www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Το ψηφοδέλτιο «Συμμαχία των πολιτών για τη Δυτική Μακεδονία» του Γιώργου Δακή Εκτύπωση
Δευτέρα, 28 Απρίλιος 2014 18:53

Το ψηφοδέλτιο «Συμμαχία των πολιτών για τη Δυτική Μακεδονία» με επικεφαλής τον Γιώργο Δακή

dakis 13Περιφερειακή Ενότητα Γρεβενών

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης

Ιωάννης Γιάτσιος

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. Καραϊορδανίδης Ελευθέριος
  2. Κατή Βασιλική
  3. Κουτσοτόλης Βασίλης
  4. Μπιμπίκας Ιωάννης
  5. Τεντόγλου Λεωνίδας
  6. Τζήμας Κωνσταντίνος
  7. Τσακνάκη Μαρία
  8. Χατζηζήσης Λάμπρος

Περιφερειακή Ενότητα Καστοριάς

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης

Δημήτρης Σαββόπουλος

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. Αντωνίου Θόδωρος
  2. Βυσούλης Ιωάννης
  3. Δούκης Χρυσόστομος
  4. Εμμανουηλίδης Δημήτρης
  5. Ζήδρου – Γρηγοριάδου Αλίκη
  6. Κοζατσάνη Δέσποινα
  7. Κυριακίδου Κάλι
  8. Σαρρής Δημήτρης
  9. Ταλίδης Φιλώτας
  10. Χαρούμενος Πασχάλης
  11. Χατζηζήσης Αλέξανδρος

Περιφερειακή Ενότητα Κοζάνης

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης

Γιάννης Σόκουτης

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. Αρνίδης Λεωνίδας
  2. Ασαλουμίδης Νικόλαος
  3. Βαβλιάρας Γιώργος
  4. Βύζας Πέτρος
  5. Διάφα Αλέκα
  6. Δίκας Ιωάννης
  7. Καΐδου Άννα
  8. Κατσίκας Γιώργος
  9. Κοεμτζόπουλος Δημήτρης
  10. Κοσμίδης Δημήτρης
  11. Κύρινας Απόστολος
  12. Κωσταντινίδης Στάθης
  13. Λεμονιώτης Λουκάς
  14. Μακρυγιάννης Μενέλαος
  15. Μαργαρίτης Γιώργος
  16. Ματιάκη Χριστίνα
  17. Μιχαηλίδης Κυριάκος
  18. Νανοπούλου Άννα
  19. Νικολαΐδης Θωμάς
  20. Παντελίδης Ιάκωβος
  21. Παπαγούσιας Θωμάς
  22. Παπαδόπουλος Γιώργος
  23. Παπανίκος Κωσταντίνος
  24. Παπαχρήστου Μηνάς
  25. Πάτρας Βασίλειος
  26. Ρεπανά Βασιλική
  27. Σβώλης Γιώργος
  28. Σεβεντικίδου Βαλασία
  29. Σπυρίδου Λαζαρίτσα
  30. Τοπαλίδης Στέφανος
  31. Τσεχελίδης Θεμιστοκλής
  32. Φραγκουλίδης Σταύρος
  33. Χατζημανώλης Στυλιανός

Περιφερειακή Ενότητα Φλώρινας

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης

Βόσδου Σωτήριος

Υποψήφιοι Περιφερειακοί Σύμβουλοι

  1. Γρομπανόπουλος Τρύφων
  2. Ευαγγέλου Τάκης
  3. Κιοσές Γιάννης
  4. Κωνσταντίνου Γιάννης
  5. Λιασόπουλος Γιώργος
  6. Μίσκας Ιωάννης
  7. Μπάρα Υβόνη
  8. Μποντζίδης Χαράλαμπος
  9. Ναλπαντίδου Βιβή
  10. Παπάς Μιχάλης
  11. Στεργίου – Τσαλαγιώργου Ειρήνη
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack