www.mikrovalto.gr

Τυχαία φωτογραφία

Αναζήτηση


Ανακήρυξη συνδυασμών Δήμου Βελβεντού, υποψηφίων συμβούλων δημοτικής κοινότητας και συμβούλων εκπροσώπων τοπικών κοινοτήτων Δήμου Βελβεντού Εκτύπωση
Σάββατο, 25 Μάιος 2019 16:20

ekl195Η επίσημη ανακήρυξη συνδυασμών υποψηφίων δημάρχων, δημοτικών συμβούλων, συμβούλων δημοτικών κοινοτήτων και συμβούλων εκπροσώπων τοπικών κοινοτήτων του Δήμου Βελβεντού, από το Πολυμελές Πρωτοδικείο Κοζάνης, έχει ως παρακάτω (3 συνδυασμοί):

 

1. Τον συνδυασμό με το όνομα «ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΕΝΩΜΕΝΟ ΔΥΝΑΤΟ», χωρίς έμβλημα, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και σύμβουλοι και εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι παρακάτω:

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΗΣ) του ΚΩΝ/ΝΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος)

Α. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βελβεντού

1. ΑΓΓΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

2. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ

3. ΑΧΙΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΖΗΝΩΝΟΣ

4. ΓΚΑΤΖΙΟΥ ΑΝΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5. ΓΚΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΗΣΙΛΑΟΥ

6. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΓΙΑ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ

7. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

8. ΖΟΡΖΟΒΙΛΗΣ (ΤΣΙΝΤΖΙΡΑΣ) ΖΗΝΩΝ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

9. ΚΑΜΚΟΥΤΗΣ ΘΩΜΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ

10. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΚΑΤΛΙΑΚΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

11. ΚΟΣΚΟΥΡΑ ΑΔΑΜ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΚΟΥΚΟΛΗ ΚΛΙΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

13. ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΑΡΚΟΥ

14. ΚΟΥΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΜΑΡΚΟΥ

15. ΚΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

16. ΜΑΛΛΟΥ ΒΑΪΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17. ΝΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ

18. ΤΡΑΝΤΑ ΕΛΑΦΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

19. ΤΡΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΕΣΤΟΡΟΣ

20. ΤΣΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

21. ΤΣΙΤΣΙΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

 

2. Το συνδυασμό με το όνομα «ΒΕΛΒΕΝΤΟ ΠΡΟΧΩΡΑΜΕ ΜΑΖΙ», με έμβλημα την απεικόνιση ενός τοπίου με φόντο βουνά και το δέντρο που καρποφορεί το προϊόν του Βελβεντού, το Ροδάκινο, χρώματος πράσινου, μπλε και γαλάζιου (η εκτύπωση των εντύπων ψηφοδελτίων θα είναι σε ασπρόμαυρη απόχρωση κατ΄ άρθρον 24 παρ. 3 του Ν. 3852/2010), του οποίου υποψήφιος δήμαρχος, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και σύμβουλοι και εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι παρακάτω:

ΤΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Υποψήφιος Δήμαρχος Βελβεντού)

Α. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βελβεντού

1. ΒΑΓΙΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του Κωνσταντίνου

2. ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΝΑ του Κωνσταντίνου

3. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του Ιωάννη

4. ΓΙΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του Γεωργίου

5. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του Κωνσταντίνου

6. ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΥΜΕΛΑ του ΛΑΜΠΡΟΥ

7. ΚΑΡΔΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ

8. ΚΟΥΚΟΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

9. ΛΟΡΙΔΑΣ ΦΑΙΔΩΝ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

10. ΜΑΝΩΛΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

11. ΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΗ

12. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΗΝΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ

13. ΠΑΠΑΜΙΧΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

14. ΠΙΤΣΙΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΣΙΟΥ

15. ΠΛΙΑΤΣΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

16. ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ

17. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

3. Το συνδυασμό με το όνομα «ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ», με έμβλημα την λέξη ΛΑΪΚΗ και από κάτω τη λέξη ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ και στα δεξιά τους υπάρχει παράσταση γαρύφαλλου με μίσχο και κλίση προς τα αριστερά, του οποίου υποψήφιος δήμαρχος, δημοτικοί σύμβουλοι, σύμβουλοι δημοτικών κοινοτήτων και σύμβουλοι και εκπρόσωποι τοπικών κοινοτήτων είναι οι παρακάτω:

ΓΚΑΜΠΡΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Υποψήφια Δήμαρχος Βελβεντού)

Α. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι Εκλογικής Περιφέρειας Βελβεντού

1. ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

2. ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ

3. ΒΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

4. ΓΚΑΜΠΡΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

5. ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ

6. ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7. ΚΑΡΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

8. ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

9. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΗΛΙΑ

10. ΣΙΟΜΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ

11. ΣΙΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12. ΣΤΑΜΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

13. ΤΑΧΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

14. ΤΖΑΤΖΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

15. ΤΣΙΑΜΗΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

16. ΤΣΟΤΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ

17. ΦΛΕΣΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

Τοπική Κοινότητα Βελβεντού

1. ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ (ΚΑΡΑΛΗΣ) ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2. ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΟΥ ΠΑΡΑΛΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

3. ΚΟΥΚΑΛΗΣ ΖΗΝΩΝ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4. ΜΥΛΩΝΑ ΚΑΡΑΧΙΤΟΥ ΚΑΤΙΝΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

5. ΜΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

6. ΠΑΠΑΝΔΡΙΤΣΑ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ

7. ΤΖΑΤΣΟΥ ΛΕΠΤΟΚΑΡΥΔΗ ΒΑΪΑ (ΓΙΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΜΕΜΟΝΟΜΕΝΕΣ ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΒΕΛΒΕΝΤΟΥ

α) Τοπική Κοινότητα Αγίας Κυριακής

1. ΖΟΥΖΩΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

2. ΚΑΚΟΥΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

3. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ

 

β) Τοπική Κοινότητα Καταφυγίου

1. ΠΟΥΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2. ΤΖΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

γ) Τοπική Κοινότητα Πολυφύτου

1. ΒΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ

2. ΡΑΦΑΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΠΕΤΡΟΥ

 

mikrovalto.gr

ekl195

 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack