www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Το ψηφοδέλτιο «Παρέμβαση για το Δήμο Κοζάνης» του Γιάννη Δεληγιάννη Εκτύπωση
Παρασκευή, 02 Μάιος 2014 09:50

  Το ψηφοδέλτιο «Παρέμβαση για το Δήμο Κοζάνης» του Γιάννη Δεληγιάννη

deligiannis2 5 14 2IΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

(Υποψήφιος  Δήμαρχος Κοζάνης)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ AIAΝΗΣ

 1.       Καλαμπούκας Πάσχος του Ευαγγέλου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Αιανής)

2.       Φλώρος  Μάρκος του Αθανασίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Αιανής)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

1.       Γκόνης Φώτιος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Δημητρίου Υψηλάντη)

 

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ EΛΙΜΕΙΑΣ

1.       Καλύβα Αικατερίνη του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Ελιμείας)

2.       Κανάβας Βασίλειος του  Γεωργίου  (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Ελιμείας)

3.       Καρατζέτζος Πασχάλης του Χαρισίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Ελιμείας)

4.       Χαραλαμπίδου Κυριακή του Δημητρίου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Ελίμειας)

 

 ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

1.       Παπαζώης Σπυρίδων του Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Ελλησπόντου )

2.       Σαρηκυριακίδης Αθανάσιος του Θεμιστοκλή (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Ελλησπόντου)

3.       Χαριτίδης Χαρίλαος του Αποστόλου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Ελλησπόντου)

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

1.       Αγραφιώτης Νικόλαος του Βασιλείου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

2.       Ακάσης Νικόλαος του  Μιχαήλ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

3.       Αμπουασβίλι Οξάνα  του Ιβάν (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

4.       Ασλανίδης Γεώργιος του  Χρήστου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

5.       Ασλανίδου Αικατερίνη του Ιωσήφ (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

6.       Βασιλειάδης Ιωάννης του Βασιλείου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

 

7.       Γκουλέτσος Δημήτριος του Θωμά (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

 

8.       Γούλα Βασιλική του Αντωνίου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

9.       Δεληγιάννη Μαρία του Δημητρίου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

10.   Δεληγιαννίδου Θεοδώρα του Αγγέλου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

11.   Δουγαλής Δημήτριος του Αθανασίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

12.   Εμπεσλίδης Θεόδωρος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

13.   Ευσταθιάδου Κυριακή του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

14.   Ζαχαράκη Θεοδώρα του Αποστόλου  (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

15.   Ζαχαριάδης Ευστράτιος του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

16.   Ζερβανταρίδου Πελαγία του Χρήστου    (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

17.   Καραμανίδου Γεωργία του Βασιλείου(Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

18.   Κουτσφετσούλη Σοφία του Θεόφιλου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

19.   Μανιός Νικόλαος του Θεόδωρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

20.   Μελιανός Στέφανος του Εμμανουήλ (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

21.   Μιχαηλίδου Ανατολή του Ευθυμίου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

22.   Μουλαδάκη Παρασκευή  του Χρήστου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Ελίμειας)

23.   Ντάκου Πολυξένη – Μαρία του Χαραλάμπους (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

24.   Παναγιώτου Αναστασία του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

25.   Πούχιας Γρηγόριος – Μιχαήλ του Στεφάνου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης) 

26.   Σαντετσίδης  Ιωάννης του   Χαραλάμπους  (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης) 

27.   Στημονιάρης Ζήσης του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

28.   Σιαλβέρας Ιωάννης του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

29.   Σωτηρίου Εμμανουήλ του Γεωργίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

30.   Τασιόπουλος Ιωάννης του Δημητρίου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

31.   Τσαρουχά Ουρανία του Ευαγγέλου (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

32.   Τσιφλίδου Κούλα του Χαραλάμπους  (Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

33.   Χαϊτίδης Σπύρος του Λαζάρου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας  Κοζάνης)

34.   Χατζαβερίδης Γεώργιος του Νικολάου (Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Εκλογικής Περιφέρειας Κοζάνης)

 

   ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΙΑΝΗΣ

 1.       Γκριτζέλης Αντώνιος του Στεφάνου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αιανής)

2.          Καραμανώλας    Ευάγγελος   του   Αθανασίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αιανής)

3.          Μπούκου Αικατερίνη του Ιωάννη(Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Αιανής)

 ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΟΚΟΥ

 

 

 

1.       Δελλοπούλου Δήμητρα του Αθανασίου (Υποψήφια Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κρόκου )

2.       Παπανικολάου (Βογδοπούλου) Στυλιανή του Χαρισίου (Υποψήφιος  Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κρόκου)

3.       Τσιάρας Κωνσταντίνος του Γεωργίου (Υποψήφιος  Σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Κρόκου)

 

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

1.       Αραπίδης Κωνσταντίνος του Ευσταθίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίου Δημητρίου)

2.       Πεχλιβανίδης Θεοχάρης του Πέτρου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίου Δημητρίου)

3.       Σιδηροπούλου Άννα του Χριστοφόρου (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίου Δημητρίου)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

1.       Καλαμπούκας Γρηγόριος του Εμμανουήλ (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίας Παρασκευής)

2.       Καραλίγκας Ιωάννης του Ματθαίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίας Παρασκευής)

3.       Στάθης Βασίλειος του Ιωάννου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίας Παρασκευής)

4.       Χατζημήσιου  Φωτεινή του Δημητρίου  (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αγίας Παρασκευής)

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ

1.       Ανδραλής Νικόλαος του Διαμαντή (Υποψήφιος Εκπρόσωπος  Τοπικής Κοινότητας Αγίου  Χαραλάμπους)

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΚΡΙΝΗΣ

1.       Αντωνιάδης Θεοφάνης του Θεοδώρου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ακρινής)

2.       Πουτογλίδης Χαράλαμπος του Ιωάννη (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ακρινής)

3.       Σαρηκυριακίδου Κυριακή του  Θεμιστοκλή (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ακρινής)

4.       Τσαυταρίδης  Χρήστος του Παναγιώτη (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ακρινής)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΥΓΔΑΛΕΑΣ

1.       Ασβεστά Βασιλική του Στεργίου (Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Αμυγδαλέας)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΤΕΡΟΥ

1.       Ασλανίδου Αικατερίνη του Χρήστου (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βατερού)

2.       Θεοδωρίδης Ευάγγελος του Γεωργίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βατερού)

3.       Λεωνιδάκης Παράσχος του Παντελή (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βατερού)

4.       Τσαρδακλίδης Κυριάκος του Ιωάννη (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Βατερού)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΕΠΑΝΟΥ

1.       Νικολαΐδου Βαρβάρα του Νικολάου (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Δρεπάνου)

2.       Φωτιάδου Παρθένα του Ιωάννου (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας  Δρεπάνου)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΞΟΧΗΣ

1.       Μωυσιάδης Αντώνιος του Γεωργίου  (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Εξοχής)

2.       Μωυσιάδης Θεόφιλος του Αντωνίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Εξοχής)

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΛΑΜΙΑΣ

1.       Ασλανίδης Παντελεήμων (Παντελής) του Ιωσήφ (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καλαμίας)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΠΝΟΧΩΡΙΟΥ

1.       Δημητριάδης Σάββας του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καπνοχωρίου)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ

1.          Τότσκα Βασιλική του Φωτίου ( Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καρυδίτσας)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΚΩΜΗΣ

1.       Γάτας Βασίλειος του Κωνσταντίνου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κάτω Κώμης)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΡΑΣΕΑΣ

1.       Τότσκας Κωνσταντίνος του Γεωργίου  (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κερασέας)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΛΕΙΤΟΥ

 

1.       Αθανασιάδης Κωνσταντίνος του Γεωργίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κλείτου)

2.       Καλλιανίδου  Αναστασία – Ανδρομάχη του Ιωάννου(Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κλείτου)

3.       Κυριακίδης Αντώνιος του Παύλου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κλείτου)

4.       Φερλαχίδης Ιωάννης του Ελευθερίου(Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κλείτου)

 

  ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΙΛΑΔΟΣ

 

1.       Κοκτζίδου Ζηνοβία του Κωνσταντίνου (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοιλάδος)

2.       Τσινάρη Σωτηρία (Ρία) του Αθανασίου ((Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοιλάδος)

3.       Φωτιάδου Ευδοκία του Σάββα (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοιλάδος)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΙΛΩΝ

 

1.          Ευθυμιάδου Κυριακή του Αλεξάνδρου (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοίλων)

2.          Ίτσκος Κωνσταντίνος του Δημητρίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοίλων )

3.          Μαγγιρίδης Μιλτιάδης του Βασιλείου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοίλων)

4.          Παπαδόπουλος Ηλίας του Γεωργίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Κοίλων )

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΝΤΟΒΟΥΝΙΟΥ

 

1.       Μουσαφίρης Νικόλαος του Δημητρίου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κοντοβουνίου )

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΤΕΝΙΟΥ

1.       Τσιάμης Γεώργιος του Παναγίωτη (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κτενίου)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΓΕΡΗΣ

1.       Παναγιώτου Παύλος του Κωνσταντίνου ( Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας  Λυγερής)

2.       Τοψής Σταύρος του Ηλία ( Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λυγερής)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ

1.       Ιορδάνης Τσιμεντερίδης του Σταύρου  ( Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μαυροδενρίου)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

1.        Αρναούτη Ελένη του Γεωργίου ( Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μεταμόρφωσης)

2.       Δεληγιάννης Δημήτριος του Ιωάννη ( Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μεταμόρφωσης)

3.       Καπετανάκη Σταματία του Γεωργίου (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μεταμόρφωσης)

4.       Ψιάνος Βασίλειος του Δημητρίου ( Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μεταμόρφωσης)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΗΡΟΛΙΜΝΗΣ

1.Πιλικίδης Γεώργιος του Ευσταθίου ( Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ξηρολίμνης)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΕΤΡΑΝΩΝ

1.       Κεχάογλου Συμεών του Φιλίππου ( Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Πετρανών )

2.       Στημονιάρη Ελπίδα του Ζήση ( Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Πετρανών)

3.       Χατζησάββα Ζωή του Γεωργίου ( Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Πετρανών)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΜΥΛΟΥ

 

1.       Ασαλουμίδου Διονυσία- Παρισίατου Νικολάου ( Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Πολυμύλου)

2.       Ταϊγανίδης Απόστολος- Παύλος του Γεωργίου ( Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Πολυμύλου )

3.       Τσελικίδης Δημήτριος του Νικολάου ( Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Πολυμύλου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΥΑΚΙΟΥ

 

1.       Βασιλειάδης Μιχαήλ του Βασιλείου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ρυάκιου)

 

2.       Καραπαναγιωτίδης Κωνσταντίνος του Παύλου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ρυάκιου)

 ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΥΜΝΙΟΥ

1.       Κωστόπουλος Γεώργιος του Χαραλάμπους (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Ρυμνίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΙΔΕΡΑ

1.       Τσακαλίδης Ιωάννης του Βασιλείου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σιδερά )

2.       Τσολακίδης Θεόδωρος του Χαραλάμπους (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σιδερά )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΚΗΤΗΣ

1.       Διαμαντίδης Κωνσταντίνος του Νικολάου (Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σκήτης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΑΡΤΟΥ

1.       Ξανθόπουλος Πέτρος του Κωνσταντίνου ( Υποψήφιος Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Σπάρτου)

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΑΡΑΥΓΗΣ

1.       Κασικτσόπουλος Κωνσταντίνος του Αθανασίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Χαραυγής )

2.       Παρασκευά Φρειδερίκη του Θεοδώρου (Υποψήφια Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Χαραυγής)

3.       Παρμάκης Μιχαήλ του Γεωργίου (Υποψήφιος Σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Χαραυγής)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΩΜΙΟΥ

1.       Σιαμπανοπούλου Μαρία του Ανδρέα  ( Υποψήφια Εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Χρωμίου )

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack