www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού "Ελπίδα" της Γ. Ζεμπιλιάδου για την Περιφέρεια Εκτύπωση
Δευτέρα, 28 Απρίλιος 2014 11:05

Οι υποψήφιοι σύμβουλοι του συνδυασμού ΕΛΠΙΔΑ για την Περιφέρεια (Τελικό ψηφοδέλτιο)

Logo elpida28Υποψήφια Περιφερειάρχης: ΓΕΩΡΓΙΑ ΖΕΜΠΙΛΙΑΔΟΥ

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Γρεβενών: Καλαμάρας Γεώργιος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

  1. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ του Αποστόλου
  2. ΖΗΣΗΜΑΛΑΜΑΤΗ του Δημητρίου
  3. ΛΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣτου Θεοδώρου
  4. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ του Γεωργίου
  5. ΠΡΙΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Βασιλείου
  6. ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ του Ζήση
  7. ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Θεμιστοκλή
  8. ΦΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Δημητρίου
  9. ΑΓΓΕΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Κοσμά
  10. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΙΔΕΡΟΥΛΑ του Στεργίου
  11. ΓΚΙΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αριστείδη
  12. ΙΩΑΝΝΟΥ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη
  13. ΜΑΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου
  14. ΜΙΖΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παντελή
  15. ΛΑΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη
  16. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ-ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Παναγιώτη
  17. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου
  18. ΠΥΡΑΜΙΔΗΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΤΖΕΡΥ) του Κωνσταντίνου
  19. ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ τουΙωάννη

 

Υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης Καστοριάς: Κανδύλη- Μυκωνιάτη Αγνή

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

1.       ΑΓΓΕΛΚΟΣ ΗΛΙΑΣ του Κοσμά

 2.       ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΣΙΔΕΡΟΥΛΑ του Στεργίου

 3.       ΓΚΙΑΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του Αριστείδη

 4.       ΙΩΑΝΝΟΥ-ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του Ιωάννη

 5.       ΜΑΛΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Βασιλείου

 6.       ΜΙΖΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του Παντελή

7.       ΛΑΜΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Παναγιώτη

8.       ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ-ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Παναγιώτη    

9.       ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Σταύρου

10.   ΠΥΡΑΜΙΔΗΣ       ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΤΖΕΡΥ) του Κωνσταντίνου

11.   ΧΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ του  Ιωάννη

 

Υποψήφια Αντιπεριφερειάρχης Κοζάνης: Καρανάκη Ελισάβετ (Έλσα)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

  1. ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ του Ανέστη
  2. ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΑΛΙΚΗ του Ανέστη
  3. ΒΡΕΚΑΣ ΖΗΣΗΣ του Χαρισίου
  4. ΓΚΟΡΤΣΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ τουΧαρισίου
  5. ΓΚΟΥΡΟΜΗΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του Παναγιώτη
  6. ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΗΣ ΤΡΥΦΩΝ του Νικολάου
  7. ΔΕΛΙΝΙΩΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του Αναστασίου
  8. ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  9. ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του Ζαχαρία
  10. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Ηλία
  11. ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Κωνσταντίνου
  12. ΚΑΡΑΝΑΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του Νικολάου
  13. ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Χαραλάμπους
  14. ΚΕΝΤΕΠΟΖΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ του Δημητρίου
  15. ΚΟΚΑΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του Γεωργίου
  16. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΜΥΡΟΦΟΡΑ του Χρήστου
  17. ΜΠΟΥΝΤΑ ΜΟΡΦΩ του Ευθυμίου
  18. ΝΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του Αθανασίου
  19. ΝΤΟΥΡΟΥΤΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Μηνά
  20. ΞΑΦΗΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του Δημητρίου
  21. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ (ΧΑΡΗΣ) του Αθανασίου
  22. ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΙΟΥ ΘΩΜΑΣτου Αθανασίου
  23. ΠΑΣΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του Δημητρίου
  24. ΠΑΦΙΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του Κωνσταντίνου
  25. ΠΕΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ τουΙωάννη
  26. ΠΡΑΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Κωνσταντίνου
  27. ΣΑΧΙΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Ιωσήφ
  28. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Αλεξάνδρου
  29. ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Χρήστου
  30. ΧΑΪΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣτου Σταύρου
  31. ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου
  32. ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αριστοτέλη
  33. ΚΑΛΥΒΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣτου Μενέλαου
  34. ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του Νικολάου
  35. ΚΟΪΜΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αχιλλέα
  36. ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Παναγιώτη
  37. ΛΥΠΙΤΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου
  38. ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Ηλία
  39. ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου
  40. ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

Υποψήφιος Αντιπεριφερειάρχης Φλώρινας: Τουτσίδης Παναγιώτης

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

1.       ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του Σταύρου

2.       ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του Αριστοτέλη

3.       ΚΑΛΥΒΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ  του Μενέλαου

4.       ΚΑΣΚΑΜΑΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του Νικολάου

5.       ΚΟΪΜΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του Αχιλλέα                 

6.       ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του Παναγιώτη

7.       ΛΥΠΙΤΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του Νικολάου

8.       ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του Ηλία

9.       ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του Αθανασίου

10.   ΤΣΟΥΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του Γεωργίου

 

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack