www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Παρουσιάστηκαν οι υπoψήφιοι δημοτικοί και περιφερειακοί σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης – Δείτε όλα τα ονόματα Εκτύπωση
Πέμπτη, 10 Απρίλιος 2014 23:24

Παρουσιάστηκαν οι υπoψήφιοι δημοτικοί και περιφερειακοί σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης – Δείτε όλα τα ονόματα

Ο Χρήστος Τζιούτζιος υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος

kke10 4Οι υποψήφιοι της Λαϊκής Συσπείρωσης, Περιφερειάρχης Δυτ. Μακεδονίας Γιάννης Βήττας και η Δήμαρχος Κοζάνης, Χαρούλα Λαμπαδά, παρουσίασαν τους υποψήφιους Περιφερειακούς Συμβούλους της ΠΕ Κοζάνης και τους υποψηφίους Δημοτικούς Συμβούλους του Δήμου Κοζάνης αντίστοιχα, την Πέμπτη 10 Απρίλη 2014, στην αίθουσα εκδηλώσεων του ΤΕΕ, ως εξής:

Υποψήφια αντιπεριφερειάρχης ΠΕ Κοζάνης: Έφη Τσίγκα

Υποψήφιοι Περιφερειακοί σύμβουλοι

1. Αγάντα-Χασάπη Θεοδώρα οικιακά Μέλος του ΔΣ της ΠΕΑΕΑ-ΔΣΕ Κοζάνης
2. Αντωνιάδης Κώστας καθηγητής Γραμματέας του Δ.Σ. ΕΛΜΕ Κοζάνης
3. Ασφαλτίδης Γιάννης Εργαζόμενος ΔΕΗ ΑΕ
4. Βλάχος Νεκτάριος Γυμναστής, προπονητής χειροσφαίρισης
5. Γιγαντίδης Ονούφριος βιοτέχνης Μέλος της Γραμματείας ΠΑΣΕΒΕ Ν.Κοζάνης
6. Γκαμπράνη Ειρήνη Επαγγελματίας Πρόεδρος της Τ.Κ. Βελβεντού
7. Γκογκομήτρος Ζήσης Χωματουργικές εργασίες
8. Γρηγοριάδης Γιώργος Ωτορινολαριγγολόγος, Διευθυντής Κλινικής ΩΡΛ Μαμάτσειου Γ.Ν. Κοζάνης Μέλος του Δ.Σ. της ΕΙΝΔΥΜ
9. Δενεσίδου Σοφία Τοπογράφος Μηχανικός Τ.Ε., Υποτομεάρχης Τοπογραφικού Ορυχείου Κύριου Πεδίου Μέλος του Δ.Σ. του Συλλόγου Μηχανικών Τ.Ε.
10. Εγρές Αβραάμ αγρότης Μέλος της πανελλαδικής γραμματείας ΠΑΣΥ.
11. Ζιάκου-Χιόνου Κατερίνα Διευθύντρια ΚΔΑΠ Σιάτιστας-φιλόλογος Πρόεδρος του Συλλόγου Γονέων του Μουσικού Σχολείου Σιάτιστας
12. Θεοδωρίδης Μανώλης αυτοκινητιστής Γ.Γ. της Ομοπονδίας Αυτοκινητιστών Κεντρικής Ελλάδας & Δυτικής Μακεδονίας
13. Καραγεωργίου Πέτρος Εργαζόμενος στα 8μηνα ΔΕΗ ΑΕ Μέλος ΔΣ Σωματείου Οδηγών
14. Καραογλανίδης Κώστας Εργαζόμενος ΔΕΗ ΑΕ, ηλεκτρολόγος μηχανικός
15. Κοζικόπουλος Γιώργος Επαγγελματίας, εργολάβος οικοδομών (από Τρανόβαλτο)
16. Κοντορίκος Γιώργος Εργαζόμενος ΔΕΗ ΑΕ Αντιπρόεδρος ΣΩΠ Βιομηχανικού Σπάρτακος
17. Κοσμίδης Νίκος ελεύθερος επαγγελματίας, μηχανολόγος μηχανικός
18. Κουζιάκη Τίνα τελειόφοιτη ψυχολογίας Α.Π.Θ. Στέλεχος της κνε
19. Λαμπαδάς Αριστείδης Υπάλληλος ΕΛΤΑ Μέλος του ΔΣ του Συλλόγου εργαζομένων ΕΛΤΑ Ν. Κοζάνης
20. Λιάκου Κατερίνα τραυματιοφορέας - Μέλος του ΔΣ του Σωματείου εργαζομένων στο Γ.Ν. Μαμάτσειο Κοζάνης
21. Μητσιάκος Γιάννης επαγγελματίας Δημοτικός Σύμβουλος Κοζάνης
22. Μπιμπίρη Ελένη αγρότισσα
23. Μπιμπίρης Πασχάλης Γιατρός πνευμονολόγος
24. Μωυσιάδης Γιάννης Συνταξιούχος ΔΕΗ
25. Σαρβάνης Γιάννης Εποχικός πυροσβέστης Αντιπρόσωπος στην Ομοσπονδία εποχικών πυροσβεστών
26. Στεργίου Κική Συνταξιούχος εκπαιδευτικός Δημοτική σύμβουλος Εορδαίας
27. Στραβού Γιώργος Δημόσιος υπάλληλος-ΚΤΕΟ Μέλος του ΓΠ Δυτ. Μακεδονίας του ΚΚΕ
28. Ταταρίδης Πέτρος Εργαζόμενος ΔΕΗ ΑΕ Πρόεδρος ΣΕΕΕΝ, μέλος του Δ.Σ. του Ε.Κ.Π., μέλος της Ε.Ε. «Σπάρτακου»
29. Τσιρέκας Κώστας αγρότης Μέλος της γραμματείας ΠΑΣΥ Ν. Κοζάνης
30. Χαλεπόπουλος Λευτέρης κτηνοτρόφος Μέλος της γραμματείας ΠΑ.Σ.Υ. Ν. Κοζάνης

Δημοτικοί Σύμβουλοι (Δήμος Κοζάνης)

Λαμπαδά Χάρις Υποψήφια Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Κοζάνης

1ο Αυγέρος Ιωάννης, συνταξιούχος ΔΕΗ

2ο Βόμβας Κωνσταντίνος, εργαζόμενος ΔΕΗ, μέλος Δ.Σ. ΣΕΕΝ, μέλος Δ.Σ. Σπάρτακου

3ο Γκόγκου Ελένη, άνεργη – πτυχιούχος Βαλκανικών σπουδών

4ο Γκούμας Γεώργιος, φοιτητής ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Κοζάνης

5ο Γκουτζηκώστας Γεώργιος, συνταξιούχος εκπαιδευτικός

6ο Δανατσοπούλου Σοφία, μαθηματικός

7ο Δεληολάνης Ευάγγελος, ιδιωτικός υπάλληλος, πρόεδρος Δ.Σ. Του Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων, μέλος Δ.Σ. Εργατικού Κέντρου

8ο Δελνιώτου-Στραβού Μαρία, άνεργη, πρόεδρος Αγωνιστικής Κίνησης Γυναικών Κοζάνης

9ο Δημαράκης Χρήστος, εργαζόμενος ΔΕΗ, πτυχιούχος μηχανικός βιομηχανικής πληροφορικής, μέλος Δ.Σ. Πολιτιστικού Συλλόγου Χαραυγής

10ο Καραγιάννης Στέλιος, άνεργος πληροφορικός, μέλος Εξελεγκτικής Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων

11ο Καρασαββίδης Γεώργιος, ιδιωτικός υπάλληλος

12ο Κατσάρου Στεφανία, γιατρός - ειδικευόμενη Παιδιατρικής

13ο Κοζικόπουλος Κωνσταντίνος, πολιτικός μηχανικός – ηθοποιός (από Τρανόβαλτο)

14ο Κόμπος Ιωάννης, επαγγελματίας

15ο Κουρμούλης Δημήτριος, εκπαιδευτικός

16ο Λαμπάκη Μαρίνα, φοιτήτρια νοσηλευτικής

17ο Λεβεντίδου Μιχαέλα, τοπογράφος μηχανικός

18ο Μητσιάκου Δέσποινα, οικονομολόγος- ιδιωτική υπάλληλος

19ο Μπιμπίρης Αθανάσιος, αγρότης- μέλος ΠΑΣΥ

20ο Μπιμπίρης Ιωάννης, λογιστής

21ο Μπούκος Ανδρέας, οικοδόμος, μέλος Δ.Σ. Συνδικάτου Οικοδόμων

22ο Μπούρα Στέλλα, άνεργη – πτυχιούχος Δημόσιας Διοίκησης

23ο Μωραίτης Αθανάσιος, επιπλοποιός-βαρελοποιός

24ο Νεμπεγλεριώτης Στέργιος, εργαζόμενος στο Νοσοκομείο Κοζάνης

25ο Νικολαίδης Κωνσταντίνος, γεωλόγος-υπεύθυνος τμήματος φυσικών πόρων και περιβαλλοντικών μελετών της ΑΝΚΟ

26ο Πάλλας Στέλιος, επαγγελματίας

27ο Παφίλη Μαρία, άνεργη

28ο Πλιάκης Γεώργιος, μαθηματικός

29ο Σιδέρης Ιωάννης, αρτοποιός

30ο Σταμπολίδου Θεοδώρα, πολιτικός μηχανικός

31ο Στεργίου Κωνσταντίνος, φαρμακοποιός

32ο Στεφάνου Ηλίας, κοινωνιολόγος – επαγγελματίας, μέλος γραμματείας ΠΑΣΕΒΕ

33ο Στολτίδου Ελένη, επαγγελματίας

34ο Στραβού Γεώργιος του Δημητρίου, επαγγελματίας

35ο Τζελαπτσής Δημήτριος, πτυχιούχος Βιομηχανικού σχεδιασμού, άνεργος

36ο Τζιούτζιος Αθ. Χρήστος, δασολόγος, ιδιωτικός υπάλληλος (από Μικρόβαλτο)

37ο Τσαμπούρης Θεόδωρος, συνταξιούχος αυτοκινητιστής, πρόεδρος παραρτήματος ΠΕΑΕΑ-ΔΣΕ Κοζάνης

38ο Τσελίκα Ιωάννα, συνταξιούχος

39ο Τσούρος Δήμος, φοιτητής – μέλος ΔΣ φοιτητικού συλλόγου ΤΜΠΤ, μέλος γραμματείας Κοζάνης Μ.Α.Σ.

40ο Χατζηδαμιανός Κωνσταντίνος, άνεργος- μέλος γραμματείας Κοζάνης του ΠΑΜΕ

Εκλογική Περιφέρεια Αιανής

Μωυσιάδου Ευδοξία, υπάλληλος περιφέρειας Δυτ. Μακεδονίας, μέλος Δ.Σ. Σωματείου υπαλλήλων περιφέρειας
Παππάς Τάκης, οικοδόμος – μέλος Δ.Σ. Συνδικάτου Οικοδόμων
Τσιάρας Κωνσταντίνος , υπάλληλος ΔΕΗ, μέλος Δ.Σ. ΕΕΤΕΜ

Εκλογική περιφέρεια Δημητρίου Υψηλάντη

Αλλάμ Αχμάντ, εργαζόμενος ΔΕΗ
Πολυχρονίδου Μάγδα, συνταξιούχος Δημόσιος Υπάλληλος
Στολτίδης Δημήτριος, μηχανικός ΔΕΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ελίμειας

1ο Βαρτζώκας Γεώργιος, οικοδόμος-μέλος ΔΣ Συνδικάτου Οικοδόμων

2ο Βαβλιάρα Αναστασία, βοηθός ιατρικών εργαστηριών-ιδιωτική υπάλληλος

3ο Τσόγκας Κώστας,γουνοποιός

4ο Τσιρέκας Στέλιος, συνταξιούχος ΔΕΗ

5ο Μαχτσίρα Βαγγελιώ, άνεργη

Εκλογική Περιφέρεια Ελλησπόντου

1ο Γεωργίου Ευθύμης-Σπυρίδων, φοιτητής

2ο Μουρατίδου Πολυξένη, συνταξιούχος

3ο Τεντσογλίδης Ηλίας, εργαζόμενος ΔΕΗ

Δημοτική Κοινότητα Κοζάνης

Αραπογιάννη Μαρία, νηπιαγωγός – ιδιωτική υπάλληλος, μέλος Εξελεγκτικής Σωματείου Ιδιωτικών Υπαλλήλων
Δεληολάνης Δημήτρης, σπουδαστής ΙΕΚ
Δελιοτζάκη Κατερίνα, μαθηματικός
Ίτσκος Δημήτριος, γυμναστής, επαγγελματίας
Λαμπαδάς Αθανάσιος, συνταξιούχος ΚΤΕΛ
Λούπα-Σαλτσίδου Σωτηρία-Σωτήρκα, συνταξιούχος Δημοσίου
Σταμουλάκη Ελένη, αγροτική γιατρός

Δημοτική Κοινότητα Αιανής

Βάσσου Ευαγγελία
Γαλάνης Νικόλαος
Κοκκώνα Αναστασία
Μαυροδήμος Περικλής
Μεντελής Γεώργιος
Τζιαναμπέτης Κωνσταντίνος , πτυχιούχος Διοίκησης Επιχειρήσεων- επαγγελματίας

Τοπικές Κοινότητες

Κοίλα

1. Νικολοπούλου Γεωργία , άνεργη

Μεταμόρφωση

1. Ζαχαράκης Τάκης

Οινόη

1. Γαβριηλίδης Μιχάλης

Χαραυγή

1. Αδαμίδης Μυρώδης, προγραμματιστής αναλυτής πληροφορικής-οργάνωση τηλεοπτικών προγραμμάτων
2. Δημαράκη Θεοδώρα, φυσικός
3. Μαρωνίδης Νικόλαος, συνταξιούχος ΔΕΗ
4. Σημανδρέλης Στέλιος, συνταξιούχος ΙΚΑ

Αγία Παρασκευή

Χλιαράς Δημήτριος

Ρυμνιο

1. Τρομπούκης Ιωάννης, συνταξιούχος ΔΕΗ

Χρώμιο

1. Λαμπαδά Παναγιώτα, εκπαιδευτικός

Μαυροδένδρι

Αποστολίδης Χαράλαμπος, γεωπόνος
Στολτίδου Ρίτα, ζωγράφος

Ποντοκώμη

Δαμιανίδης Παναγιώτης, ελεύθερος επαγγελματίας
Καρράς Χρήστος, ιδιωτικός υπάλληλος
Σαμαράς Αντώνιος, συνταξιούχος ΔΕΗ
Ράντογλου Σπυριδούλα, υπάλληλος ΔΕΗ

Άνω Κώμη

1. Καλαμπούκας Στέλιος

Καισαρειά

Γκογκομήτρος Κώστας, δάσκαλος

Μηλέα

1. Τάτσιος Παναγιώτης, συνταξιούχος οικοδόμος, πρόεδρος Δ.Σ. Σωματείου Συνταξιούχων ΙΚΑ

Σπάρτο

Ζιάρας Ζήσης

Κοιλάδα

1. Πενλίδης Γιάννης

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack