρυσης – Βέρμιο Καρυοχωρίου

ΠΑΟΚ Κοίλων – Δόξα Μικροκάστρου

Πολυνίκης – Κεραυνός Πετρανών

13η Αγωνιστική 26η

ΑΣ Ποντοκώμης – Ακρίτες Κοζάνης

Άρης Μαυροπηγής – Ατρόμητος Πτολεμαΐδας

ΕΑΣ Ανθότοπος – Ερμής Ασβεστόπετρας

Βέρμιο Καρυοχωρίου – Μ. Αλ. Χαραυγής

Δόξα Μικροκάστρου – Μέγας Αλέξανδρος Άρδασσας

Κεραυνός Πετρανών – Ηρακλής Κρυόβρυσης

ΠΑΟΚ Κοίλων – Πολυνίκης

mikrovalto.gr

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack