www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Τα ψηφοδέλτια της Λαϊκής Συσπείρωσης για την Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας και το Δήμο Κοζάνης Εκτύπωση
Τρίτη, 29 Απρίλιος 2014 23:39

Τα ψηφοδέλτια της Λαϊκής Συσπείρωσης για την Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας και το Δήμο Κοζάνης

laikisysp23 4Λαϊκή Συσπείρωση Δυτικής Μακεδονίας – ΛΑ.ΣΥ. Δυτικής Μακεδονίας

ΒΗΤΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                               Υποψήφιος Περιφερειάρχης Δυτικής Μακεδονίας

ΤΑΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                           Υποψ. Αντιπ. Περιφερειακής Ενότητας Γρεβενών

ΖΕΓΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                         Υποψ. Αντιπ. Περιφερειακής Ενότητας Καστοριάς

ΤΣΙΓΚΑ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                 Υποψ. Αντιπ. Περιφερειακής Ενότητας Κοζάνης

ΚΑΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ              Υποψ. Αντιπ. Περιφερειακής Ενότητας Φλώρινας

Εκλογική Περιφέρεια Γρεβενών

1. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Αντώνιος του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                       

2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                                                        

3. ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                                            

4. ΡΑΤΖΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                                                 

5. ΣΑΪΤΗ – ΖΩΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                                              

6. ΤΖΙΑΜΠΙΡΗ - ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΙΡΗ) του ΜΙΧΑΗΛ                                 

7. ΤΡΙΠΟΔΙΑΝΑΚΗ - ΜΠΟΥΜΠΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΘΩΜΑΗ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ           

8. ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ                                                    

Εκλογική Περιφέρεια Καστοριάς

1. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ                                                 

2. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ                                   

3. ΔΕΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ                                          

4. ΚΩΣΤΕΑ ΕΛΕΝΗ του ΘΩΜΑ                                                    

5. ΜΑΚΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                             

6. ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖωΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                        

7. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                     

8. ΡΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ                                     

9. ΤΖΗΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                                           

10. ΤΡΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                          

11. ΧΑΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                               

Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης

1. ΑΓΑΝΤΑ – ΧΑΣΑΠΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ                                            

2. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                

3. ΑΣΦΑΛΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ                                                           

4. ΒΛΑΧΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ                                                            

5. ΓΙΓΑΝΤΙΔΗΣ ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ (ΦΟΥΛΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                               

6. ΓΚΑΜΠΡΑΝΗ-ΣΙΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                           

7. ΓΚΟΓΚΟΜΗΤΡΟΣ ΖΗΣΗΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                 

8. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                              

9. ΔΕΝΕΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                                   

10. ΕΓΡΕΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΙΩΑΝΝΗ                                                              

11. ΖΙΑΚΟΥ-ΧΙΟΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                                            

12. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΔΑΜ                                                        

13. ΚΑΛΑΪΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                             

14. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ του ΖΗΣΗ                                                                    

15. ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                       

16. ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                        

17. ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                                

18. ΚΟΥΖΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΜΑΤΙΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                                         

19. ΚΟΥΤΟΡΙΚΟΣ (ΚΟΝΤΟΡΙΚΟΣ) ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ                              

20. ΛΑΜΠΑΔΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ                                                        

21. ΛΙΑΚΟΥ-ΜΑΝΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                       

22. ΜΗΤΣΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                                              

23. ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΝΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                

24. ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ                                                              

25. ΜΩΫΣΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                                           

26. ΣΑΡΒΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ                                                              

27. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΤΡΥΦΩΝΑ                                                   

28. ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΝΟΝΤΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                            

29. ΣΤΡΑΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΣΗ                                                                             

30. ΤΑΤΑΡΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ                                                  

31. ΤΣΑΚΩΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                 

32. ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                       

33. ΧΑΛΕΠΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                              

Εκλογική Περιφέρεια Φλώρινας

1. ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                                              

2. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                 

3. ΒΥΣΙΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                    

4. ΙΩΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ                                               

5. ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΛΑΜΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ                                                 

6. ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΜΙΜΙΚΑ) του ΜΙΧΑΗΛ                                       

7. ΝΕΒΟΛΙΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                

8. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                             

9. ΣΙΩΜΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΙΜΟΥ                                                          

10. ΣΟΒΙΣΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ                                                                  

11. ΤΟΡΛΑΧΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΜΙΧΑΗΛ   

 



ΛΑϊκή ΣΥσπείρωση Κοζάνης – ΛΑ.ΣΥ. Κοζάνης (για το δήμο Κοζάνης)

ΛΑΜΠΑΔΑ ΧΑΡΙΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ                                   Υποψήφια Δήμαρχος Κοζάνης

 

Εκλογική Περιφέρεια ΑΙΑΝΗΣ

1.       ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΑΒΡΑΑΜ                      

2.       ΠΑΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΩΜΑ                            

3.       ΤΣΙΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                               

 

Εκλογική Περιφέρεια ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΥΨΗΛΑΝΤΗ

1.       ΑΛΛΑΜ ΑΧΜΑΝΤ του ΜΑΧΜΟΥΝΤ                         

2.       ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ        

3.       ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ                               

 

Εκλογική Περιφέρεια ΕΛΙΜΕΙΑΣ

1.       ΒΑΒΛΙΑΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                                    

2.       ΒΑΡΤΖΩΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                              

3.       ΜΑΧΤΣΙΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                      

4.       ΤΑΤΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                 

5.       ΤΣΙΡΕΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ                        

 

Εκλογική Περιφέρεια ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΥ

1.       ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΣΤΑΥΡΟΥ                    

2.       ΚΑΛΟΥΣΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ     

3.       ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ του ΑΒΡΑΑΜ              

4.       ΜΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ      

5.       ΤΕΝΤΣΟΓΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ                     

 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΟΖΑΝΗΣ

1.     ΑΠΑΖΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                

2.     ΑΥΓΕΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ                              

3.     ΒΟΜΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ                                         

4.     ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                             

5.     ΓΚΟΥΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ                                                      

6.     ΓΚΟΥΤΖΗΚΩΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                   

7.     ΔΑΝΑΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                      

8.     ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                        

9.     ΔΕΛΝΙΩΤΟΥ-ΣΤΡΑΒΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                      

10.   ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                        

11.   ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                   

12.   ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                                      

13.   ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΕΡΙΚΛΗ                                          

14.   ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ                                    

15.   ΚΑΤΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                              

16.   ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ                                                    

17.   ΚΟΖΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                            

18.   ΚΟΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                         

19.   ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                              

20.   ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ                                        

21.   ΛΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                          

22.   ΛΕΒΕΝΤΙΔΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                

23.   ΜΗΤΣΙΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ                                                    

24.   ΜΠΑΓΚΑΤΖΟΥΝΗΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                       

25.   ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ                                     

26.   ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ                                              

27.   ΜΠΟΥΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ                                                    

28.   ΜΠΟΥΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ                                                         

29.   ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                                             

30.   ΝΕΜΠΕΓΛΕΡΓΙΩΤΗΣ ΣΤΕΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ                                      

31.   ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ                                        

32.   ΠΑΛΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ                                                         

33.   ΠΑΦΙΛΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ                                                            

34.   ΠΛΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                             

35.   ΣΙΔΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ                                                              

36.   ΣΤΑΜΠΟΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ                                                  

37.   ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                   

38.   ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΗΛΙΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                                                   

39.   ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                         

40.   ΣΤΡΑΒΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                                     

41.   ΤΖΕΛΑΠΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ                                  

42.   ΤΖΙΟΥΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                                            

43.   ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                   

44.   ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ                                                 

45.   ΤΣΟΥΡΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ (ΔΗΜΟΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΚΛΑΥΔΙΟΥ          

46.   ΧΑΤΖΗΔΑΜΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ                                     

 

Δημοτική Κοινότητα ΑΙΑΝΗΣ

1.       ΒΑΣΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΩΚΡΑΤΗ                                     

2.       ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ                        

3.       ΚΟΚΚΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ                          

4.       ΜΑΥΡΟΔΗΜΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ               

5.       ΜΕΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ                      

6.       ΤΖΙΑΝΑΜΠΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 

 

Δημοτική Κοινότητα ΚΟΖΑΝΗΣ

1.       ΑΡΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ                    

2.       ΔΕΛΗΟΛΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ    

3.       ΔΕΛΙΟΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΖΗΣΗ                   

4.       ΛΑΜΠΑΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                             

5.       ΛΟΥΠΑ-ΣΑΛΤΣΙΔΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΣΩΤΗΡΚΑ του ΤΑΣΙΟΥ        

6.       ΜΥΡΩΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΟΥ                               

7.       ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΑΒΡΑΑΜ                       

 

Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

1.       ΧΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ         

 

Τοπική Κοινότητα ΑΝΩ ΚΩΜΗΣ

1.  ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ         

2.  ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ        

3.  ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ   

4.  ΤΙΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                   

 

Τοπική Κοινότητα ΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ

1.  ΓΚΟΓΚΟΜΗΤΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ        

2.  ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΖΗΣΗ          

3.  ΜΠΛΑΝΤΖΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                     

4.  ΣΤΑΜΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ          

 

Τοπική Κοινότητα ΚΑΡΥΔΙΤΣΑΣ

1.   ΜΠΟΓΙΑΤΖΙΔΟΥ-ΒΟΜΒΑ ΣΟΦΙΑ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ      

Τοπική Κοινότητα ΚΟΙΛΩΝ

1.    ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗ             

 

Τοπική Κοινότητα ΚΟΙΛΑΔΑΣ

1.    ΠΕΝΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ                         

 

Τοπική Κοινότητα ΜΑΥΡΟΔΕΝΔΡΙΟΥ

1.    ΠΕΡΤΣΙΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ   

2.    ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΕΡΟΚΛΗ              

3.    ΣΤΟΛΤΙΔΟΥ ΡΙΤΑ του ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ                 

 

Τοπική Κοινότητα ΟΙΝΟΗΣ

1.    ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ  

 

Τοπική Κοινότητα ΠΕΤΡΑΝΩΝ

1.    ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ                         

 

Τοπική Κοινότητα ΠΟΝΤΟΚΩΜΗΣ

1.    ΔΑΜΙΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ            

2.    ΚΑΡΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                     

3.    ΡΑΝΤΟΓΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                

4.    ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ                       

 

Τοπική Κοινότητα ΡΥΑΚΙΟΥ

1.    ΤΑΡΝΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ               

2.    ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ       

 

Τοπική Κοινότητα ΡΥΜΝΙΟΥ

1.    ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                   

 

Τοπική Κοινότητα ΣΠΑΡΤΟΥ

1.    ΖΙΑΡΑΣ ΖΗΣΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ                                            

 

Τοπική Κοινότητα ΧΑΡΑΥΓΗΣ

1.    ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΜΥΡΩΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ                  

2.    ΔΗΜΑΡΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ                       

3.    ΜΑΡΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΕΡΓΗΛΙΟΥ                 

4.    ΣΙΜΑΝΔΡΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ     

 

Τοπική Κοινότητα ΧΡΩΜΙΟΥ

1.    ΛΑΜΠΑΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ              

 

 

 

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack