www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


9ος Πανελλήνιος Ποδηλατικός Γύρος Λίμνης Πολυφύτου (Αναλυτικά Αποτελέσματα - Νικητές ανά κατηγορία - 65 ΦΩΤΟ - ΒΙΝΤΕΟ 15΄) Εκτύπωση
Πέμπτη, 19 Ιούνιος 2014 18:25
mikrovalto.gr

9ος Πανελλήνιος Ποδηλατικός Γύρος Λίμνης Πολυφύτου

1 9ospodilgirlpol15  14 022 9ospodilgirlpol15  14 033 9ospodilgirlpol15  14 01

Με τη συμμετοχή 300 συνολικά ποδηλατών από όλη την Ελλάδα, διεξήχθη με μεγάλη επιτυχία την Κυριακή 15 Ιουνίου 2014 ο 9ος Πανελλήνιος Ποδηλατικός Γύρος της Λίμνης Πολυφύτου, στο πλαίσιο της Παγκόσμιας Ημέρας Εθελοντή Αιμοδότη.

Ποδηλάτες από την Κέρκυρα και τη Λευκάδα μέχρι την Ορεστιάδα, από την Αθήνα μέχρι τη Φλώρινα και με πολυπληθέστερη ομάδα αυτή της Πτολεμαΐδας,

...είχαν την ευκαιρία να απολαύσουν την πανέμορφη διαδρομή του γύρου της λίμνης Πολυφύτου και τη γιορταστική ατμόσφαιρα στην φιλόξενη πόλη των Σερβίων, που έχει αγκαλιάσει από την αρχή τη διοργάνωση και την έχει καθιερώσει.

Μεγάλος νικητής στον αγώνα των 50 χλμ αναδείχτηκε ο Νίκος Ταχόπουλος από τη Θεσσαλονίκη, σημειώνοντας ρεκόρ αγώνα με χρόνο 1:21:02 και ακολούθησαν ο Γρηγόρης Κοσμάς από τα Γιάννενα με χρόνο 1:22:10 και ο Γιάννης Ανδρονικίδης από την Πτολεμαΐδα με χρόνο 1:22:31.

Αξίζει εδώ να αναφέρουμε ότι την 11η και 14η θέση κατέλαβαν αντίστοιχα οι Σερβιώτες παγκόσμιοι πρωταθλητές της κωπηλασίας Νίκος Γκουντούλας με χρόνο 1:25:33 και Απόστολος Γκουντούλας με χρόνο 1:28:33.

2 9ospodilgirlpol15  14 319ospodilgirlpol15  14 32

Στις γυναίκες την πρώτη θέση κατέλαβε η Παρασκευή Γεωργίου από την Πτολεμαΐδα με χρόνο 1:53:33, με δεύτερη την ολυμπιονίκη της κωπηλασίας Αλεξάνδρα Τσιάβου με χρόνο 1:58:00 και τρίτη την Ιωάννα Σταματιάδου από την Κοζάνη με χρόνο 2:05:09.

Οι αγώνες περιελάμβαναν επίσης τη διαδρομή των 13χλμ, καθώς και την παιδική διαδρομή-βόλτα εντός της πόλης των Σερβίων.

Νικητές στα 13χλμ αναδείχτηκαν, στα αγόρια 13-16 ο Παντελής Χατζηπαντελής, στα κορίτσια 13-16 η Ειρήνη Σταμούλη, στα αγόρια 8-12 ο Γιάννης Πεκόπουλος-Τσικαρδάνης και στα κορίτσια 8-12 η Ελευθερία Χολέβα.

BINTEO 15΄ από τη διαδρομή, τον τερματισμό και τια απονομές...

 

Συνδιοργανώθηκε από το Σύλλογο Εθελοντών Αιμοδοτών Περιφέρειας Σερβίων ΟΙ ΑΓΙΟΙ ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ, το δήμο Σερβίων – Βελβεντού, την Π.Ε. Κοζάνης και τον Ποδηλατικό Αθλητικό Σύλλογο Πτολεμαΐδας ΑΣΣΟΣ.

Υποστηρίχτηκε δε από τους Ποδηλάτες Σερβίων, την Ελληνική Ομάδα Διάσωσης, το Σύλλογο Ραδιοερασιτεχνών Κοζάνης (ΣΥΡΑΚΟΖ), τον Κυνηγετικό Σύλλογο Σερβίων, το σύλλογο "Σέρβια Εν Δράσει", το Σύλλογο Γυναικών Σερβίων, το Αστυνομικό Τμήμα Σερβίων, την Τροχαία Κοζάνης, τη ΔΕΗ/ΥΗΣ Πολυφύτου και την Πυροσβεστική Υπηρεσία/Κλιμάκιο Σερβίων.

Παράλληλα από τον Μορφωτικό Σύλλογο Σερβίων ΤΑ ΚΑΣΤΡΑ, στο χώρο του δημαρχείου Σερβίων λειτούργησε έκθεση ζωγραφικής.

Οι νικητές στη γενική κατάταξη και ανά κατηγορία έχουν ως εξής:

ΔΙΑΔΡΟΜΗ 50 km

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ (6 πρώτοι)

2 9ospodilgirlpol15  14 092 9ospodilgirlpol15  14 302 9ospodilgirlpol15  14 38

1ος Ταχόπουλος Νίκος, από Θεσσαλονίκη (1000 Δέντρα),σε χρόνο 1:21:02

2ος Κοσμάς Γρηγόρης, Ιωάννινα, 1:22:10

3ος Ανδρονικίδης Γιάννης, Πτολεμαΐδα, 1:22:31

4ος Γοτουχίδης Νίκος, Πτολεμαΐδα, 1:23:52

5ος Μπαμπαράμος Κώστας, Γρεβενά, 1:24:53

6ος Πράσσος Γιώργος, Σέρβια, 1:24:54

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

9ospodilgirlpol15  14 199ospodilgirlpol15  14 209ospodilgirlpol15  14 229ospodilgirlpol15  14 40

1η Γεωργίου Παρασκευή, Πτολεμαΐδα, 1:53:33

2η Τσιάβου Αλεξάνδρα (η ολυμπιονίκης κωπηλασίας), Ηγουμενίτσα, 1:58:00

3η Σταματιάδου Ιωάννα, Κοζάνη, 2:05:09

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΩ ΤΩΝ 18

9ospodilgirlpol15  14 41

1ος Γοτουχίδης Νίκος, Πτολεμαΐδα, 1:23:52

2ος Διαμαντής Γιώργος, Καρδίτσα, 1:35:02

3ος Ντριβαλάς Σωκράτης, Λάρισα, 1:39:45

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 19-29

9ospodilgirlpol15  14 43

1ος Ταχόπουλος Νίκος, Θεσσαλονίκη, 1:21:02

2ος Ανδρονικίδης Γιάννης, Πτολεμαΐδα, 1:22:31

3ος Πράσσος Γιώργος, Σέρβια, 1:24:54

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 30-39

9ospodilgirlpol15  14 44

1ος Κοσμάς Γρηγόρης, Ιωάννινα, 1:22:10

2ος Μπαμπαράμος Κώστας, Γρεβενά, 1:24:53

3ος Μπράγιας Θωμάς, Ιωάννινα, 1:24:55

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 40-49

9ospodilgirlpol15  14 45

1ος Μάρτης Διονύσης, Κέρκυρα, 1:24:56

2ος Γαρουφαλίδης Νίκος, 1:25:17

3ος Μιχάκης Γιώργος, Λάρισα, 1:27:54

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 50-59

9ospodilgirlpol15  14 46

1ος Ντριβαλάς Γιώργος, Λάρισα, 1:32:07

2ος Κουμάγκας Πέτρος, Νάουσα, 1:33:49

3ος Νταούτης Βασίλης, Λάρισα, 1:39:29

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΩ 60

9ospodilgirlpol15  14 47

1ος Παρίζας Ευάγγελος, Νάουσα, 1:42:13

ΜΙΚΡΟΣ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΣ 13 km

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 8-12

3 2 9ospodilgirlpol15  14 50

1ος Πεκόπουλος-Τσικαρδάνης Γιάννης, 0:27:53

2ος Μαλούτας Εμμανουήλ, 0:32:10

3ος Παπαγεωργίου Νίκος Ραφαήλ, 0:33:25

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8-12

3 4 9ospodilgirlpol15  14 51

1η Χολέβα Ελευθερία, 0:34:35

2η Τζούνα Στυλιανή, 0:40:13

3η Πεκοπούλου-Τσικαρδάνη Μαρία, 0:40:55

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΑ 13-16

3 3 9ospodilgirlpol15  14 52

1ος Χατζηπαντελής Παντελής, 0:27:53

2ος Μάνης Μιχαήλ, 0:27:54

3ος Παπαστέργιος Στέφανος, 0:31:36

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 13-16

3 1 9ospodilgirlpol15  14 48

1η Σταμούλη Ειρήνη, 0:33:35

2η Παπαχαρίση Σταυρούλα, 0:41:35

3η Μακρυγιάννη Αθανασία, 0:50:08

Slide Show 53 ΦΩΤΟ

Τα συνολικά αποτελέσματα της γενικής κατάταξης του 9ου Ποδηλατικού Γύρου της Λίμνης Πολυφύτου στα 50 χλμ, έχουν σύμφωνα με τον παρακάτω πίνακα:

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ 9ΟΥ ΠΟΔΗΛΑΤΙΚΟΥ ΓΥΡΟΥ ΛΙΜΝΗΣ ΠΟΛΥΦΥΤΟΥ 2014

ΚΑΤΑΤ.

ΟΜΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΠΟΔΗΛΑΤΗ

ΠΟΛΗ

ΧΡΟΝΟΣ

1

ΤΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1:21:02

2

ΚΟΣΜΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

1:22:10

3

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:22:31

4

ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:23:52

5

ΜΠΑΜΠΑΡΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΡΕΒΕΝΑ

1:24:53

6

ΠΡΑΣΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΕΡΒΙΑ

1:24:54

7

ΤΣΑΛΑΜΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

1:24:54

8

ΜΠΡΑΓΙΑΣ ΘΩΜΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

1:24:55

9

ΜΑΡΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

1:24:56

10

ΓΑΡΟΥΦΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

 

1:25:17

11

ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΣΕΡΒΙΑ

1:25:33

12

ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

1: 27:13

13

ΜΙΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

1:27:54

14

ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΣΕΡΒΙΑ

1:28:33

15

ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:28:34

16

ΠΑΠΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1:30:12

17

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ

1:30:12

18

ΛΑΜΠΡΟΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

1:30:59

19

ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

1:32:07

20

ΜΠΡΟΥΣΙΟΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1:32:25

21

ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:32:25

22

ΓΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

1:33:49

23

ΚΟΥΜΑΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΝΑΟΥΣΑ

1:33:49

24

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ

1:34:34

25

ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:34:49

26

ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:34:51

27

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

1:35:02

28

ΜΠΟΠΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

1:35:14

29

ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:35:27

30

ΣΙΔΕΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:35:32

31

ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:35:53

32

ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:36:24

33

RETERSON TAYLOR

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1:36:35

34

ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΣ

 

1:36:42

35

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

1:36:45

36

ΝΤΕΜΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΡΕΒΕΝΑ

1:36:48

37

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

1:36:57

38

ΚΑΡΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

1:37:10

39

ΤΡΙΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:37:42

40

ΜΙΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:37:59

41

ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

1:38:13

42

ΠΑΓΓΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΡΔΙΤΣΑ

1:38:17

43

ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:38:23

44

ΤΣΑΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:38:34

45

ΚΙΑΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:39:17

46

ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ

1:39:29

47

ΝΤΡΙΒΑΛΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ

1:39:35

48

ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΣ

 

1:39:37

49

ΓΩΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:39:52

50

ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

1:40:01

51

ΒΥΡΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ

1:40:17

52

ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:40:25

53

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΣΤΑΣ

ΤΡΙΚΑΛΑ

1:41:02

54

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ

1:41:04

55

ΜΗΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΒΕΡΟΙΑ

1:41:59

56

ΑΡΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:41:52

57

ΑΓΟΡΑΣΤΑΚΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

1:41:57

58

ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:42:07

59

ΠΑΡΙΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΑΟΥΣΑ

1:42:13

60

ΑΛΥΦΑΝΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

1:42:48

61

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΒΑΙΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:43:19

62

ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:43:24

63

ΤΣΙΓΓΕΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:43:27

64

ΚΕΣΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ

1:43:52

65

ΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΛΕΥΚΑΔΑ

1:43:55

66

ΠΕΤΡΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

ΝΑΟΥΣΑ

1:44:26

67

ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΦΛΩΡΙΝΑ

1:46:41

68

ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΟΓΛΟΥ ΟΤΕΛΛΟ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:46:52

69

ΜΑΣΤΡΑΝΕΣΤΗΣ ΦΩΤΗΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:48:03

70

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ

ΑΜΥΝΤΑΙΟ

1:48:17

71

ΜΗΤΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

1:49:11

72

ΣΥΦΑΝΤΟΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

1:49:18

73

ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΓΡΙΝΙΟ

1:49:25

74

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

1:49:35

75

ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

1:50:00

76

ΔΟΥΓΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:50:36

77

ΜΠΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

1:50:52

78

ΚΑΡΑΛΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:51:31

79

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ

1:52:19

80

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΛΑΡΙΣΑ

1:52:21

81

ΑΡΑΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:52:34

82

ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΕΡΒΙΑ

1:52:42

83

ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:53:00

84

ΚΑΙΣΑΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΝΑΟΥΣΑ

1:53:27

85

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:53:33

86

ΤΣΕΓΓΕΝΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

1:53:38

87

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:54:50

88

ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:55:23

89

ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑ

1:55:58

90

ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΑΟΥΣΑ

1:56:13

91

ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

1:56:32

92

ΝΤΟΝΤΗΣ ΝΑΟΥΜ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

1:57:06

93

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ

ΚΟΖΑΝΗ

1:57:12

94

ΠΑΝΤΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΙΩΑΝΝΙΝΑ

1:57:21

95

ΚΟΓΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΕΡΚΥΡΑ

1:57:27

96

ΤΣΙΑΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ

1:58:00

97

ΗΛΙΑΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΚΙΛΚΙΣ

1:58:07

98

ΚΑΨΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΒΟΝΙΤΣΑ

1:58:19

99

ΓΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

 

1:58:48

100

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2:00:22

101

ΧΑΤΖΗΣΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2:00:34

102

ΚΡΙΤΣΕΛΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΟΖΑΝΗ

2:00:49

103

ΜΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

2:03:57

104

ΚΑΤΣΑΡΩΝΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

2:04:00

105

ΙΓΝΑΤΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

2:04:04

106

ΦΚΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΕΛΒΕΝΤΟ

2:04:14

107

ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:04:54

108

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΟΖΑΝΗ

2:05:09

109

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

 

2:05:12

110

ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΣΕΡΒΙΑ

2:05:19

111

ΤΣΙΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:05:36

112

ΣΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ

2:05:58

113

ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ

2:06:19

114

ΚΑΠΕΤΟΥΡΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

2:06:28

115

ΜΠΡΟΧΙΜΕΤΑΣ ΝΙΚΕΛΙΑΝ

ΚΙΛΚΙΣ

2:07:02

116

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΝΑΟΥΣΑ

2:07:24

117

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

2:07:48

118

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2:08:31

119

ΚΟΝΤΟΔΙΝΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΕΡΒΙΑ

2:08:43

120

ΠΙΤΗΣ ΗΛΙΑΣ

 

2:08:59

121

ΠΑΠΑΓΟΡΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΒΕΛΒΕΝΤΟ

2:09:47

122

ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ

2:09:47

123

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

2:10:09

124

ΚΑΡΑΧΑΤΖΗΣ ΦΩΤΗΣ

ΓΡΕΒΕΝΑ

2:11:27

125

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:14:57

126

ΑΝΑΓΝΩΣΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:15:10

127

ΓΚΙΤΣΙΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2:16:10

128

ΤΡΥΦΩΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΑΜΥΝΤΑΙΟ

2:16:11

129

ΜΙΣΠΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:17:10

130

ΠΑΚΑΠΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:20:53

131

ΠΑΚΑΠΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:20:54

132

ΖΗΣΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:20:56

133

ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ

2:20:58

134

ΤΣΙΛΙΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ

 

2:21:24

135

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΣΕΡΒΙΑ

2:24:20

136

ΡΙΒΑ ΧΡΥΣΑ

 

2:24:32

137

ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

2:24:50

138

ΛΟΥΝΤΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

2:27:20

139

PARTS TOM

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2:27:35

140

ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΠΕΛΛΑ

2:27:50

141

ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

 

2:29:41

142

ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΖΑΝΗ

2:30:41

143

ΠΑΓΟΥΝΗΣ ΤΡΥΦΩΝ

 

2:32:12

144

ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:32:23

145

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΑΜΑΛΙΑ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2:33:01

146

ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

2:33:27

147

ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΙΑΤΙΣΤΑ

2:33:37

148

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

2:34:21

149

ΣΤΡΟΥΛΙΑ ΑΝΘΗ

 

2:35:25

150

CIPERIO MASSIMI

ΓΡΕΒΕΝΑ

2:35:29

151

ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:35:46

152

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2:35:52

153

ΣΙΩΖΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2:37:03

154

ΣΚΟΥΜΗ ΜΑΡΙΑ

ΛΑΡΙΣΑ

2:38:17

155

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΛΑΡΙΣΑ

2:38:18

156

ΤΣΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΑΡΙΔΑΙΑ

2:38:39

157

ΤΣΙΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

 

2:39:17

158

ΚΟΤΣΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2:43:48

159

ΓΟΥΣΤΕΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

2:43:55

160

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΣΕΡΒΙΑ

2:46:57

161

ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:47:06

162

ΓΚΑΤΖΙΟΥΦΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΟΖΑΝΗ

2:47:17

163

ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΙΑΝΗ

2:47:17

164

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

 

2:47:24

165

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΙΛΚΙΣ

2:49:10

166

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΓΡΕΒΕΝΑ

2:49:11

167

ΚΑΚΑΛΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΕΡΒΙΑ

2:55:40

168

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΚΑΣΤΟΡΙΑ

2:56:32

169

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣ

ΝΑΟΥΣΑ

2:58:50

170

ΛΑΣΠΑΣ ΦΩΤΗΣ

 

3:01:20

171

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΖΗΝΩΝ

ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙ

3:05:03

9ospodilgirlpol15  14 049ospodilgirlpol15  14 059ospodilgirlpol15  14 079ospodilgirlpol15  14 14

9ospodilgirlpol15  14 159ospodilgirlpol15  14 189ospodilgirlpol15  14 239ospodilgirlpol15  14 28

9ospodilgirlpol15  14 339ospodilgirlpol15  14 379ospodilgirlpol15  14 399ospodilgirlpol15  14 49

Γιώργος Μαστρ./mikrovalto.gr

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack