www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Επιτυχόντες Μικροβαλτινοί σε ΑΕΙ-ΤΕΙ 2005-2014 από 2005 Εκτύπωση
Τετάρτη, 29 Αύγουστος 2012 20:57

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΙΚΡΟΒΑΛΤΙΝΟΙ ΣΕ ΑΕΙ-ΤΕΙ ΑΠΟ 2005

universitya
.

Επιτυχόντες στις Πανελλαδικές 2016

Οι επιτυχόντες Μικροβαλτινοί μαθητές στις πανελλαδικές εξετάσεις για τα ΑΕΙ-ΤΕΙ έτους 2016, έχουν ως εξής: 

1. Αλεξόπουλος Ιωάννης του Αναστασίου, τμήμα Τεχνολόγων Γεωπόνων ΤΕΙ Θεσσαλίας (Λάρισα)

2. Γιαννόπουλος Ανδρέας του Νικολάου, τμήμα Δασολογίας και Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου (Ορεστιάδα)

3. Γκογκομήτρος Λάμπρος του Πολυκάρπου (& της Νατσιοπούλου Αντωνίας), τμήμα Πολιτικών Μηχανικών ΤΕΙ Θεσσαλίας (Λάρισα)

4. Γκογκομήτρος Φώτιος του Πολυκάρπου (& της Νατσιοπούλου Αντωνίας), τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού ΤΕΙ Δ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

5. Δελνιώτης Γεώργιος του Ιωάννη, τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού ΤΕΙ Δ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

6. Καβουρίδης Στυλιανός του Αριστείδη, τμήμα Δασολογίας και Διαχείρισης Περιβάλλοντος και Φυσικών Πόρων Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου (Ορεστιάδα)

7. Πουλιόπουλος Αλκιβιάδης του Πούλιου, τμήμα Τροφίμων και Διατροφής Πανεπιστημίου Αιγαίου (Λήμνος)

8. Πουλιόπουλος Ευάγγελος του Αντωνίου, σχολή Αστυφυλάκων

9. Τζιούτζιου Αικατερίνη του Νικολάου, τμήμα Φιλολογίας ΑΠΘ Θεσσαλονίκης


Επιτυχόντες στις Πανελλαδικές 2015

 Οι επιτυχόντες Μικροβαλτινοί μαθητές στις πανελλαδικές εξετάσεις για τα ΑΕΙ-ΤΕΙ έτους 2015, έχουν ως εξής: 

1. Αλεξόπουλος Ιωάννης του Αναστασίου, τμήμα Επιστήμης των Υλικών Πανεπιστημίου Πάτρας

2. Βαϊτσοπούλου Βασιλική του Στεργίου (& της Παπαγεωργίου Γ. Παναγιώτας), Ιατρική Σχολή Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)

3. Γιαννόπουλος Ανδρέας του Νικολάου, τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών & Βιομηχανικού Σχεδιασμού ΤΕΙ Δ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

4. Γκογκομήτρος Φώτιος του Πολύκαρπου (& της Νατσιοπούλου Φ. Αντωνίας), τμήμα Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕΙ Θεσσαλίας (Λάρισα)

5. Μαλιούρας Γρηγόριος του Παναγιώτη, Παιδαγωγικό τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)

6. Νατσιοπούλου Μαρία του Νικολάου, τμήμα Πολιτικών Μηχανικών Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Βόλος)

7. Παπαδημητρίου Ματίνα του Αχιλλέα, τμήμα Νοσηλευτικής ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα)

8. Παπαδόπουλος Επιφάνιος του Χαραλάμπου, τμήμα Κινηματογράφου Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)

9. Πούτα Αλεξάνδρα του Αχιλλέα, τμήμα Μουσικών Σπουδών Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)

10. Σκορδούλης Δημήτριος του Ιωάννη (& της Καβουρίδου Ι. Κατερίνας),  τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Εθνικού Μετσόβειου Πολυτεχνείου (ΕΜΠ)

11. Σταθοπούλου Αθανασία του Αχιλλέα, Ιατρική Σχολή Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)

12. Σταθοπούλου Σοφία του Δημητρίου, Παιδαγωγικό τμήμα Δημοτικής Εκπαίδευσης Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)

13. Συντουκά Αθανασία του Γεωργίου (& της Παπαδημητρίου Α. Ευαγγελίας), τμήμα Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)

14. Τσακνοπούλου Γεωργία του Αλεξίου, τμήμα Φιλολογίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

15. Χαρισόπουλος Ιωάννης του Χαραλάμπου, τμήμα Λαϊκής & Παραδοσιακής μουσικής ΤΕΙ Ηπείρου (Άρτα) 


Επιτυχόντες Πανελλαδικών 2014

1. Ατσικίδης Θεόδωρος του Πέτρου (& της Ευαγγελίας Ε. Παπαδημητρίου), Μαθηματικών Πανεπιστημίου Κρήτης (Ηράκλειο)

2. Καβουρίδου Βασιλική του Ιωάννη, Ελληνική Φιλολογία Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης (Κομοτηνή)

3. Κακούλης Χρήστος του Κωνσταντίνου, Πολιτικών Μηχανικών Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης (Ξάνθη)

4. Καλαϊτζόπουλος Ιωάννης του Σάββα (& της Αποστολίας Παπαδημητρίου), Φαρμακευτική Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

5. Καλαϊτζοπούλου Ιουστίνη του Σάββα (& της Αποστολίας Παπαδημητρίου), Ιατρική Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

6. Καραγκούνη Δήμητρα του Παναγιώτη (εγγονή της Παναγιώτας Σταθοπούλου), Ιατρική Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

7. Μπατσιακοπούλου Βάσω του Αντωνίου, Διοίκηση Επιχειρήσεων Πανεπιστημίου Πατρών

8. Παλιανόπουλος Κωνσταντίνος του Χαραλάμπου, Μηχανολόγων Μηχανικών ΤΕΙ Πειραιά

9. Παπαδημητρίου Μαρία του Αχιλλέα, Χημείας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

10. Παπαδόπουλος Επιφάνιος του Χαραλάμπου, Φιλολογίας Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

11. Παπαευθυμίου Ευαγγελία του Δημητρίου (& της Μαρίας Α. Γιαννοπούλου), Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Ηπείρου (Ηγουμενίτσα)

12. Σταθόπουλος Αθανάσιος του Ευσταθίου, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Πατρών

13. Σταθοπούλου Σοφία του Δημητρίου (του Κωνστ.), Κτηνιατρική Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Καρδίτσα)

14. Συντουκά Αθανασία του Γεωργίου (& της Ευαγγελίας Α. Παπαδημητρίου), Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πανεπιστημίου Πάτρας

15. Τζιούτζιος Ευθύμιος του Ιωάννη, Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Πάτρας

16. Τζιούτζιου Κατερίνα του Κωνσταντίνου, Παιδαγωγικό Προσχολικής Εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Κρήτης (Ρέθυμνο)


Πανελλαδικές Εξετάσεις 2013

Oι επιτυχόντες Μικροβαλτινοί σε ΑΕΙ-ΤΕΙ στις Πανελλαδικές εξετάσεις έτους 2013 είναι:

1. Αθανασιάδου Πασχαλίνα του Κυριάκου (& της Μαρίας Ευρ. Καβουρίδου), Αρχιτεκτόνων Μηχανικών Πανεπιστημίου Θράκης (Ξάνθη)

2. Αθανασιάδης Φώτιος του Κυριάκου (& της Μαρίας Ευρ. Καβουρίδου), Μηχανολόγων Οχημάτων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

3. Αλεξόπουλος Νικόλαος του Κων/νου, Μαθηματικό Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

4. Βασιλειάδης Ευθύμιος του Μιλτιάδη (& της Σταματίας Παπανικολάου), Εφηρμοσμένης Πληροφορικής Πανεπιστημίου Μακεδονίας

5. Καβουρίδου Μάρθα-Ειρήνη του Ιωάννη (του Ηλ.), Μαθηματικό Πανεπιστημίου Αιγαίου (Σάμος)

6. Καλαϊτζόπουλος Ιωάννης του Σάββα (& της Αποστολίας Παπαδημητρίου), Πολιτικών Μηχανικών Πανεπιστημίου Θράκης (Ξάνθη)

7. Μοσχόπουλος Χρήστος του Αθανασίου (& της Καλλιόπης Χ. Καβουρίδου), Μηχανολόγων Μηχανικών & Βιομηχανικού Σχεδιασμού ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

8. Ντουχανιάρη Σοφία του Ευαγγέλου (& της Βούλας Ν. Σταθοπούλου), Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Αθήνας

9. Παλιανόπουλος Ιωάννης του Βασιλείου, Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Βόλος)

10. Παπαδόπουλος Επιφάνιος του Χαράλαμπου, Θεολογίας Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)

11. Παπαδοπούλου Αθανασία-Αικατερίνη του Γεωργίου, Εικαστικών και Εφαρμοσμένων Τεχνών Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας

12. Παπανίκος Παναγιώτης του Δημητρίου (& της Μαρίας Σπ. Γιαννοπούλου), Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Καστοριά)

13. Τζιώνας Ανδρέας του Αθανασίου, Φυσικής Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)

14. Tσαμπερτίδης Χρήστος του Γεωργίου (& της Δέσποινας Αθ. Παπαδημητρίου), Μηχανικών Πληροφορικής Τ.Ε. (Καστοριά)

15. Χαμπίδου Αθανασία του Κων/νου, Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

16. Χαρισοπούλου Σοφία του Ιωάννη, Ψυχολογίας Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)


  Πανελλαδικές Εξετάσεις 2012

 Οι επιτυχόντες Μικροβαλτινοί στις εισαγωγικές εξετάσεις για τα ΑΕΙ-ΤΕΙ έτους 2012 έχουν ως εξής:

 1. Αθανασιάδης Φώτης του Κυριάκου (και της Μαρίας Ευρ. Καβουρίδου), τμήμα Πληροφορικής ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

2. Μοσχοπούλου Ειρήνη-Μαρία του Αθανασίου (και της Καλλιόπης Καβουρίδου του Χρ.), Ποιμαντικής & Κοινωνικής Θεολογίας Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

3. Μπατσιάκα Σταυρούλα του Αντωνίου, Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη)

4. Παλιανόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου, Μηχανολογίας ΤΕΙ Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη)

5. Παπαδόπουλος Ευθύμιος του Ηλία, Μηχανικών Πληροφορικής και Τηλεπικοινωνιών Πανεπιστημίου Δυτικής Μακεδονίας (Κοζάνη)

6. Σιδέρης-Λαμπρέτσας Γεώργιος του Σπύρου (& της Έλλης Λαμπρέτσα), Φαρμακευτικής Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

7. Σιμεντής Παύλος του Ευγγέλου (& της Γεωργίας Καβουρίδου του Ιωάν.), Διεθνών & Ευρωπαϊκών Σπουδών Πανεπιστημίου Πειραιά

8. Σπανός Μάριος του Σπύρου (& της Ευαγγελίας Γιαννοπούλου του Αθ.), Μηχανολογίας ΤΕΙ Χαλκίδας

9. Σταθόπουλος Αναστάσιος του Αθανασίου, τμήμα Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

10. Σταθοπούλου Ελευθερία του Ευσταθίου, Νοσηλευτικής Πελοποννήσου (Σπάρτη)

11. Τόλιος Αθανάσιος του Κων/νου (& της Καίτης Παπαδημητρίου του Σπ.), Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Ηλεκτρονικών Υπολογιστών Πανεπιστημίου Θράκης (Ξάνθη)

12. Χαμπίδης Παντελής του Δημητρίου, Θεολογίας Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

13. Χειβιδόπουλος Παναγιώτης του Στέλιου (& της Σταυρούλας Σταθοπούλου του Αθ.), Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστημίου Πειραιά

Συγχαρητήρια στα παιδιά και στους γονείς τους και καλές σπουδές


Πανελλαδικές Εξετάσεις 2011

Οι επιτυχόντες Μικροβαλτινοί στις εισαγωγικές εξετάσεις για τα ΑΕΙ-ΤΕΙ έτους 2011 έχουν ως εξής:

1. Βάλλας Βασίλης του Ευαγγέλου (& της Παλιανοπούλου Παγ.), Μηχανικών Πληροφορικής & Τηλεπικοινωνιών Παν/μίου Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

2. Γιαννόπουλος Δημήτριος του Ευαγγέλου (του Βασ.), τμήμα Στατιστικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών ΑΣΟΕΕ

3. Γιαννοπούλου Κατερίνα του Σπύρου, Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτ. Μακεδονίας (Φλώρινα)

4. Καβουρίδης Νίκος του Κων/νου, τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

5. Κούρα Ιωάννα του Νικολάου (& της Σοφίας Παπαγεωργίου), Νοσηλευτική ΤΕΙ Θεσ/νίκης

6. Μοσχοπούλου Ελένη-Μαρία του Αθανασίου (& της Καλλιόπης Καβουρίδου), Βαλκανικών Σπουδών Παν/μίου Δ. Μακεδονίας (Φλώρινα)

7. Μπατσιάκα Σταυρούλα του Αντωνίου, Διαχείρισης Πληροφοριών ΤΕΙ Καβάλας

8. Μπατσιακοπούλου Χρυσούλα του Αντωνίου, Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Δυτ. Μακεδονίας (Φλώρινα)

9. Μπούρου Δήμητρα-Άννα του Παναγιώτη (& της Μαίρης π. Χαραλ. Σταθοπούλου), Βιολογικό Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ)

10. Παπαδημητρίου Φιλάνθη του Αντωνίου, Μαθηματικό Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσ/νίκης (ΑΠΘ)

11. Παπαχαρισίου Ράνια του Δημητρίου, Μαθηματικό Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

12. Σταθόπουλος Ευθύμιος του Ιωάννη, Μηχανικών Χωροταξίας & Ανάπτυξης Παν/μίου Θεσ/νίκης (Βέροια)

13. Τζιούτζιος Γιώργος του Αθανασίου, Μαθηματικό Πάτρας

14. Τζιώνας Γιάννης του Ελευθερίου, Λογοθεραπείας ΤΕΙ Πάτρας

Συγχαρητήρια στα παιδιά και στους γονείς τους και καλές σπουδές


Πανελλαδικές Εξετάσεις 2010

1. Καβουρίδης Ηλίας του Ιωάννη, τμήμα Μηχανολογίας ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

2. Καρανίκου Αλεξάνδρα του Ιωάννη (& της Κατερίνας Τζουκοπούλου του Νικ.), τμήμα Επιστημών Εκπαίδευσης Προσχολικής Ηλικίας Πανεπιστημίου Θράκης (Αλεξανδρούπολη)

3. Κουμπούρας Σωκράτης του Τριαντάφυλλου (& της Γεωργίας Σωκ. Παλιανοπούλου), τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Κοζάνης

4. Μοσχόπουλος Ιωάννης του Αθανασίου (& της Καβουρίδου Καλλιόπης του Χρ.), τμήμα Εμπορίας και Διαφήμισης ΤΕΙ Λαμίας (Άμφισσα)

5. Μπατσιακοπούλου Χρυσούλα του Αντωνίου, τμήμα Πληροφορικής & Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης ΤΕΙ Πάτρας (Πύργος)

6. Νατσιόπουλος Ηλίας του Κων/νου, τμήμα Εφαρμογών Πληροφορικής ΤΕΙ Γρεβενών

7. Νατσιοπούλου Αικατερίνη του Γεωργίου, Κτηνιατρική Σχολή Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Καρδίτσα)

8. Παλιανόπουλος Νικόλαος του Βασιλείου, τμήμα Επιστημών Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Τρίκαλα)

9. Παπαδόπουλος Ευθύμιος του Ηλία, Σχολή Αστυφυλάκων

10. Παπαδοπούλου Αθανασία-Αικατερίνη του Γεωργίου, Θεολογική Σχολή Πανεπιστημίου Αθήνας

11. Παπαδοπούλου Δήμητρα του Ηλία, τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας Πανεπιστημίου Κρήτης (Ρέθυμνο)

12. Παπαχαρισίου Φωτεινή του Γεωργίου, τμήμα Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Πανεπιστημίου Δυτ. Μακεδονίας (Φλώρινα)

13. Ποδιώτης Αντώνιος του Ιωάννη (& της Βάσως Μανάδη), τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστημίου Θράκης (Κομοτηνή)

14. Ράντογλου Ειρήνη του Δημητρίου (& της Παναγιώτας Κ. Αλεξοπούλου). τμήμα Βιολογίας Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

15. Σιδέρη-Λαμπρέτσα Βασιλική του Σπύρου, τμήμα Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

16. Σταθόπουλος Γεώργιος του Αθανασίου, τμήμα Πληροφορικής και Τεχνολογίας Υπολογιστών ΤΕΙ Κοζάνης (Καστοριά)

17. Σταθόπουλος Κωνσταντίνος του Δημητρίου, τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Δυτ. Μακεδονίας (Φλώρινα)

18. Σταθοπούλου Μαρία του Ευσταθίου, τμήμα Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)

19. Σταθοπούλου Σοφία του Αχιλλέα, τμήμα Μαθηματικό Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

20. Τζιούτζιου Βασιλική του Δημητρίου (του Ιωα.), τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων Πανεπιστημίου Πειραιά

21. Τζιώνα Ευθυμία του Ηλία, Φαρμακευτική Σχολή Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

22. Τόλιου Αγλαΐα του Κων/νου (& της Καίτης Παπαδημητρίου του Σπ.), τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Ιωαννίνων


Πανελλαδικές Εξετάσεις 2009

1. Αγγελομένος Βασίλειος του Παύλου [και της Ευαγγελίας Πουλιοπούλου], Ιατρική Σχολή Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

2. Γιαννοπούλου Πηνελόπη του Δημητρίου [Βέροια], τμήμα Γερμανικής Φιλολογίας Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

3. Καβουρίδου Στέλλα του Γεωργίου, τμήμα Λογιστικής ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

4. Κύρινας Αστέριος του Κων/νου [και της Θεοδώρας Θεοχάρη], τμήμα Ιστορίας και Αρχαιολογίας Πανεπιστημίου Αθήνας

5. Μοσχοπούλου Ελευθερία του Αθανασίου [και της Καλλιόπης Καβουρίδου], τμήμα Ποιμαντικής και Κοινωνικής Θεολογίας Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

6. Μπατσιάκα Σπυριδούλα του Αντωνίου, τμήμα Λογοθεραπείας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα)

7. Νατσιόπουλος Αλέξανδρος του Νικολάου, τμήμα Πολιτικών Μηχανικών Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

8. Νατσιόπουλος Ηλίας του Ευαγγέλου, τμήμα Τεχνολογίας Ιατρικών Οργάνων ΤΕΙ Αθήνας

9. Νατσιόπουλος Θωμάς του Γεωργίου, Κτηνιατρική Σχολή Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Καρδίτσα)

10. Παλιανοπούλου Ευμορφία του Βασιλείου, τμήμα Παιδαγωγικό Νηπιαγωγών Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

11. Παπαδημητρίου Κατερίνα του Αντωνίου, Ιατρική Σχολή Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

12. Παπαδόπουλος Αντώνιος του Χαράλαμπου, τμήμα Κοινωνικής Ανθρωπολογίας και Ιστορίας Πανεπιστημίου Αιγαίου (Μυτιλήνη)

13. Παπαδοπούλου Μαρίνα του Χαράλαμπου, τμήμα Βρεφονηπιοκομίας ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα)

14. Πουλιοπούλου Ιωάννα του Πούλιου, Ιατρική ΣΣΑΣ Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

15. Σταθόπουλος Ευάγγελος του Δημητρίου, τμήμα Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Πανεπιστημίου Μακεδονίας (Θεσ/νίκη)

16. Συντουκά Ιωάννα-Μαρίνα του Γεωργίου [και της Ευαγγελίας Παπαδημητρίου του Αθ.], τμήμα Φαρμακευτικής Πανεπιστημίου Πάτρας

17. Γκόγκου Γεωργία του Λαζάρου [εγγ. Γεωργίας Παπαδοπούλου-Προσήλιο], τμήμα Ελληνικής Φιλολογίας Πανεπιστημίου Θράκης (Κομοτηνή)

.

.
Πανελλαδικές Εξετάσεις 2008
 

1. Βασιλειάδης Ιωάννης του Μιλτιάδη, [και της Παπανικολάου Σταματίας], τμήμα Λογιστικής ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

2.  Δελνιώτη Κατερίνα του Ιωάννη, τμήμα Εφαρμογών Ξένων Γλωσσών στη Διοίκηση και στο Εμπόριο ΤΕΙ Ηπείρου (Ηγουμενίτσα)

3. Καβουρίδου Βίκυ του Δημητρίου, τμήμα Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Κρήτης (Ρέθυμνο)

4. Κουμπούρας Παναγιώτης του Τριαντάφυλλου [και της Γεωργίας Σ. Παλιανοπούλου], τμήμα Ηλεκτρολογίας ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

5. Νατσιού Μαρία του Κωνσταντίνου, τμήμα Θεολογίας Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

6. Νατσιοπούλου Ιωάννα του Κωνσταντίνου, τμήμα Γαλλικής Γλώσσας και Φιλολογίας Πανεπιστημίου Αθήνας

7. Παπαγεωργίου Κατερίνα του Κων/νου [και της Αντωνίας Καβουρίδου], τμήμα Λογιστικής ΤΕΙ Λάρισας

8. Παπαδοπούλου Κατερίνα του Ηλία, τμήμα Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

9. Παπαδόπουλος Γεώργιος του Αθανασίου, τμήμα Μηχανολογίας ΤΕΙ Λάρισας

10. Παπανικολάου Βάια του Χαράλαμπου, τμήμα Γεωπονίας Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

11. Παπαχαρισίου Ειρήνη του Δημητρίου, τμήμα Παδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

12. Πουλιοπούλου Ιωάννα του Πούλιου, τμήμα Ιατρικής Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Λάρισα)

13. Σταθοπούλου Χρυσούλα του Ευσταθίου, τμήμα Φιλολογίας Πανεπιστημίου Κρήτης (Ρέθυμνο)

14. Τζιούτζιου Έφη του Ιωάννη (του Γεω.), τμήμα Νοσηλευτικής ΤΕΙ Ηπείρου (Ιωάννινα)

15. Τζιούτζιου Κατερίνα του Ιωάννη (του Ευθ.), τμήμα Φιλολογίας Πανεπιστημίου Πελοποννήσου (Καλαμάτα)

16. Τζιούτζιου Όλγα του Δημητρίου (του Ιωα.), τμήμα Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Αθήνας

.

.
Πανελλαδικές Εξετάσεις 2007
 

1. Γιαννόπουλος Ανδρέας του Σπύρου, Εφαρμογές Διοίκησης Οικονομίας ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Γρεβενά)

2. Καβουρίδου Θεοδώρα του Κων/νου, Βιομηχανικής Πληροφορικής ΤΕΙ Καβάλας

3. Κούρα Μαρία του Νικολάου [και της Παπαγεωργίου Σοφίας], Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Πανεπιστημίου Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)

4. Νατσιού Αικατερίνη του Κωνσταντίνου, Πολιτικών Επιστημών Κρήτης (Ρέθυμνο)

5. Πολίτη Σοφία του Ιωάννη [και της Γιαννοπούλου Αντωνίας], Διοίκησης Επιχειρήσεων ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

6. Πούτας Δημήτριος του Αχιλλέα, Μηχανικών Διαχείρισης Ενεργειακών Πόρων Πανεπιστημίου Δυτ. Μακεδονίας (Κοζάνη)

7. Σκορδούλης Νικόλαος του Ιωάννη [και της Καβουρίδου Κατερίνας], Ηλεκτρολόγων Μηχανικών & Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ (Αθήνα)

8. Σταθόπουλος Αχιλλέας του Δημητρίου, Γεωπληροφορικής και Τοπογραφίας ΤΕΙ Σερρών

9. Σταθόπουλος Γεώργιος του Αντωνίου, Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Πανεπιστημίου Μακεδονίας (Θεσσαλονίκη)

10. Σταθόπουλος Παναγιώτης του Αριστείδη, Περιβάλλοντος Πανεπιστημίου Αιγαίου (Μυτιλήνη)

11. Σταθοπούλου Χρυσούλα του Αχιλλέα, Βιολογίας Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

.

.
Πανελλαδικές Εξετάσεις 2006
 

1. Αγγέλου Βάιος-Αναστάσιος του Χρήστου [και της Παπαδοπούλου Βασιλικής], Μαθηματικό τμήμα Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

2. Βασιλειάδης Παναγιώτης του Μιλτιάδη [και της Παπανικολάου Σταματίας], Πληροφορική Ιονίου Πανεπιστημίου (Κέρκυρα)

3. Γιαννοπούλου Μαρία του Δημητρίου, τμήμα Ψυχολογίας Αριστοτέλειου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

4. Κύρινα Αναστασία του Κων/νου [και της Θεοχάρη Θεοδώρας], Ιατρική Πανεπιστημίου Αθήνας

5. Νατσιού Αικατερίνη του Κωνσταντίνου, Γλώσσας, Φιλολογίας & Πολιτισμού Παρευξείνιων Χωρών Πανεπιστημίου Θράκης (Κομοτηνή)

6. Παπαδοπούλου Αθηνά του Αθανασίου, τμήμα Λογιστικής ΤΕΙ Αθήνας

7. Παπαδοπούλου Παναγιώτα του Χαράλαμπου, Ιστορίας και Εθνολογίας Πανεπιστημίου Θράκης (Κομοτηνή)

8. Παπαχαρισίου Κων/νος του Γεωργίου, Μηχανικών Η/Υ Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων Πανεπιστημίου Θεσσαλίας (Βόλος)

9. Τζιούτζιος Χρήστος του Αθανασίου, Δασολογίας και Φυσικού Περιβάλλοντος Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

10. Τζιώνα Μαρία του Ηλία, Μαθηματικό τμήμα Πανεπιστημίου Ιωαννίνων

11. Τσακνόπουλος Ανδρέας του Βασιλείου, Διδακτική Τεχνολογίας και Ψηφιακών Συστημάτων Πανεπιστημίου Πειραιά


.
Πανελλαδικές Εξετάσεις 2005
.

1. Αλεξόπουλος Αντώνιος του Γεωργίου, Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Θεσσαλονίκης

2. Βάλλας Δημήτριος του Ευαγγέλου [και της Παγώνας Παλιανοπούλου], Μουσικών Σπουδών Κέρκυρας

3. Βενέτης Νίκος του Αθανασίου [και της Δέσποινας Καβουρίδου], Διοίκηση Μονάδων και Νοσηλευτών ΤΕΙ Αθήνας

4. Γκάτσου Δέσποινα του Αποστόλη [και της Μαρίας Καβουρίδου], Μαθηματικό Θεσσαλονίκης

5. Ζάρας Παναγιώτης του Ζήση [και της Καβουρίδου Ιωάννας], τμήμα Λογιστικής ΤΕΙ Σερρών

6. Καβουρίδης Ηλίας του Δημητρίου, Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Πάτρας

7. Καβουρίδου Δήμητρα του Νικολάου, Οικονομικών Επιστημών Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

8. Καβουρίδου Ευθυμία του Γεωργίου, Τεχνολογίας Γεωργικών Προϊόντων ΤΕΙ Καλαμάτας

9. Μανάδης Γεώργιος του Βασιλείου, Μεταφραστών και Διερμηνέων Ιονίου Πανεπιστημίου (Κέρκυρα)

10. Μήχος Μιχαήλ του Ευαγγέλου [και της Παπαδοπούλου Μαρίας], Μαθηματικό Ιωαννίνων

11. Νατσιοπούλου Ράνια του Ευαγγέλου, Νοσηλευτική Πανεπιστημίου Αθήνας

12. Παλιανοπούλου Ακυλίνα του Σπύρου, Μεταφραστών και Διερμηνέων Ιονίου Πανεπιστημίου (Κέρκυρα)

13. Παπαδόπουλος Αθανάσιος του Χρήστου, Διοίκηση Επιχειρήσεων ΤΕΙ Λάρισας

14. Πολίτη Σοφία του Ιωάννη [και της Γιαννοπούλου Αντωνίας], Φυτικής παραγωγής ΤΕΙ Δυτ. Μακεδονίας

15. Τζιούτζιος Γεώργιος του Βασιλείου, τμήμα Ηλεκτρονικής ΤΕΙ Λαμίας

16. Τζιώνα Γλυκερία του Κων/νου, Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Ιωαννίνων

17. Χαρισόπουλος Σωκράτης του Ιωάννη, Συνεταιριστικών Οργάνωσης και Εκμετάλλευσης ΤΕΙ Μεσολογγίου

18. Χειβιδοπούλου Ιωάννα του Στέλιου [και της Σταθοπούλου Αθ. Σταυρούλας], τμήμα Διοίκησης Επιστημών και Τεχνολογίας Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθήνας

.

Το Δ.Σ. του συλλόγου Μικροβαλτινών Ν. Κοζάνης τους συγχαίρει θερμά και τους εύχεται καλές σπουδές.

Σημ.: Για προσθήκη επιτυχόντων επικοινωνείστε: info@mikrovalto.gr , τηλ.: 6972754016

 

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack