www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Ποιοι εκλέγονται στο Δημοτικό Συμβούλιο και στα Τοπικά Συμβούλια του δήμου Σερβίων – Βελβεντού Εκτύπωση
Τετάρτη, 04 Ιούνιος 2014 12:00

Ποιοι εκλέγονται στο Δημοτικό Συμβούλιο και στα Τοπικά Συμβούλια του δήμου Σερβίων – Βελβεντού

dimarxeio serv-velv banner 185Εκλέγονται, σύμφωνα με τα επίσημα αποτελέσματα, ανά εκλογική περιφέρεια, στο δημοτικό Συμβούλιο Σερβίων – Βελβεντού και στα τοπικά συμβούλια του δήμου Σερβίων – Βελβεντού οι παρακάτω:

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ

Από τον επιτυχόντα συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ»

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ

 

1 ΤΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

1.018

 

2 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

   613

 

3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΝΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

   546

 

4 ΚΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

   477

 

5 ΜΑΛΙΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

   273

 

6 ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

   259

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΒΕΡΓΟΣ – ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

78

2

 ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

        77

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1

 ΔΙΣΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

423

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

257

2

 ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

222

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΒΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

 

1.  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

545

 

 2. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

500

 

 3. ΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

447

 

4.  ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

435

 

 5. ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

434

 

 6. ΓΕΜΕΝΕΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)*

416

 

 7. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

413

 

 8. ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

 

* ΣΗΜ. Από 26.5.2016 τη θέση του εκλιπόντος Δημοτικού Συμβούλου Παύλου Γεμενετζίδη, κατέλαβε ο πρώτος αναπληρωματικός Μιχάλης Παπαδόπουλος.

387

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ) [Ανέλαβε καθήκοντα συμβούλου από 26.5.2016]

386

2

 ΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

384

3

 ΜΠΟΥΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

383

4

 ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

364

5

 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

360

6

 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ–ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

323

7

 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ – ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

310

8

 ΠΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

282

9

 ΛΑΣΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

278

10

 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

267

11

 ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

262

12

 ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

234

13

 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

226

14

 ΚΑΨΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

221

15

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

206

16

 ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ – ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

192

17

 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

164

18

 ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

153

19

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

136

20

 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

120

21

 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

116

22

 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

56

Β) από τον επιλαχόντα συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1

 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

775

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΒΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

573

2

 ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

455

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1

 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

393

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

308

2

 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

136

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΒΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (υποψήφιος δήμαρχος, που λαμβάνει την έδρα της εκλογικής περιφέρειας, όπου ο συνδυασμός του έλαβε τις περισσότερες έδρες, κατ’ άρθρο 38§1 εδ. γ΄ Ν.3852/2010)

2

 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

741

3

 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

721

4

 ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

609

5

 ΜΠΡΟΥΣΙΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

585

6

 ΛΑΖΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

565

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

526

2

 ΓΚΑΜΠΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

520

3

 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΔΙΚΑΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

513

4

 ΓΙΑΖΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

483

5

 ΖΙΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

444

6

 ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

424

7

 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

418

8

 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

384

9

 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΦΡΕΜ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

361

10

 ΜΠΑΛΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

346

11

 ΣΙΑΜΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

302

12

 ΔΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

288

13

 ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

250

14

 ΜΟΥΣΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

235

15

 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

231

16

 ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

229

17

 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

172

18

 ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

170

19

 ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

160

20

 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

130

21

 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

121

22

 ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

81

Γ) από τον επιλαχόντα συνδυασμό «Αντιμνημονιακό Αυτοδιοικητικό Μέτωπο Ανατροπής (ΑΝΤ.Α.Μ.Α.)»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1

 ΚΟΥΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

267

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΠΑΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

200

2

 ΔΑΝΙΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

118

3

 ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

30

4

 ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

27

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΒΙΩΝ

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ

ΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του ΘΩΜΑ (υποψήφιος δήμαρχος, που λαμβάνει την έδρα της μίας εκ των δύο εκλογικών περιφερειών, στις οποίες ο συνδυασμός του έλαβε ίσο αριθμό εδρών, στην οποία ο συνδυασμός του έλαβε τις περισσότερες ψήφους, σύμφωνα με τα προαναφερόμενα, κατ’ άρθρο 38§1 εδ. δ΄ Ν.3852/2010)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

186

2

 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

161

3

 ΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

156

4

 ΜΠΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

152

5

 ΛΕΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΕΥΚΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

136

6

 ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

121

7

 ΤΣΟΛΗΣ ΚΥΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

116

8

 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

102

9

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

101

10

 ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

97

11

 ΛΑΣΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

88

12

 ΔΑΝΙΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ) (κατόπιν κληρώσεως)

78

13

 ΝΤΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)      (κατόπιν κληρώσεως)

78

14

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

70

15

 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

56

16

 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

37

17

 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

35

18

 ΡΟΔΙΑΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΖΗΣΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

31

Δ) από τον επιλαχόντα συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΡΒΙΩΝ

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ

ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (υποψήφιος δήμαρχος, που λαμβάνει την έδρα της εκλογικής περιφέρειας, στην οποία ο συνδυασμός του έλαβε τις περισσότερες ψήφους, σύμφωνα με τα προαναφερόμενα, κατ’ άρθρο 38§1 εδ. δ΄ Ν.3852/2010)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

289

2

 ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

101

3

 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

75

4

 ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

72

5

 ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ–ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

61

6

 ΛΑΣΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

53

7

 ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     (κατόπιν κληρώσεως)

52

8

 ΛΑΠΑΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ) (κατόπιν κληρώσεως)

52

9

 ΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

51

10

 ΛΑΣΠΑ–ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

45

11

 ΚΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

44

12

 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

40

13

 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

37

14

 ΤΣΟΤΡΑ–ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

31

15

 ΚΑΚΑΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

27

16

 ΜΑΛΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

25

17

 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

24

18

 ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

22

19

 ΠΗΓΑΔΑ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΣΕΡΒΙΩΝ)

14

ΔΗΜΟΤΙΚΕΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΕΣ

Περαιτέρω, σε καθεμία από τις δημοτικές κοινότητες Βελβεντού και Σερβίων, εκλέγεται συμβούλιο με 5 έδρες. Το σύνολο των έγκυρων ψηφοδελτίων σε όλα τα εκλογικά τμήματα του Δήμου Σερβίων – Βελβεντού ήταν 12.004. Ο παραπάνω επιτυχών συνδυασμός «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ» έλαβε 4.794 ψήφους, ενώ ο συνδυασμός «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» έλαβε 5.113 ψήφους, ο συνδυασμός «Αντιμνημονιακό Αυτοδιοικητικό Μέτωπο Ανατροπής (ΑΝΤ.Α.Μ.Α.)» έλαβε 1.404 ψήφους και ο συνδυασμός «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» έλαβε 693 ψήφους. Ο επιτυχών συνδυασμός λαμβάνει τα τρία πέμπτα (3/5) του συνόλου των εδρών των συμβούλων σε κάθε μία δημοτική κοινότητα (από τις προαναφερθείσες), ήτοι 3 έδρες, και τα δύο πέμπτα (2/5), ήτοι τις λοιπές 2 έδρες, λαμβάνουν οι επιλαχόντες συνδυασμοί, σύμφωνα με όσα ορίζονται στα άρθρα 32§4 και 36 του Ν. 3852/2010. Το εκλογικό μέτρο (άρθρο 32§4 του αυτού Νόμου) είναι (5.113 + 1.404 + 693 =) 7.210/2 + 1 = 3.606. Συνεπώς, ο επιλαχών συνδυασμός «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» λαμβάνει μία έδρα καθότι συμπληρώνει το εκλογικό μέτρο και μία ακόμη έδρα καθότι έχει το μεγαλύτερο αχρησιμοποίητο υπόλοιπο ψήφων. Έτσι οι δύο (2) έδρες που απομένουν προς διανομή θα διανεμηθούν στο συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ».

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

Συνεπώς, στη δημοτική κοινότητα Βελβεντού, στο 5μελές συμβούλιο λαμβάνουν συνολικά «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ» 3 έδρες, «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» 2 έδρες και εκλέγονται:

Τακτικοί σύμβουλοι από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ»

ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 334

ΒΛΑΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 236

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 180

 Τακτικοί σύμβουλοι από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ 91

ΠΟΝΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 49

Αναπληρωματικοί σύμβουλοι από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΜΠΟΥΡΣΙΟΒΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34

 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΕΡΒΙΩΝ

Συνεπώς, στη δημοτική κοινότητα Σερβίων, στο 5μελές συμβούλιο λαμβάνουν συνολικά «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ» 3 έδρες, «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» 2 έδρες και εκλέγονται:

Τακτικοί σύμβουλοι από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ»

ΘΥΜΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 231

ΣΠΑΝΟΘΥΜΙΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΘΩΜΑ 210

ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΑΒΒΑ 208

 Αναπληρωματικοί σύμβουλοι από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ»

ΝΕΣΤΟΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 143

ΓΚΟΥΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ του ΙΩΑΝΝΗ 84

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ – ΑΤΑΛΑΣΙΔΟΥ ΞΕΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 51

 Τακτικοί σύμβουλοι από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 343

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 339

 Αναπληρωματικοί σύμβουλοι από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 295

ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 229

ΚΑΡΤΣΑΜΠΑ ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΔΙΑΛΕΧΤΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 77

ΓΥΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 60

Τέλος, εκλέγονται τακτικοί και αναπληρωματικοί Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων και Εκπρόσωποι Τοπικών Κοινοτήτων και αναπληρωματικοί αυτών, ως εξής:

 Τοπική Κοινότητα Αγίας Κυριακής

Από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ» που πλειοψήφισε με 77 ψήφους:

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΣΙΑΠΑΝΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ 46

ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥ

ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 29

 Τοπική Κοινότητα Καταφυγίου

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 107 ψήφους

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΤΖΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 105

 Τοπική Κοινότητα Πολυφύτου

Στην Τοπική Κοινότητα Πολυφύτου οι συνδυασμοί «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ» και «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που συμμετείχαν στις εκλογές και είχαν υποψηφίους για το συμβούλιο της παραπάνω τοπικής κοινότητας ισοψήφισαν με 5 ψήφους ο καθένας. Κατόπιν αυτού, διενεργήθηκε κλήρωση για την ανάδειξη του επιτυχόντος συνδυασμού, κατά την οποία επιτυχών συνδυασμός αναδείχθηκε ο συνδυασμός «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» και, άρα, εκλέγεται εκπρόσωπος της παραπάνω τοπικής κοινότητας:

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΦΟΥΝΤΟΥΛΗ ΕΡΕΦΙΛΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 5

 Τοπική Κοινότητα Ελάτης

 Από το συνδυασμό «Αντιμνημονιακό Αυτοδιοικητικό Μέτωπο Ανατροπής (ΑΝΤ.Α.Μ.Α.)» που πλειοψήφισε με 264 ψήφους

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΠΑΛΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του Ευθύμιος   (Πρόεδρος)   190

ΤΑΣΙΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του Γεωργίου 29

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΑΛΥΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του Χρήστου 21

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του Κωνσταντίνου 13

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΜΠΟΥΝΤΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 98

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 54

ΝΤΙΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 31

Τοπική Κοινότητα Μικροβάλτου

Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 190 ψήφους

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΖΑΡΑΒΙΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ   (Πρόεδρος)   81

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 51

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 25

ΚΑΒΟΥΡΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 18

 Από το συνδυασμό Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΖΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 130

 Από το συνδυασμό «Αντιμνημονιακό Αυτοδιοικητικό Μέτωπο Ανατροπής (ΑΝΤ.Α.Μ.Α.)»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του Κωνσταντίνου 73

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΧΡΥΣΑΦΗ ΧΡΥΣΗ του Βασιλείου 1

Τοπική Κοινότητα Τρανοβάλτου

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 378 ψήφους

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΣΚΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ   (Πρόεδρος)   138

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΑΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 89

ΚΟΥΤΙΟΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 71

ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 62

Από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΟΥΖΙΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ          102 (κατόπιν κληρώσεως)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΖΙΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                102 (κατόπιν κληρώσεως)

ΤΑΧΑΤΟΥ – ΜΠΑΡΔΙ ΡΑΦΑΕΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58

ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΣΧΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 34

Από το συνδυασμό «Αντιμνημονιακό Αυτοδιοικητικό Μέτωπο Ανατροπής (ΑΝΤ.Α.Μ.Α.)»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΛΙΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ 37

ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27

ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13

Τοπική Κοινότητα Λιβαδερού

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 396 ψήφους

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΤΣΙΑΜΤΣΙΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Πρόεδρος) 161

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 97

ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 85

ΜΙΧΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 52

Από το συνδυασμό Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΑΡΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 151

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΓΟΡΑΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΗΛΙΑ 113

ΤΣΑΡΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 79

ΜΙΧΟΥ – ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 19

 Από το συνδυασμό «Αντιμνημονιακό Αυτοδιοικητικό Μέτωπο Ανατροπής (ΑΝΤ.Α.Μ.Α.)»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 89

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΣΑΡΑΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 53

 Τοπική Κοινότητα Αυλών

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 176 ψήφους

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 107

ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΥΤΗΣ

ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ 63

Τοπική Κοινότητα Βαθυλάκκου

Από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ» που πλειοψήφισε με 243 ψήφους

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ   (Πρόεδρος)   172

ΔΗΜΑΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 39

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ- ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 17

ΑΝΑΧΟΥΡΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 10

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 131

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 31

ΠΟΥΛΑΤΣΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 28

ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6

 Τοπική Κοινότητα Γουλών

Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 120 ψήφους

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΔΡΟΓΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 88

ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥ

ΚΕΛΙΚΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 28

 Τοπική Κοινότητα Ιμέρων

 Από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ»που πλειοψήφισε με 148 ψήφους

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 91

ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΣΑΑΚ 47

 Τοπική Κοινότητα Καστανιάς

Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 288 ψήφους

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΓΚΟΓΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΛΑΜΠΡΟΥ (Πρόεδρος) 

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 94

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΛΑΣΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 77

 Από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 174

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ – ΝΙΖΑΜΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 21

 Τοπική Κοινότητα Κρανιδίων

Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 299 ψήφους

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ   (Πρόεδρος)   145

ΑΡΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ 138

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΟΥΡΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 4

 Από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 134

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΚΑΛΙΑΜΒΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13     (κατόπιν κληρώσεως)

ΤΕΛΙΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 13                  (κατόπιν κληρώσεως)

 Τοπική Κοινότητα Λευκάρων

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 133 ψήφους

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 98

ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥ

ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 32

 Τοπική Κοινότητα Μεσιανής

 Από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ»που πλειοψήφισε με 208 ψήφους

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 183

ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥ

ΔΟΥΒΑΡΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19

 Τοπική Κοινότητα Μεταξά

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 199 ψήφους

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΜΠΛΑΧΑΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 163

ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥ

ΠΑΣΧΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 23

 Τοπική Κοινότητα Νεράιδας

Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 94 ψήφους

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΒΑΪΖΟΓΛΟΥ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΙΑΚΩΒΟΥ 57

ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥ

ΦΑΛΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 26

 Τοπική Κοινότητα Πλατανορρεύματος

 Από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ» που πλειοψήφισε με 429 ψήφους

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ   (Πρόεδρος)   220

ΤΖΙΦΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 105

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 62

ΚΑΡΑΝΩΤΑ-ΤΣΟΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 136

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 64

ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ 40

ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 32

 Τοπική Κοινότητα Πολυρράχου

Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 172 ψήφους

ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 91

ΚΑΙ ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΣ ΑΥΤΟΥ

ΜΑΛΙΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 75

Τοπική Κοινότητα Ροδίτου

Από το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ» που πλειοψήφισε με 203 ψήφους

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΛΑΖΑΡΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ   (Πρόεδρος)   118

ΑΓΑΤΣΙΚΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 60

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΗΛΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΠΑΥΛΟΥ 13

ΔΟΥΒΑΡΤΖΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 9

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΕΧΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 115

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΑΪΟΓΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 23

ΚΥΠΙΡΤΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΣΑΒΒΑ 10

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 5

Τοπική Κοινότητα Τριγωνικού

 Από το συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ» που πλειοψήφισε με 191 ψήφους

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ   (Πρόεδρος)   116

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 44

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 16

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

Από το συνδυασμό «Αντιμνημονιακό Αυτοδιοικητικό Μέτωπο Ανατροπής (ΑΝΤ.Α.Μ.Α.)»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥ 46

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΚΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ 19

ΚΟΥΤΣΟΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13

 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ ΑΥΤΟΥΣ

ΕΠΙΚΥΡΩΝΕΙ το αποτέλεσμα των Δημοτικών Εκλογών που διενεργήθηκαν στις 18 και 25 Μαΐου 2014 στο Δήμο Σερβίων – Βελβεντού για την ανάδειξη δημάρχου, δημοτικών συμβούλων, συμβούλων δημοτικών κοινοτήτων και συμβούλων και εκπροσώπων τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Σερβίων – Βελβεντού.

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ επιτυχόντα συνδυασμό το συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ» και επιλαχόντες τους συνδυασμούς «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ», «Αντιμνημονιακό Αυτοδιοικητικό Μέτωπο Ανατροπής (ΑΝΤ.Α.Μ.Α.)» και «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ».

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ Δήμαρχο του Δήμου Σερβίων – Βελβεντού τον Αθανάσιο Κοσματόπουλο του Ηλία.

ΑΝΑΚΗΡΥΣΣΕΙ Δημοτικούς Συμβούλους (τακτικούς και αναπληρωματικούς) κάθε συνδυασμού τους εξής:

Α) από τον επιτυχόντα συνδυασμό «Δύναμη ΕΥΘΥΝΗΣ»

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1

 ΤΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

1.018

2

 ΖΟΡΜΠΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

613

3

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΝΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

546

4

 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

545

5

 ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

500

6

 ΚΟΥΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

477

7

 ΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

447

8

 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

435

9

 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

434

10

 ΔΙΣΕΡΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

423

11

 ΓΕΜΕΝΕΤΖΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

416

12

 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

413

13

 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

387

14

 ΜΑΛΙΟΥΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

273

15

 ΚΟΣΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

259

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

386

2

 ΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

384

3

 ΜΠΟΥΧΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

383

4

 ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

364

5

 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

360

6

 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ–ΤΥΡΟΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΗΛΙΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

323

7

 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑ – ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

310

8

 ΠΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

282

9

 ΛΑΣΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

278

10

 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

267

11

 ΝΤΟΒΟΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

262

12

 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

257

13

 ΒΑΡΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

234

14

 ΜΗΤΡΑΚΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

226

15

 ΤΣΙΟΚΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

222

16

 ΚΑΨΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

221

17

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

206

18

 ΓΕΩΡΓΑΝΑΚΗ – ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

192

19

 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

164

20

 ΚΟΥΤΣΟΥΓΙΩΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

153

21

 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

136

22

 ΧΑΡΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

120

23

 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

116

24

 ΒΕΡΓΟΣ – ΤΣΙΑΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΥΣΑΝΙΑ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

78

25

 ΚΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ)

77

26

 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

56

 Β) από τον επιλαχόντα συνδυασμό «ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΔΗΜΟΥ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (υποψήφιος δήμαρχος)

 

2

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

775

3

 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

741

4

 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

721

5

 ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

609

6

 ΜΠΡΟΥΣΙΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

585

7

 ΛΑΖΑΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

565

8

 ΓΚΟΥΤΖΙΟΜΗΤΡΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

393

 ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΒΗΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

573

2

 ΚΑΚΑΦΙΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

526

3

 ΓΚΑΜΠΟΥΡΑ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

520

4

 ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ (ΔΙΚΑΙΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

513

5

 ΓΙΑΖΙΤΖΙΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

483

6

 ΤΣΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

455

7

 ΖΙΟΥΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

444

8

 ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

424

9

 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΩΜΑΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

418

10

 ΠΑΣΧΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

384

11

 ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΕΦΡΕΜ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

361

12

 ΜΠΑΛΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

346

13

ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΘΩΜΑ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

308

14

 ΣΙΑΜΛΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

302

15

 ΔΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

288

16

 ΤΖΟΥΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

250

17

 ΜΟΥΣΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

235

18

 ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

231

19

 ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

229

20

 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

172

21

 ΦΟΥΝΤΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

170

22

 ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

160

23

 ΠΑΠΑΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΛΙΒΑΔΕΡΟΥ)

136

24

 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΑΝΔΡΕΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

130

25

 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

121

26

 ΚΟΝΤΟΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

81

 Γ) από τον επιλαχόντα συνδυασμό ««Αντιμνημονιακό Αυτοδιοικητικό Μέτωπο Ανατροπής (ΑΝΤ.Α.Μ.Α.)»

ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1 ΛΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΥΚΗΣ του ΘΩΜΑ (υποψήφιος δήμαρχος)

2

 ΚΟΥΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

267

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΠΑΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

200

2

 ΜΙΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

186

3

 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

161

4

 ΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

156

5

 ΜΠΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

152

6

 ΛΕΠΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΕΥΚΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

136

7

 ΚΟΥΤΣΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

121

8

 ΔΑΝΙΗΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

118

9

 ΤΣΟΛΗΣ ΚΥΜΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

116

10

 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

102

11

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

101

12

 ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

97

13

 ΛΑΣΠΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

88

14

 ΔΑΝΙΗΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ) (κατόπιν κληρώσεως)

78

15

 ΝΤΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)      (κατόπιν κληρώσεως)

78

16

 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

70

17

 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

56

18

 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

37

19

 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

35

20

 ΡΟΔΙΑΝΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) του ΖΗΣΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

31

21

 ΤΕΡΝΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

30

22

 ΤΖΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΚΑΜΒΟΥΝΙΩΝ)

27

Δ) από τον επιλαχόντα συνδυασμό «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΕΡΒΙΩΝ – ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ»

 ΤΑΚΤΙΚΟΙ

1 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (υποψήφιος δήμαρχος)

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ

1

 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

289

2

 ΜΙΧΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

101

3

 ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΛΕΑΝΘΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

75

4

 ΚΟΥΜΑΝΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

72

5

 ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ–ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

61

6

 ΛΑΣΠΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

53

7

 ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)     (κατόπιν κληρώσεως)

52

8

 ΛΑΠΑΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ) (κατόπιν κληρώσεως)

52

9

 ΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

51

10

 ΛΑΣΠΑ–ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΘΩΜΑ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

45

11

 ΚΛΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

44

12

 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

40

13

 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

37

14

 ΤΣΟΤΡΑ–ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

31

15

 ΚΑΚΑΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

27

16

 ΜΑΛΛΙΟΥΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

25

17

 ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

24

18

 ΝΕΣΤΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (ΣΕΡΒΙΩΝ)

22

19

 ΠΗΓΑΔΑ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ(ΣΕΡΒΙΩΝ)

14

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack